Лиса Патрикевна• 24 февраля 2025
Якщо відпав кахель - що роблять зі стінами?
Простояв 25 років, тепер у різних місцях починає відпадати. Ванна й кухня. Тобто не локально, а досить масово. Знімаємо акуратно, щоб на голову не впав. Що легше й дешевше зробити з такими приміщеннями? Чи можна зняти лише кахель, а на стару шубу новим розчином покласти новий? Чи доведеться збивати все до бетону? На такі стіни лише новий кахель класти чи можна якось ці стіни під тинькування й пофарбування повернути? І ремонт робити за нинішніх обставин немає снаги, і жити в таких обдерто-цементових стінах некомфортно...
Забризкана водою• 24 февраля 2025
Выровнять стены все равно прийдется. А потом можно и обратно положить тот же кафель