Мир Мир Мир!• 24 февраля в 09:30
Повернення додому
Хто після років життя за кордоном повернувся додому? Як ви влаштувалися на роботу чи ні? Чи можливо потім знайти офісну роботу, на якій +- працювали до. Чи вже тепер ні? Розкажіть свої історії. Не хочу я вже бути в Польщі , працювати тут. Хочу додому. Але лякає, що не знайду роботу за освітою. Або щось схоже.
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:20
Ответ дляДайте подумать
Сидите еще дольше заграницей. Тогда точно работу не найдете, когда защита закончится и начнут наши граждане домой возвращаться и все дружно искать работу. А ваши места позанимали уже ВПО. Они по заграницам за халявой не гонялись. Устроились работать на ваши рабочие места
Закончится защита ,то можно делать карту побуту открою вам тайну . И дальше жить
Все буде Україна• 24 февраля в 10:20
Ответ дляМир Мир Мир!
Оренда 2 кімнатної 3400 з чинжем + лічильники.
Вы что хоромы в центре Варшавы снимаете? Умерьте апетиты. Квартирку попроще
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:21
Ответ дляЗавжди мало
А досвід у вас є роботи офісної?
Я працювала 9 років.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля в 10:21
Ответ дляЗавжди мало
А досвід у вас є роботи офісної?
ви на Святе замахнулися)
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:21
Ответ дляГоловний кошак
Приезжайте в Украину, будете пахать по 12 и ни на что не будет хватать)
Я в Украине и одного дня не работала по 12. Стандарт с 8 до 5.
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:22
Ответ дляВсе буде Україна
Она простая. Цены такие.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля в 10:22
Ответ дляМир Мир Мир!
Я працювала 9 років.
Удалено администрацией...
Головний кошак• 24 февраля в 10:22
Ответ дляМир Мир Мир!
Я не ем красную икру. Питаюсь как и в Украине. Кому то и 100 000 не хватит. Но те сумы что вы написали только на еду то понятно почему плохо живём.
При чем тут икра? Мы тоже не едим икру и красную рыбу (раз в месяц может покупаем кусочек), но ту же курицу или свинину, яйца, сыр и кефир, ребенку молоко покупаем, вот это все и получается 25-30 т, хотя ещё год назад реально 15-18 спокойно хватало.
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 10:22
Ответ дляМир Мир Мир!
Скільки вам на харчування не вистачає? Сімя з 3 чоловік, наприклад?
Автор, сім´я з трьох (два дорослих і дитина) 1000 грн в день лише на продукти.
Одяг, взуття, житло, проїзд, а ліки і лікарі?
Вже для багатьох людей речі з секунду стали або нормою або дуже дорого.
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:22
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Вы ж писать научились хоть как то....
Головний кошак• 24 февраля в 10:22
Ответ дляМир Мир Мир!
И за какая у вас была?
Все і одразу• 24 февраля в 10:23
Ответ дляМир Мир Мир!
Господар є. Але він дуже любить освоювати гроші громади через тендера)).
Не буває так, що краде лише один. В нас пів країни крадіїв. Один господар порядку ніколи не наведе.
Дайте подумать• 24 февраля в 10:23
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну так и делайте. Зачем тогда рассуждаете абы да кабы.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля в 10:23
Ответ дляМир Мир Мир!
Вы ж писать научились хоть как то....
так 4 мови знаю. Кордони-то коли відкриють?
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:23
Ответ дляДайте подумать
Зачем? Вопрос в этом был?
Мир Мир Мир!
• 24 февраля в 10:24
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Техпаспорт на медузу• 24 февраля в 10:24
Ответ дляМир Мир Мир!
Удалено администрацией...
Дама_с_коготками• 24 февраля в 10:25
Ответ дляЕлектрохарчування
Де це таке? Яке місто?
Моя дитина винаймає 2 кімнатну зі свіжим сучасним ремонтом. 2400 + 470 оплати. Плюс світло
Яке місто, ціна досить недорога.
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля в 10:26
Ответ дляПатріотка з дивану
Чому? Є вакансіі з вищою оплатою. І не явно ІТ. Ворк юа навіть глянути. Спробувати
Так, так... Спробуйте. До всього мною описаного ще додайте в вимогах до працівника англійський високого рівня, а ще добре розбиратися в тендерах.
Я не жартую, бо пару місяців до нового року активно займалась пошуком роботи, опустились руки. Це треш! Вимог як до 5 робітників на одну зарплату і ту мізерну.
Летала_НаМетле• 24 февраля в 10:27
Ответ дляДайте подумать
Вернутся в свои дома и квартиры.
А ВПО пойдут на свои работы жить ? Не думаю
Как вам такая перспектива ?
Я_и_моя_собака• 24 февраля в 10:27
Ответ дляМир Мир Мир!
Польша. Те саме можу сказати. Так, ракети не літають. Але більше хорошого і немає.
То що ви там забули? Як я люблю тих хто живе в Польщі і обсирає її. Люди живуть в в Києві і Львові, шукають роботи, працюють, знімають житло. А ваше оце ниття неприємне. Займіться життям і не нийте
Дама_с_коготками• 24 февраля в 10:28
Ответ дляМир Мир Мир!
То так з України здається, коли не знаєш витрат. На ті ж самі продукти. Зараз на 100 злт холодильник не завалиш.
Звісно власне житло це важливо але ціни в Україні дуже суттєво виросли. Якщо містечко невеличке- більше можливостей придбати дешевше домашніх продуктів.
У мене є такий собі індекс пачки молока, так от в Польщі 1 літр 40 грн, в Голандії 60 грн, в Україні 950 мл тетрапак яготинського дитячого 75 грн.
Завжди мало• 24 февраля в 10:28
Ответ дляМир Мир Мир!
Я працювала 9 років.
Тоді мають і взяти,а чому ні?
Техпаспорт на медузу• 24 февраля в 10:29
Ответ дляЗавжди мало
Тоді мають і взяти,а чому ні?
але ж і зараз не може 2+2 скласти
Патріотка з дивану• 24 февраля в 10:30
Ответ дляМир Мир Мир!
На касі як раз я і не звикла))). Я на касі ніколи не працювала. Мені це не підходить.
А яка спеціалізація? Я не на касі і оплпта вища. Все можливо!!!
Електрохарчування• 24 февраля в 10:31
Ответ дляА я нівроку
Син живе в Польщі і жила сестра. Їм теж не подобається. Є плюси, але для них мінусів більше. Сестра зараз в іншу країну поїхала.
А сыну что не нравится в Польше?
Я_и_моя_собака• 24 февраля в 10:31
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну як немає? В Україні люди завжди жили по -різному. Якщо це Київ ,то взагалі місто можливостей. В малих містах ситуація складна. Я про своє місто з населенням до 20 тис. Бо комусь і 600 000 ,то мале і не перспективне.
Якщо в Польші живите то і в Київ можна переміститися
Патріотка з дивану• 24 февраля в 10:31
Ответ дляМир Мир Мир!
Работа не нравится. Дорогая аренда. Медицина.
Я в Украіні працювала в влєнний час. Робота є. Ціни бачила. Складно, але все можливо!!
Все буде Україна• 24 февраля в 10:31
Автор спрашивает на форуме найдет ли она работу в своём райцентре в офисе? Нет бы зайти на форум своего райцентра и там поспрашивать, знакомым, родственникам позвонить. Или отправить резюме в ’офисы’ какие там у неё, гугл, самсунг, откуда ж мы знаем
Странно да?
Дама_с_коготками• 24 февраля в 10:32
Ответ дляМир Мир Мир!
Интересно как мои родители то живут с намного меньшими зп и не голодают.
Та у нас пів України пенсіонерів живуть на значно менші суми, питання твльки в якості того життя , якщо є свій город, пара курей то вже легше.