Пацан к успеху шел• Изменено 24 февраля 2025
Кто любит "пьяную вишню" Рошен, на нее акция
В магазинах Рошен и в Форе тоже акция 149 грн
Сало не люблю• 24 февраля 2025
Ответ дляПожарник
Піду сьогодні затарюсь, бо вишня то
сестра))))
Смячиком• 24 февраля 2025
на рідкість смачні цукерки, підтримую, купляла на 14 лютого - була приємно вражена смаком
Пацан к успеху шел
• 24 февраля 2025
Ответ для90x60x90
І на батончики, оті, що знизу на фото) Мої улюблені)
Да, они по 14.80 грн
Пацан к успеху шел
• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
А є люди які просто собі це купують? Просто щоб сісти і зʼїсти?
Конечно, а какие еще варианты?)))
Ёшки_Матрёшки• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
в смысле? вы думаете, покупают и смотрят?
ПАЦАНКА О• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Завжди так купую, просто щоб сісти і з´їсти))). А як можна ще?
Ёшки_Матрёшки• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Думала тільки на подарунок комусь
почему? у меня сейчас пачек 20+ шоколада. но да. сейчас не ем. стараюсь ограничить сладкое
Жинси на дитину• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Думала тільки дарують таке 😅
Вибачте, я просто солодке не люблю
Ви не з нашої пісочниці
Я щодня їм цукерки, особливо вночі хочеться солодкого. Але тількі смачні для мене, абищо буде лежати місяцями.
Жинси на дитину• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Не знаю. Мені 42. Жодного разу не купувала цукерки упаковками 😃
А якщо їх на вагу немає? Багато є таких, що лише в коробці можна купити.
До речі, кому цікаво, у новусі зʼявилися раффаелло на вагу.
Мамзелькіна• 24 февраля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Вони вже років 5 в сільпо є
Жинси на дитину• 24 февраля 2025
Ответ дляМамзелькіна
Вони вже років 5 в сільпо є
А, може. Не зустрічала
Мамзелькіна• 24 февраля 2025
Ответ дляСмячиком
Чому на рідкість, то та сама вишня, тілтки пакування інше
Последний вагон• 24 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Думала тільки дарують таке 😅
Вибачте, я просто солодке не люблю
Звісно, виключно дарують. Вам.
Смячиком• 24 февраля 2025
Ответ дляМамзелькіна
ТО взагалі казала, що зараз смачні цукерки знайти складно, якась замазка з цукром зазвичай трапляється. Я не про пакування чи конкретну ТМ
вкрации• 24 февраля 2025
Там кожну цукерочку Петро Олексійович особисто загортає? Я дивлюся на ціни і не розумію: звідки у бідній країні ціни вищі за багаті країни?...
Ось звичайна ціна на вишню в шоколаді від Ферреро (Рафаело, Ферреро Роше він теж виробляє, тобто не найдешевший). 29 євро за кілограм, це без акції, і це не найдешевший магазин...
Смячиком• 24 февраля 2025
Ответ длявкрации
і тепер будемо їздити за цукерами в цей ваш магазин? чи про що мова?
вкрации• 24 февраля 2025
Ответ дляСмячиком
Поки люди будуть згодні переплачувати за будь які товари, поки з вас і будуть драти.
Потрібно починати задумуватися чому так і що ви можете зробити, щоб це припинити.
Смячиком• 24 февраля 2025
Ответ длявкрации
Особисто я нічого зробити не можу. Я не вмію харчуватися сонячним світлом.
вкрации• 24 февраля 2025
Ответ дляСмячиком
Так і до північної Кореї недалеко, де вскладчину від усіх гостей дарують 1 кг рису імениннику, бо це розкішний подарунок і в повсякденному житті вони не можуть його собі дозволити.
Смячиком• 24 февраля 2025
Ответ длявкрации
В ПчК проблема в іншому, рис то наслідки.