Перекус беру завжди• 24 февраля 2025

Секонд. З чим носити спідницю?

Купила ось такі спідниці. Але з чим їх носити? Порадьте будь ласка, краще фото прикладів
julia-678c• 24 февраля 2025
Это шото в стиле Пушкаревой. Её образы помните? Двигайтесь в подобном направлении, в секонде такого добра валом
Одні думки• 24 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Я не буду їх повертати. Порадьте будь ласка з чим носити
1ю с футболкой. 2ю спрятать в шкаф
Телепузик• 24 февраля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
’В ’
На голове, и дырочки просверлить для глаз..
Зроблено у 80-х• 24 февраля 2025
Автор, если Вы не троль) то носить можно только первую и то, желательно, и ее не носить
Не боюся осуду• 24 февраля 2025
До першої - блузки з крильцями або рукавом ’ліхтарик’, тоненька тканина. Ця спідниця абсолютно не терпить поряд трикотажні майки/футболки.
Друга носиться з короткими светрами без виского коміра і декорованими тканим або плетеним геометричним візерунком без зайвих завитків. І також не терпить простецьких трикотажних лонгслівів/гольфів.
Просериарила молодость• 24 февраля 2025
Прям, такі понабігали ’стильні’, кожна на секонді була, хоч раз. І типа, всі можуть підбирати образ...Перша спідниця, непагано буде і щось з воланчиками і просто, базову футболку. Колір, майже любий, ’підтримати можно аксесуарами. До сірого буде ,ок. Другу-більш класична блуза, щоб не перевантажена деталями.
Невгамовна шахиня• 24 февраля 2025
Хлам какой-то. С чем бы не носили, будет выглядеть плохо. Носите с блузкой или футболкой белой
Проработник• 24 февраля 2025
Ну скажіть, що ви тролите.
Мій гардероб напевно на 90% складається з секонду і купляю в останні дні завозу. Але ці спідниці навіть для секонду безнадійно і морально застаріли, ще років 10-20 можливо і глянула б на таке в секонді, але не зараз.
На 2ій дивне півколо в районі живота, вона для вагітних чи це невдалий фасон?
1шу я б максимум вдома носила, 2гу тільки викинути.
курасаны• 24 февраля 2025
Сфоткайте их вместе, у вас фон разный.
Не рахую, а вважаю• 24 февраля 2025
К чему подчеркнули про секонд?
К секунду отношусь норм, там куча базовых юбок. Вы выбрали довольно оригинальные.
Хотя если у первой обрезать довольно сильно верх, будет типо юбки облака , что то типо отдалено такого многие летом носили.
ЯниЯ• 24 февраля 2025
🫣🫣🫣
Фіфачка• 24 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
При чем ,,кожна була на секонді,, к покупке неактуальных, страшных вещей?
Пукимончиг• 24 февраля 2025
Их лучше не носить, зачем такое брать ?
Колупалочка• 24 февраля 2025
Под вторую юбку только красную цыганскую рубаху с воланами, ай-нэ-нэ.
Автор, вы упорно решили остаться в 90-х?
Тоска в носках• 24 февраля 2025
Ответ дляЖена сантехника
Может у автора шкафы ломятся, надо просто помочь определиться.
Вот, еще вспомнила стилевой приемчик. Берете футболку-блузончик из дайвинга, с ярким рисунком. И под нее надеваете гольфик из сетки. Пока прохладно. А летом уже без гольфика можно, универсальный наряд.
Що таке ’блузончик’?
Зроблено у 80-х• 24 февраля 2025
Ответ дляПроработник
Ну скажіть, що ви тролите.
Теж час від часу купую речі на секонді.
Знаходжу актуальні, базові речі за копійки.
Міксую їх з новими речами і виходять класні, сучасні луки.

Але це потрібно мати смак, відчувати)))

Більш чим впевнена, що Автор - троль)))
Бандитка Сью• 24 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Першу будь з чим, якщо вам спідниця личить, другу викинути
Кто крайний?• 24 февраля 2025
Мені здається тільки з чорним гольфом. Правда другу ще светром оверсайз би прикрила, що майже її не видно було.
Силиконочка• 24 февраля 2025
с чем-то таким можно носить на даче или дома.
Мотористка• 24 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Не знаєте з чим носити?
Носіть з білою футболкою.
Безпрограшний варіант на всі випадки життя
Ласковая_львица• 24 февраля 2025
З леопардовим верхом. Щоб відвести увагу від спідниці.
Иванка Бур• 24 февраля 2025
Ответ дляtereska
Порізати на тряпочки
..
Иванка Бур• 24 февраля 2025
Ответ дляТелепузик
у мене кращий варіант - з вивороту- зав’зати вузлом на поясі, вивернуть , і на голові носити - замість шляпи від сонця. Креативно.
Хомо_сапиенс• 24 февраля 2025
Не нашла ничего приличного в подборках. Вторую я бы вписала в гардероб, но не так как на фото (Гугл предложил). Интересно, ИИ может что-то порекомендовать?
НебоЛондона• 24 февраля 2025
Де ви то знаходите? Навіть в останній день можна щось симпатичніше знайти)) Не в образу авторові, просто кажу як є.
Намазюкана нішою• 24 февраля 2025
Спросите у ИИ, как раз этим его и уничтожите, спасете планету 🤣
Чарочка діда• 24 февраля 2025
Біла футболка в поміч.
Ms. Похвала• 24 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Не має значення з чим. Вони самі по собі такі стрьомні, що нічим не прикрасити
Першу можна з тонкою світлою або білою блузою, звичайна базова футболка білв. Чорну взагалі не уявляю як і з чим.
Ms. Похвала• 24 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Я бувала в секрнді лічені рази. За весь час придбала темно-сині котонові чиноси Marc O´Polo та базовий тоненький червоний светр з мериноса.
До речі дійсно одиниці можуть стильно вдягатися в речі з секонду. Там годинами треба рискати і добирати речі одна до одної. На мій погляд це набагато важче ніж прийти до Сінсею або Зари, де вся колекція так підібрана, що речі пасують одна одній
Парасюха• 24 февраля 2025
ТРОЛЯКА!!!!