Перекус беру завжди• 24 февраля 2025

Секонд. З чим носити спідницю?

Купила ось такі спідниці. Але з чим їх носити? Порадьте будь ласка, краще фото прикладів
Не цілуюсь з бодуна• 24 февраля 2025
Троллите?
Скользкая• 24 февраля 2025
у смітник поношене страшне
Просериарила молодость• 24 февраля 2025
Ответ дляФіфачка
При чем ,,кожна була на секонді,, к покупке неактуальных, страшных вещей?
А ви, вся актуальна? Навіть,якщо це троль, коменти вражають.
Просериарила молодость• 24 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Я бувала в секрнді лічені рази. За весь час придбала темно-сині котонові чиноси Marc O´Polo та базовий тоненький червоний светр з мериноса.
До речі дійсно одиниці можуть стильно вдягатися в речі з секонду. Там годинами треба рискати і добирати речі одна до одної. На мій погляд це набагато важче ніж прийти до Сінсею або Зари, де вся колекція так підібрана, що речі пасують одна одній
Я, навіть , не за колекції. Люди ,які коментують, замість розуміння і підказки ’упражняються в остроумии’. Знаю, що таке ті, хто залишився без нічого. Це, страшно. Можливо, людина б і спитала порад ( навіть, якщо ,уе троль),але тут всі такі обізнані на моді і стилю, ’аж, страшно’. Хоча, уявляю, цих коментаторш.
Фіфачка• 24 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Ответов по смыслу у вас не бывает, судя по всему .
автор Перекус беру завжди • 24 февраля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
До першої - блузки з крильцями або рукавом ’ліхтарик’, тоненька тканина. Ця спідниця абсолютно не терпить поряд трикотажні майки/футболки.
Друга носиться з короткими светрами без виского коміра і декорованими тканим або плетеним геометричним візерунком без зайвих завитків. І також не терпить простецьких трикотажних лонгслівів/гольфів.
Дякую.Ви якийсь стиліст чи як ви так гарно розбираєтесь? Чи просто цікавитесь модою?
От першу я теж думаю треба вдягати в блузкою тонкої тканини, але не маю такої, та не можу все ж зрозуміти яка б влна мала бути за фасоном.
PinkMa• 24 февраля 2025
вот они знаменитые критиканы Зары, собраны в этой теме
Не боюся осуду• 24 февраля 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Ні, я просто таке носила. Мода циклічна. Трошки знаю принципи дизайну і використання кольору, фактур і таке інше.
Блузка має бути злегка приталена, з круглим вирізом і рукавом-крильцем. Тобто містити круглі елементи і волани, щоб ’підтримати’ спідницю. Може бути також шовкова майка з круглим вирізом і широкими бретельками.