Инстагра_мерша• 24 февраля 2025
Як навчаються ваші підлітки 10-11 клас?
Щось сталося з моєю донькою-підлітком, була відмінниця, а зараз в 10 класі не хоче навчатися, зʼїхала, багато пропускає школу, не можу нічого зробити) хвилююся, що не здасть НМТ
Екатерина27• 25 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Дякую, а спеціальність яку обрали? В мене син буде вступати в наступному році, теж в Словаччину)
Экономический фак-т, банковское дело
Мішечок щастя• 26 февраля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Экономический фак-т, банковское дело
Дякую, мій планує на маркетинг. Але він поїде на рік на мовні курси, зараз в 10 класі.
Одяг та сумки• 24 марта 2025
моя 9й була відмінниця стала предмети що їй цікаві 11 -10 балів ось дивлюся. а біологія 4 4 4 4 - не здавала нічього право так само та географія- ось канікули каже щас щось здам
що робити? Кричати не буду - вже не той вік . Хай хоч що цікаве здає....