Зубная фея• 23 февраля в 19:35

Епоксидна фарба

Можливо хто перефарбовуав епоксидною фарбою щось вдома (плитку/двері) ? Цікавлять реальні відгуки, на відео виглядає непогано, а по факту щоб не вийшо гірше, ніж було. Є двоє дверей, які дуже хочу перефарбувати, поки немає можливості замінити. Чи варто, чи хрін з ними, хай чекають заміни (ремонту).
Я_и_моя_собака• 23 февраля в 19:40
Так епоксидка то смола...і там по суті не фарбують а наливають, + поідеї полірувати треба
автор Зубная фея • 23 февраля в 19:47
Ось тут дивилася всілякі відео, виглядає ніби больш-менш
https://www.instagram.com/p/DF8hBDFoxkB/
Сирожено_пирожено• 23 февраля в 19:49
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні, є і фарба. Вонюча правда.
Сирожено_пирожено• 23 февраля в 19:50
Ответ дляЗубная фея
В них написано, що без запаху, прикольно, бо в моєї досить сильний запах.
автор Зубная фея • 23 февраля в 19:51
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні, є і фарба. Вонюча правда.
На відео обіцяють без запаху
Я_и_моя_собака• 23 февраля в 19:53
Фарба то типу товар, а епоссидка то основа (як масляна, водоемульсійка, нітро)
Епоксидка = смола, вона має високу міцність, і хороше щеплення блиск
По факту звичайна фарба, тільки в рази дороща
автор Зубная фея • 23 февраля в 19:53
Ответ дляСирожено_пирожено
А як результат фарбування, що ви фарбували ?
Сирожено_пирожено• 23 февраля в 20:10
Ответ дляЗубная фея
Я не фарбувала, мені вона була потрібна для інших цілей). Я навіть купувала без отверджувача.