КликОЛЬКА• 24 февраля в 16:22
Гістероскопія, видалення поліпів ендометрію.
Хто робив? Як все пройшло,чи потрібна була реабілітація і як довго?
Тюрюнь_Тюнь• 24 февраля в 16:23
Утром сделали, после обеда поехала домой. Реабилитация не нужна была.
Ластоноша• 24 февраля в 16:24
У меня никакой реабилитации не было . 15 минут сама процедура, 30 минут в больнице и домой . Утром пошла на работу без каких либо проблем
КликОЛЬКА
• 24 февраля в 16:25
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Дякую! А як потім довго відбувалось втручання? Кровило? Скільки часу була заборона статевого життя?
Джага-джага• 24 февраля в 16:25
Утром приехала в клинику ,часов в 11 сделали ,поспала после наркоза и днем уехала домой
Сумка з негодою• 24 февраля в 16:26
Ответ дляКликОЛЬКА
Ну естественно заборона на месяц. Кровилотнелолго . Дня 3
Тюрюнь_Тюнь• 24 февраля в 16:28
Ответ дляКликОЛЬКА
Кровило минимально. Про запреты не помню, я одна тогда была, было не актуально запоминать.
Кубик Рубика• 24 февраля в 16:54
Місяць без статевого життя, це все ж таки втручання в організм, не промерзати, спорт також на місяць під забороною і берегти себе, відпочивати.
Капитанша• 24 февраля в 17:14
А где делали в Киеве? Я была на приеме в Смартмедикал, они и гистероскопию делают, но я думаю пока..
КликОЛЬКА
• 24 февраля в 19:00
Ответ дляAmalia_Ke
Автор, а у скільки вам це обійшлося?
Я ще не робила. Кажуть в 20 000 мають вписатись,Київ.
Бабця в мештах• 24 февраля в 20:59
Робила нещодавно. Статевий спокій 14 днів.
Медсон, з крісла сама встала, лікар притримував, щоб до ліжка дійшла. Спати не хотілось. Через пів години додому.
Кровить до 2 тижнів, але трохи, на щоденку. Антибіотики звісно. І температура невисока до 5 днів норма.
Капитанша• 24 февраля в 21:30
Ответ дляБабця в мештах
А де ви робили?
Бабця в мештах• 24 февраля в 21:37
Ответ дляКапитанша
А де ви робили?
Я в передмісті живу. Робила у Вишневому, Imperial Medica