Поросенка• 23 февраля в 20:57

Прийшов сантехнік і сказав, що ми затопили підвал. Що робити?

Мовляв, на нашій кухні прорвало трубу і все тече у підвал. Живемо на першому поверсі
Але труба на кухні ціла, тепла, нічого не вказує на необхідність ремонту.
Сказали, що підніматимуть нам плитку
Я не дуже задоволена, бо у нас все ок, вони все роздовбають і що потім?
Ви б ігнорували чи відкрили двері і впустили робити роботи?
ФруктЕщеТот• 23 февраля в 20:59
Если порыв в плите перекрытия, то да, нужно менять кусок трубы, отрезать и у вас и в подвале.
Невгамовна сила• 23 февраля в 20:59
Сходіть у підвал та придивіться, якщо тече там,то хай і роблять там,а не з вашої квартири
Заикальница• 23 февраля в 21:00
Вызовите своего сантехника, пусть посмотрит, реально ли такая ситуация как вам сказали
автор Поросенка • 23 февраля в 21:01
Ответ дляНевгамовна сила
Там просто вода зараз і все. Щось крапає. Пішла глянула
Бронетапці• 23 февраля в 21:02
Ответ дляПоросенка
Підіть туди з нормальним сантехніком, який розбирається в цьому
Попразендовна• 23 февраля в 21:03
А сантехник частный или?
автор Поросенка • 23 февраля в 21:05
Ответ дляПопразендовна
А сантехник частный или?
Ні, від жеку
Атятя_тётя• 23 февраля в 21:10
Не ваша труба, а їхня - магістральні труби обслуговуються жеком. Це на той випадок, коли з вас гроші почнуть ’збивати’. Ремонтувати треба, бо вони перекриють воду по стояку і до побачення. Візьміть свого робітника, щоб акуратно вскрити шматочок підлоги, бо вони рознесуть все в хлам.
Та никада в жизни• 23 февраля в 21:10
У вас стояки на кухні? Чи ви при ремонті труби замурували в підлогу чи стіни? Що саме тече? Якщо стояк, то треба робити. Інакше просто воду виключать. В перекритті часто буває дирка. Я б радила вам поміняти стояки з заходом в підвал. Во з жеку залатають як зможуть, а все старе і прорве пізніше. А так нові труби поставите і все. Але це коштує гроші звісно.
Попразендовна• 23 февраля в 21:12
Ответ дляПоросенка
Ні, від жеку
Нужно думать, как течь устранять, а не скорее всего что это от Вас, как он возможно предполагает.
автор Поросенка • 23 февраля в 21:13
Ответ дляАтятя_тётя
Так ця вода відповідає за отоплення на кухні. Я зможу це пережити
автор Поросенка • 23 февраля в 21:13
Ответ дляАтятя_тётя
Дідько, а у нас якраз грошей немає
Та никада в жизни• 23 февраля в 21:17
Ответ дляПоросенка
Це якась маячня. Бо якщо тече труба опалення, то воно прорве, там під тиском. і опалення не буде в цілому будинку. Але в перекритті може текти 100%.
Атятя_тётя• 23 февраля в 21:19
Ответ дляПоросенка
Перекривається магістральна труба, яка живить всю систему опалення, не окреме приміщення.
Атятя_тётя• 23 февраля в 21:21
Ответ дляПоросенка
Дідько, а у нас якраз грошей немає
А ви їм і не винні грошей, бо це їх труба і їх проблема, не ваша.
ФсеСама• 23 февраля в 21:28
Ответ дляАтятя_тётя
Так, і це не авторка затопила.
Murzeelka• 23 февраля в 21:55
Ответ дляПоросенка
Дідько, а у нас якраз грошей немає
Требуйте письменно от жека провести экспертизу. А не ’ сантехник сказал’
автор Поросенка • 23 февраля в 21:57
Ответ дляMurzeelka
Дякую за ідею…але як вони її проведуть, якщо у нас плитка на кухні…
Murzeelka• 23 февраля в 22:16
Ответ дляПоросенка
Это- не ваши хлопоты. Из подвала проведут. И это не они проводят, а лицензированные конторы.
Ваше дело- написать заяву и взять на копии отметку.
Murzeelka• 23 февраля в 22:18
Также укажите обязательно, что вы не втручались в інжерерні мережі будинку