Мир Мир Мир!• 24 февраля в 09:30

Повернення додому

Хто після років життя за кордоном повернувся додому? Як ви влаштувалися на роботу чи ні? Чи можливо потім знайти офісну роботу, на якій +- працювали до. Чи вже тепер ні? Розкажіть свої історії. Не хочу я вже бути в Польщі , працювати тут. Хочу додому. Але лякає, що не знайду роботу за освітою. Або щось схоже.
Місячне Сяйво• 24 февраля в 10:35
Ответ дляМир Мир Мир!
Интересно как мои родители то живут с намного меньшими зп и не голодают.
автор, моя мама живе на пенсію біля 4000 тис. Але я б не змогла прожити на суму в 10 разів більшу.
Тому визначає те, хто до чого звик і до чого прагне.
Робота завжди була, є і буде, питання, хто займе ті вакансії.
Тому якщо плануєте повертатись, подумайте за рахунок чого можете підвищити свої компетенції, щоб мати якусь конкурентну перевагу на ринку праці.
Електрохарчування• 24 февраля в 10:37
Ответ дляДама_с_коготками
Яке місто, ціна досить недорога.
Краков
Дайте подумать• 24 февраля в 10:39
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вернутся в свои дома и квартиры.
А ВПО пойдут на свои работы жить ? Не думаю
Как вам такая перспектива ?
ВПО себе и жилье уже нашли и корни пустили. Чем они вам так не угодили?
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля в 10:42
Ответ дляВсе буде Україна
Автор спрашивает на форуме найдет ли она работу в своём райцентре в офисе? Нет бы зайти на форум своего райцентра и там поспрашивать, знакомым, родственникам позвонить. Или отправить резюме в ’офисы’ какие там у неё, гугл, самсунг, откуда ж мы знаем Странно да?
Я спрашиваю у тех кто вернулся , как сложилась их жизнь. Я спрашиваю у адекватных комментаторов, кто отвечает по теме как бы. Вы тут ни при чем.
Летала_НаМетле• 24 февраля в 10:45
Ответ дляДайте подумать
Мне? Мне никто не мешает
Но, когда вернутся моя дочь с парнем.
Мама с мужем. То, будут ВПО искать новое жилье. Которое они снимают у нас, и да, пока ещё не дорого
И работа у них есть, потому что снимают в Киеве, а не в селе
А потом посмотрим, кто где будет жить и работать. Надеюсь, наш президент подумает о ВПО. И оплатит им аренду возле их работ
Херсон це Україна• 24 февраля в 10:46
Ответ дляМир Мир Мир!
Я б була дуже задоволена знайти зп 20 000 тис в райцентрі своєму. Але вакансії говорять про інше.
Удаленка
Херсон це Україна• 24 февраля в 10:47
Ответ дляКнопус
Вы из какого города? У меня вот свекровь в прифронтовой вернулась после 2.5лет в Германии. Работу нашла
Зачем ?
Відморожена• 24 февраля в 10:48
Ответ дляМир Мир Мир!
То так з України здається, коли не знаєш витрат. На ті ж самі продукти. Зараз на 100 злт холодильник не завалиш.
А в Україні завалиш?) Я жила в Польщі і прекрасно знаю ціни на все.
А я нівроку• 24 февраля в 10:52
Ответ дляЕлектрохарчування
А сыну что не нравится в Польше?
В первую очередь медицина (у него есть проблемы).
То, что дома привык делать быстро и онлайн - там долго и очно.
И многое по мелочам.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля в 10:54
Ответ дляХерсон це Україна
Удаленка
Для этого надо какие то навыки иметь ,чтобы работать на удаленке.
Домовенок Кузя• 24 февраля в 10:54
Ответ дляМир Мир Мир!
Польша. Те саме можу сказати. Так, ракети не літають. Але більше хорошого і немає.
Ну так приедьте, посидите под ракетами, тогда и поймете разницу.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля в 10:55
Ответ дляДомовенок Кузя
Я в феврале была дома. И езжу домой))).
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 11:00
Ответ дляМир Мир Мир!
В Польше или пахать по 12 часов не видеть жизни и оставлять здоровье, бо робота тяжёлая. Или работать по 8 ,но ни на что не будет хватать.
Яке 8? Хто працює в офісі з 9 до 18:00 він не має аж години на поїсти.
Він в обідній час теж працює! А ще часто затримки після роботи до 19-ї, до 20-ї години... Неоплачувані.
Голодаю• 24 февраля в 11:00
Ответ дляМир Мир Мир!
Блоне.
Тому і дорого житло. В містах подалі від Варшави зп буде така сама, а витрати менші.
Роза в вазі• 24 февраля в 11:02
Ответ дляМир Мир Мир!
Есть такие люди, которым везде плохо. Буквально. Вот нет в мире места, где им хорошо.
У меня такая знакомая. Уехала из Харькова еще до войны, моталась по всему свету, все не так и не то. В итоге живет в Рф)) Страдает, конечно, то холодно ей, то жарко, но там самые большие доходы по ее направлению деятельности. Мучается 😁
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля в 11:04
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Не знаю таких робіт. Я мала годину перерви і 31 день відпустки.
Кнопус• 24 февраля в 11:05
Ответ дляХерсон це Україна
Зачем ?
Так сложились обстоятельства
Електрохарчування• 24 февраля в 11:06
Ответ дляА я нівроку
И многое по мелочам.
Это да.
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 11:12
Ответ дляМир Мир Мир!
Відпустки??? Про неї можна мріяти. А хто ж працювати буде?
До лікаря на пів дня не відпустять радять звертатися до приватних лікарів у після робочий час, а хто ж працювати буде?.. Зараз війна і саме цим роботодавці нагло користуються.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля в 11:15
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
економіст вже виїджає, чекайте) Ось відкриють того кордона.
Раніше дівчат до Еміратів вивозили, зараз вже вони ’перевтомилися’, аж на Польшу . Та все рівно ж збігають свідомі!
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля в 11:19
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну це у вас така робота. В мене була інша. А от в Польщі дійсно рабство. Дитина потрапила в лікарню, а я на роботі до 22.00 без телефона.
Завжди мало• 24 февраля в 11:20
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну як немає? В Україні люди завжди жили по -різному. Якщо це Київ ,то взагалі місто можливостей. В малих містах ситуація складна. Я про своє місто з населенням до 20 тис. Бо комусь і 600 000 ,то мале і не перспективне.
В Києві середнЯ зп 20 тисяч,місто можливостей?
Губи з філером• 24 февраля в 11:25
Ответ дляДама_с_коготками
Звісно власне житло це важливо але ціни в Україні дуже суттєво виросли. Якщо містечко невеличке- більше можливостей придбати дешевше домашніх продуктів.
У мене є такий собі індекс пачки молока, так от в Польщі 1 літр 40 грн, в Голандії 60 грн, в Україні 950 мл тетрапак яготинського дитячого 75 грн.
Странный у вас какой-то индекс. В польше простое молоко для сравнения берете, а в Украине детское. Обычное яготинское без акции 39-40 грн. По акции 20-25
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 11:35
Ответ дляГуби з філером
23 грн самая маленькая детская упаковка молока, там на раз ребенку, стаканчик молока. Кстати это Яготинское.
Ваша рекламируемая акция за 20-25 на то молоко раз в году и не найдешь под ценником того молока.. Вы что ?))))
Губи з філером• 24 февраля в 11:36
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
При чем здесь детское? Детское в польше по 40 грн литр?
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 11:40
Ответ дляГуби з філером
Вот, внимательно посмотрите кому интересно. На днях купила в Сильпо. 900 мл. Не литр. Оно по цене 52 грн.
Губи з філером• 24 февраля в 11:42
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У вас проблемы с пониманием прочитанного?
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 11:45
Ответ дляГуби з філером
Нет. Проблемы у вас.
Завжди мало• 24 февраля в 11:45
Ответ дляМир Мир Мир!
А в моєму райцентрі ще пошукай на 20 000. Це гарна зп вважається.
Так в Київ переїздіть
Патріотка з дивану• 24 февраля в 12:00
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так, так... Спробуйте. До всього мною описаного ще додайте в вимогах до працівника англійський високого рівня, а ще добре розбиратися в тендерах.
Я не жартую, бо пару місяців до нового року активно займалась пошуком роботи, опустились руки. Це треш! Вимог як до 5 робітників на одну зарплату і ту мізерну.
Так, складно, звичайно. Поки є роьота, можна і анг підучити. Але це все час.