Пацан к успеху шел• Изменено 24 февраля в 17:37
Кто любит "пьяную вишню" Рошен, на нее акция
В магазинах Рошен и в Форе тоже акция 149 грн
Мамзелькіна• 24 февраля в 22:45
Ответ длявкрации
Там кожну цукерочку Петро Олексійович особисто загортає? Я дивлюся на ціни і не розумію: звідки у бідній країні ціни вищі за багаті країни?...
Ось звичайна ціна на вишню в шоколаді від Ферреро (Рафаело, Ферреро Роше він теж виробляє, тобто не найдешевший). 29 євро за кілограм, це без акції, і це не найдешевший магазин...
Бо у нашій вишні, нема пальми, а ця фереровська пластилін пластиліном
вкрации• 24 февраля в 23:40
Ответ дляМамзелькіна
А де ви знайшли пальмову олію в аналогічних цукерках Ферреро?
Так чому ж ціна настільки відрізняється, за умови, що виробництво в Україні явно дешевше?))Ingrédients: Chocolat fin 49% (sucre, pâte de cacao, beurre de cacao, émulsifiants : lécithines SOJA, vanilline), sucre, cerise 18%, liqueur 13% (sirop de glucose, eau, alcool, sucre, arômes), beurre de cacao.
Bonbons Mon Chéri FERRERO | Allergobox
Мамзелькіна• 24 февраля в 23:48
Ответ длявкрации
Bonbons Mon Chéri FERRERO | Allergobox
Де-де, дома в шафці.
І вони несмачні, на відміну від рошеновської.
вкрации• 25 февраля в 00:35
Ответ дляМамзелькіна
Де-де, дома в шафці.
Я вам скинула вище склад цих цукерок. У вашій шафці явно ’пальонка’ завалялась. Якщо вам несмачно - запропонуйте на Порадниці - у вас їх зразу ж заберуть)
Кудесница полесья• 25 февраля в 08:37
Ответ дляЖинси на дитину
Ви не з нашої пісочниці
Я щодня їм цукерки, особливо вночі хочеться солодкого. Але тількі смачні для мене, абищо буде лежати місяцями.
Проверьтесь на инсулин