Olgusya• 24 февраля 2025

Читаю сьогоднішні заяви Зеленського.

Зеленський:

▪️путін не подарує нам мир, не віддасть його в обмін на щось. Ми маємо здобути мир силою.

Тобто він далі хочете продовжувати воювати до отримання ’сильної позиції’. Чим і головне ким — велике питання. Скількох ще набусифікують?

▪️Україна заслуговує не тільки на членство в ЄС, але і на гарантії безпеки, які дає НАТО.

Тобто він і далі вимагає, щоб НАТО вступило за нас у війну. З якого переляку, якщо Україна не в НАТО?

Що нам усім робити? Коли закінчення цього трешу?
iroman• 24 февраля 2025
Ответ дляХомякПавлова
Удалено администрацией...
У нас уже давно по городу останавливают. Просто в любом месте какой-то улицы делают мобильный блокпост, потом переезжают в другие места в течение дня.
anutka-e220• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Ще три роки тому я тут на форумі підтримувала Зелю (хоча голосувала за Пороха). Але зараз немає вже ніяких сил жити в тій реальності, в якій нас закрив цей припиздент.
Ви ж підтримували його до кордонів 91,то ви тоді не розуміли як воно буде?
mymoly• 24 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
завитушка• 24 февраля 2025
Ответ длячаревна
Вы наверно пропустили, что он готов уйти с поста президента в обмен на мир, гарантии мира.
Но сразу ж начали трубить, хочет сбежать.
Как то определитесь, что вы от него хотите
Я канєшно сильно ізвіняюсь, але кому він всрався в міжнародних відносинах. щоб у цій війні нам хтось давав гарантії миру в обмін на те, що Зеленський покине президенство.
Це популізм для самих тупих.
Лисий хвост• 24 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
Лисий хвост• 24 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
mymoly• 24 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
mymoly• 24 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
.
Лисий хвост• 24 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Удалено администрацией...
ХомякПавлова• 24 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
А чего им не улыбаться,пока в нашей стране война,они могут жить спокойно
GarnoKvit• 24 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
Именно Зеленский хочет...
Лаврова не читали свеженькое?

Обороняющаяся сторона не может хотеть продолжать воевать, в её силах лишь хотеть продолжать существовать.
А кто по мнению лаврова - обороняющаяся сторона?
Валерія-783f• 24 февраля 2025
Можете попросити Порошенка, він завершить війну точно)
Ирина-bbd0• 24 февраля 2025
Ответ дляGarnoKvit
По мнению кацапов мирноспящая.ниучомниувиноватая московия.на которую напали биндеры с комарами ))) голубь мирадобра))))
GarnoKvit• 24 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну так если по мнению кацапов обороняющаяся сторона это они, то пускай бы и закуклились на своих болотАх и существовали б своей тихой жабьей жизнью. И не лезли бы ни к кому. Обороняющаяся сторона ни к кому не лезет.
laska_vo• 24 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
А вы топите за что? За чехословацкий сценарий?
Вам целый министр вражеской страны говорит: военные действия не будут окончены, пока не достигнут целей.
Вы хотите удовлетворить все их цели и самоубиться?
Удалено администрацией...
автор Olgusya • 24 февраля 2025
Ответ дляanutka-e220
Три роки тому ми звільнили 50% з того, що кацапи захопили в перший тиждень вторгнення. А з 2023 року пішли самі поразки на фронті. У нас були сильні позиції для переговорів, але Зеленський їх самонадіяно просрав
kisunya11• 24 февраля 2025
Ответ дляJul-Ap
Именно Зеленский хочет...
Лаврова не читали свеженькое?

Поки зе у влади, поки буде війна.
Він все для цього зробить, лиш би у корита залишатись
Olvia1987• 24 февраля 2025
Ответ дляХомякПавлова
Удалено администрацией...
uma• 24 февраля 2025
Вот захожу в эти темы и уже нет азарта даже спорить. За 3 года уже все переживали и выплюнули.
Как решат что будет с Украиной - огласят. А сейчас нет смысла нервничать.
Манула• 24 февраля 2025
Ответ дляВалерія-783f
Можна попросити кого завгодно, але Зе передбачливо ввів санкції і унеможливів будь-які дії в цьому напрямку головного свого конкурента.
Напевно співпадіння ))
Ирина-bbd0• 24 февраля 2025
Ответ дляGarnoKvit
Эти вопросы задавала им в 2014
-почему не забрали к себе всех новоросов и не отстроили им новые города))))
-почему не выстроились цепочкой на границах со рвами и собачкаме.чтобы биндеры не пролезли ни один)))
Молчат хороняки))))
Ирина-bbd0• 24 февраля 2025
Ответ дляlaska_vo
Удалено администрацией...
Кто Вашу дупу в Киеве защищал.когда туда прилезли кацапы?
Чьи батькі та діти?
Ирина-bbd0• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Не вы .а чьи-то мужья и дети.к которым Вы не имеете никакого отношения!
И дальше бы не имели.если бы тот состав украинской армии .дальше бы погнал кацапов
laska_vo• 24 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Чьи батькі та діти?
Чомусь думаю що не ваші.
Ирина-bbd0• 24 февраля 2025
Ответ дляkisunya11
Поки зе у влади, поки буде війна.
А мы думали пока путлер будет и соловьёвы будут натравливать кацапов на украинцев
lyudai• 24 февраля 2025
Ответ дляOlgusya
Ви свій акаунт кацапам віддали чи потрапили під вплив рашапропаганди?
Ирина-bbd0• 24 февраля 2025
Ответ дляlaska_vo
Чомусь думаю що не ваші.
Так и не ваши.а как хорошо было за их спинами и спокойно.правда?
Ибо тогда страх был и молились на котиков.кроме тех.кто сарафаны с кокошниками уже нагладил конечно))))
Валерія-783f• 24 февраля 2025
Ответ дляМанула
Напевно співпадіння ))
Ви якось примітивно мислите))
Кузякин• 24 февраля 2025
Ответ дляlaska_vo
Удалено администрацией...
Cлава Богу не щодня. Не нагнетайте!
alex-3f3c• 24 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Он же вчера хотел уходить?
Зеля нікуди не поспішає, в нього все добре, його все влаштовує, єдине що трамп палки в колеса сує, але він ще пару міжнародних форумів в підтримку себе проведе і може якось воно розсосеться... проблеми індейців шеріфа не хвилюють, ала вже Верховна Рада починає відчувати зміни вітру, сьогодні провалила постанову про незмінність влади під час военного стану з гарною назвою ’закон про демократію’ відчуває що очко під найвеличнейвшивим захиталось, наступного разу може бути непродовження воєнного стану, і тоді що він зробе? оголосить всім санкції? розпустить раду і призначить позачергові вибори?