Бджолина королева• 24 февраля в 01:29
Запломбований зуб через тиждень
Дівчата може в когось таке було, запломбували зуб, був карієс, не болів, жодних скарг
Пройшов тиждень, дивлюсь а біля ясен з явилася чорна пляма, наче той же карієс. Зуб почав турбувати. Записана через два тижні, але стало цікаво чи стикалися ви з таким і що це було? До
Даного стоматолога сходила за порадою дівчат з цього форума
Бджолина королева
• 24 февраля в 01:31
Ответ дляКлептоманка
Может вам не допломбировали?
Можливо, таке вперше в житті взагалі, але всеодно ж лікар спочатку має прибрати весь карієс і потім пломба, тобто мене дивує вигляд зуба зараз, наче там тупо залишився карієс
Клептоманка• 24 февраля в 01:32
Ответ дляБджолина королева
Вы врачу доверяете? Нормальный он специалист?
Мне делал не очень хороший специалист, не допломбировали и зуб продолжал портиться, я переделывала у другого стоматолога
Бджолина королева
• 24 февраля в 01:35
Ответ дляКлептоманка
Зараз вже не впевнена, а так то радили тут дівчата і цю рекомендацію бачила в декількох темах, що він навпаки зберіг їм зуб в складних ситуаціях, досвід в нього 20 років, відгуки ок, але в мене поки такий собі досвід, 50/50, і чому він взагалі почав боліти той зуб нещасний )))
Якщо Ви в Києві - може могли б порадити лікаря який переробив?
Брюлик в стразах• 24 февраля в 01:39
зуб може боліти після втручання, але зовнішньо має бути все ок. Вам канали пломбували? нерви видаляли?
Бджолина королева
• 24 февраля в 01:42
Ответ дляБрюлик в стразах
Такого не робили, просто прибрали карієс, питали чи не болить, чи є реакція на холодне гаряче, та й все, рентген/кт також не робили 😢
Брюлик в стразах• 24 февраля в 01:58
Ответ дляБджолина королева
підійдійть в іншу стоматологію для консультаціі, що б вам лікар сказав в сому помилка. А тоді підете в попередню стоматологію і якщо їхня помилка то що б переробили. Бо якщо зразу до них підете можуть не признатись і ще гроші взяти.
Чаклунка-ведунка• 24 февраля в 02:08
Вы с рекомендациями здешними внимательнее. То я так поехала на море на Арабатку в частный дом по рекомендации. Типа ой такое место крутое всё так классно и до моря не далеко. А там такой сарай у черта на рогах. Оказывается это дочка этой тётки ей тут рекламу кидала. Почитайте отзывы о ближайших стоматологиях и сходите на консультацию
Бджолина королева
• 24 февраля в 02:14
Ответ дляБрюлик в стразах
Дякую! Слушна порада, є сенс так і зробити 👍🏻❤️
Бджолина королева
• 24 февраля в 02:15
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Який жах 😳
Дуб береза• 24 февраля в 02:59
Ну рекомендации здесь дело такое. Кто-то ради рекламы, кто-то от чистого сердца рекомендует. Нужно все перепроверять. Вообще зуб может болеть после лечения, но обычно это дискомфорт на 1-2-3 день. У меня как-то разболелся из-за того , что нужно было нерв удалять, а мне его не удалили. Ото ад был. До этого хоть дырка в зубе была и полоскания хоть как-то убирали боль (пломба выпала), а после пломбы новой ничего не помогало. Переделать пришлось у другого врача. Как итог спустя 5 лет зуб таки раскрошился полностью и пришлось удалять + ставить имплант. У меня был очень хороший врач, но потеряла его контакт. Давно к нему не хожу из-за цен. Просто космос. Сходите к другому, пускай посмотрят что там
Говорю-балакаю• 24 февраля в 06:44
Я, звичайно, не бачу, що за потемніння, але може бути, що потемнішало, бо залишилося повітря. Це взагалі не ок. Ідіть до іншого лікаря, хоча б на консультацію. Я так розумію, що є гарантія і ви маєте право на безкоштовне лікування, але навіть не знаю, чи варто.
ГейСюда• 24 февраля в 08:29
Якщо лікар не робив контрольний знімок, то хай зробить обов´язково. Щось він там нахамутав.
Бджолина королева
• 24 февраля в 20:29
Може кому буде корисно, була на огляді в іншого лікаря, зуб і пломбу перевірили, все добре, це пігментація, пломбування не було глибоким, зробили різні тести на зуби, які лікувала - з нервами все ок, на кт теж все добре, сказали спостерігати чи буде ще боліти, але загалом питань до цих пломб немає, все добре