П´яна вишня• 24 февраля в 13:03

Ищу юриста

Посоветуйте, пожалуйста. Юрист по миграционному праву. Сколько примерно такая консультация может стоить?
Русланка з гілки• 24 февраля в 13:09
Автор, у мене спеціалізація - міжнародне право, але вам потрібно шукати юриста в тій країні, куди ви плануєте мігрувати. Ну і звісно, що ціна в Іспанії і Великобританіі буде різною. Година роботи такого юриста коштує не менше 150€ година (це якщо брати Великобританію)
автор П´яна вишня • 24 февраля в 13:10
Ответ дляРусланка з гілки
Страна - Украина.
автор П´яна вишня • 24 февраля в 13:10
Ответ дляРусланка з гілки
Да, следовало уточнить страну. Спасибо.
Русланка з гілки• 24 февраля в 13:12
Ответ дляП´яна вишня
Да, следовало уточнить страну. Спасибо.
В Україні консультація такого юриста коштує 2000-4000 грн. година. Думаю, що Вас зможуть проконсультувати юристи, які займаються оподаткуванням - це суміжна тема
автор П´яна вишня • 24 февраля в 13:16
Ответ дляРусланка з гілки
Нет, налоговый юрист не подойдёт. Спасибо большое. Может быть есть проверенные агенства куда можно обратиться? Дорого обращаться к разными по 2-4 тыс за консультацию.
Русланка з гілки• 24 февраля в 13:21
Ответ дляП´яна вишня
А що саме вас цікавить? В двох словах
автор П´яна вишня • 24 февраля в 13:30
Ответ дляРусланка з гілки
А що саме вас цікавить? В двох словах
Приглашение рабочих из заграницы.
Попа как у Кардашьян• 24 февраля в 13:34
Ответ дляРусланка з гілки
В Італії це коштує 600 євро/консультація.
150 євро година, якось дуже мало. Я за оформлення договору на оренду і послуги того, хто робив ( по суті передрукував старий контракт) заплатила 400 фунтів. Такі ціни(
Пс: по Україні не знаю. Вибачте
Русланка з гілки• 24 февраля в 13:37
Ответ дляП´яна вишня
Приглашение рабочих из заграницы.
Автор, ну це така недешева консультація. Скажімо так, у мого чоловіка на фірмі дають консультації з таких питань, але консультації у нього замовляють великі підприємства, типу турецького Onur , які будують дороги по всій Україні
автор П´яна вишня • 24 февраля в 13:40
Ответ дляРусланка з гілки
Понимаю. И все-таки, какого юриста нужно искать? По миграционному праву? Подскажите, пожалуйста.
Русланка з гілки• 24 февраля в 13:41
Ответ дляП´яна вишня
Та тут все підряд: трудове, міграційне, податки, реєстрація в податковій (отримання ІПН)
автор П´яна вишня • 24 февраля в 14:36
Ответ дляРусланка з гілки
Спасибо.
Мексиканочка• 24 февраля в 16:08
Ответ дляП´яна вишня
Спасибо.
Я не юрист, но могу помочь. Занимаюсь этим постоянно.
Joy777• 24 февраля в 16:12
Я этим занимаюсь, можете написать в личку. Сообщение №13 мое, написало анонимно, случайно
автор Туся Муся • 24 февраля в 18:07
Ответ дляJoy777
Спасибо большое! Я напишу Вам чуть позже, ближе к вечеру!