Пацан к успеху шел• Изменено 24 февраля в 17:37
Кто любит "пьяную вишню" Рошен, на нее акция
В магазинах Рошен и в Форе тоже акция 149 грн
Сало не люблю• 24 февраля в 17:40
Ответ дляПожарник
Піду сьогодні затарюсь, бо вишня то
сестра))))
Смячиком• 24 февраля в 17:41
на рідкість смачні цукерки, підтримую, купляла на 14 лютого - була приємно вражена смаком
Пацан к успеху шел
• 24 февраля в 17:42
Ответ для90x60x90
І на батончики, оті, що знизу на фото) Мої улюблені)
Да, они по 14.80 грн
Пацан к успеху шел
• 24 февраля в 17:48
Ответ дляBombastic
А є люди які просто собі це купують? Просто щоб сісти і зʼїсти?
Конечно, а какие еще варианты?)))
Ёшки_Матрёшки• 24 февраля в 17:49
Ответ дляBombastic
в смысле? вы думаете, покупают и смотрят?
ПАЦАНКА О• 24 февраля в 17:49
Ответ дляBombastic
Завжди так купую, просто щоб сісти і з´їсти))). А як можна ще?
Ёшки_Матрёшки• 24 февраля в 17:50
Ответ дляBombastic
Думала тільки на подарунок комусь
почему? у меня сейчас пачек 20+ шоколада. но да. сейчас не ем. стараюсь ограничить сладкое
Жинси на дитину• 24 февраля в 18:00
Ответ дляBombastic
Думала тільки дарують таке 😅
Вибачте, я просто солодке не люблю
Ви не з нашої пісочниці
Я щодня їм цукерки, особливо вночі хочеться солодкого. Але тількі смачні для мене, абищо буде лежати місяцями.
Жинси на дитину• 24 февраля в 18:04
Ответ дляBombastic
Не знаю. Мені 42. Жодного разу не купувала цукерки упаковками 😃
А якщо їх на вагу немає? Багато є таких, що лише в коробці можна купити.
До речі, кому цікаво, у новусі зʼявилися раффаелло на вагу.
Мамзелькіна• 24 февраля в 18:04
Ответ дляЖинси на дитину
Вони вже років 5 в сільпо є
Жинси на дитину• 24 февраля в 18:06
Ответ дляМамзелькіна
Вони вже років 5 в сільпо є
А, може. Не зустрічала
Мамзелькіна• 24 февраля в 18:06
Ответ дляСмячиком
Чому на рідкість, то та сама вишня, тілтки пакування інше
Последний вагон• 24 февраля в 18:08
Ответ дляBombastic
Думала тільки дарують таке 😅
Вибачте, я просто солодке не люблю
Звісно, виключно дарують. Вам.
Смячиком• 24 февраля в 19:14
Ответ дляМамзелькіна
ТО взагалі казала, що зараз смачні цукерки знайти складно, якась замазка з цукром зазвичай трапляється. Я не про пакування чи конкретну ТМ
вкрации• 24 февраля в 19:27
Там кожну цукерочку Петро Олексійович особисто загортає? Я дивлюся на ціни і не розумію: звідки у бідній країні ціни вищі за багаті країни?...
Ось звичайна ціна на вишню в шоколаді від Ферреро (Рафаело, Ферреро Роше він теж виробляє, тобто не найдешевший). 29 євро за кілограм, це без акції, і це не найдешевший магазин...
Смячиком• 24 февраля в 19:37
Ответ длявкрации
і тепер будемо їздити за цукерами в цей ваш магазин? чи про що мова?
вкрации• 24 февраля в 21:39
Ответ дляСмячиком
Поки люди будуть згодні переплачувати за будь які товари, поки з вас і будуть драти.
Потрібно починати задумуватися чому так і що ви можете зробити, щоб це припинити.
Смячиком• 24 февраля в 21:40
Ответ длявкрации
Особисто я нічого зробити не можу. Я не вмію харчуватися сонячним світлом.
вкрации• 24 февраля в 21:42
Ответ дляСмячиком
Так і до північної Кореї недалеко, де вскладчину від усіх гостей дарують 1 кг рису імениннику, бо це розкішний подарунок і в повсякденному житті вони не можуть його собі дозволити.
Смячиком• 24 февраля в 21:43
Ответ длявкрации
В ПчК проблема в іншому, рис то наслідки.