Мир Мир Мир!• 24 февраля 2025

Повернення додому

Хто після років життя за кордоном повернувся додому? Як ви влаштувалися на роботу чи ні? Чи можливо потім знайти офісну роботу, на якій +- працювали до. Чи вже тепер ні? Розкажіть свої історії. Не хочу я вже бути в Польщі , працювати тут. Хочу додому. Але лякає, що не знайду роботу за освітою. Або щось схоже.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
коли відкриють кордони для всіх, потім і поговоримо.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Це тут до чого?
Госпожа_тамагочи• 24 февраля 2025
Не повертайтесь. Нічого тут доброго немає і не буде.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Польша. Те саме можу сказати. Так, ракети не літають. Але більше хорошого і немає.
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля 2025
Працюватимете за трьох навіть в офісі за одну зарплату, максимум 20 тис грн.
Секретарі, офіс менеджер, помічник керівника, адмін менеджер... з ранку і до 18:00 і часто з затримками без каплі доплати. Хочете так?
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Це тут до чого?
цирк поїхав , клоуни залишились.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну як немає? В Україні люди завжди жили по -різному. Якщо це Київ ,то взагалі місто можливостей. В малих містах ситуація складна. Я про своє місто з населенням до 20 тис. Бо комусь і 600 000 ,то мале і не перспективне.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
то просто господаря нормального немає)
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я б була дуже задоволена знайти зп 20 000 тис в райцентрі своєму. Але вакансії говорять про інше.
Конфиденциальность• 24 февраля 2025
Так а ким працювали?
Щастя-здоровля• 24 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А это к чему
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
то просто господаря нормального немає)
Господар є. Але він дуже любить освоювати гроші громади через тендера)).
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Жартуєте??
Я взагалі Київську ситуацію описала.
А в вашому райцентрі... ???)))))
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
о ви в курсі справ , то вам зразу в депутати. Чого тут робите?
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Так а ким працювали?
Економістом. Але роботи не змінювала. Довго працювала. Було 1 місце роботи. Тобто не є такий шикарний досвід .
А у нас макарошки• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Всі можливості з Києва тю тю
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Жартуєте??
Я взагалі Київську ситуацію описала.
А в вашому райцентрі... ???)))))
А в моєму райцентрі ще пошукай на 20 000. Це гарна зп вважається.
Кнопус• 24 февраля 2025
Вы из какого города? У меня вот свекровь в прифронтовой вернулась после 2.5лет в Германии. Работу нашла
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так , в курсі))).
Госпожа Белладонна• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Ой все Ви знайдете...не переживайте... Можливо не відразу...але все буде ок
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так , в курсі))).
але тут не платять) за писанину. То ви за кордоном по тендеру не пройшли?
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляКнопус
Ну робота на касі і в нас є. Але мені таке не подобаються. На касі я і в Польщі можу працювати. Чи прибирати.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я просто проігнорую ваш недоречний коментар.
Полонянка SexShop-а!• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Ціни на все виросли в рази. Не туди ви повернетеся. На 20 тис в Києві працювати за трьох.. будете не лише економістом, а й кур´єром бухгалтером, перекладачем, секретарем, каву чай готуватимете, менеджером, укрпочта і нова почта, пакувальником і відправником посилок... З ранку до пізнього вечора.
І це за 20 тис. неофіційно працевлаштованому.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так в Україні багато роботи. Також на касі можна працювати, як ви звикли, то все є!
Аннуитет• 24 февраля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я думаю повертатися, хоча вже маю постійну легалізацію.
Дуже хочу в своє житло, знімати не хочу
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
На касі як раз я і не звикла))). Я на касі ніколи не працювала. Мені це не підходить.
автор Мир Мир Мир! • 24 февраля 2025
Ответ дляАннуитет
Дуже хочу в своє житло, знімати не хочу
Згодна. Це теж головний фактор. Своє житло.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2025
поки не відкриють кордони всі ті теми - дурна писанина ботів за 3 копійки!
Обнимашкина• 24 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Так Вы и до Польши хорошо не жили.