Mede• 25 февраля в 08:24

Скорочення на роботі

Повідомили про скорочення на роботі. Поки що не офіційно. Запропоновано два варіанти: звільнення по "акції", тобто я йду одразу після офіційного повідомлення з виплатою вихідної допомоги у розмірі 3-х окладів, або працюю ще два місяці і йду за згодою сторін з виплатою 1 окладу. Кадровики, підкажіть, тут все правильно зі сторони роботодавця?
JENYABEST• 25 февраля в 08:28
С 3 зп суперпредложение , странно выбор же очевиден ?
coloritka• 25 февраля в 08:28
Ви плануєте на біржу ставати?
ksyuha831• 25 февраля в 08:29
Вам повинні запропонувати інші вакантні посади, мабуть цього робити не хочуть, тому пропонують йти з виплатою окладів. Я б брала 3 оклади і йшла, мене колись теж так скорочували, а так як була членом профкома, то скоротити мене не могли, то запропонували мені з трьома моїми ЗП піти за згодою сторін.
ёжовые рукавицы• 25 февраля в 08:37
Нібито раніше було 2 місяці працюєш і два оклада вихідної допомоги
Унция яда• 25 февраля в 08:48
Ответ дляcoloritka
Ви плануєте на біржу ставати?
Биржа не имеет больше смысла. Месяц получите положенную вам выплату, а после - вакансии дворника и укр почта на минималку.
TaFo• 25 февраля в 08:55
да. трудный выбор. и там и там три оклада в сумме. но в одном из случаев надо отпахать еще 2 мес. что же, что же выбрать 🤔
Christ1na• 25 февраля в 08:58
Ответ дляTaFo
Так може десь буде записано, що скоротили, а так Типу сама пішла
Santander• 25 февраля в 09:06
Ответ дляksyuha831
А які привілеї у члена профкома?
Ива Купальская• 25 февраля в 09:08
Зарплаты и оклады часто очень разные вещи. Оклад может быть 5 тыс, а полная зарплата 20тыс. Или автор неясно выразилась, или у нее оклад и полная зп с начислениями и отчислениями одинакова, что малореально. 3 оклада по 5 тыс, условно или 2 зарплаты по 20 и 1 оклад в 5 тыс - уже разные суммы
ksyuha831• 25 февраля в 09:17
Ответ дляSantander
А які привілеї у члена профкома?
Як мінімум його не можна скоротити протягом року після необхідності скорочення, тобто мені повинні були знайти робоче місце ще мінімум на рік. Я була секретарем профкома, тому мала деякі так сказати плюшки в цьому плані.
ksyuha831• 25 февраля в 09:19
Ответ дляChrist1na
А яка різниця?
Santander• 25 февраля в 09:21
Ответ дляksyuha831
А чим це передбачено?
ksyuha831• 25 февраля в 09:21
Ответ дляSantander
А чим це передбачено?
Водночас, Кодексом та Законом України ’Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності’ передбачені додаткові гарантії для працівників підприємств, установ і організацій, обраних до профспілкових органів. Згідно із ст. 252 Кодексу та ст. 41 згаданого Закону, звільнення членів виборного профспілкового органу підприємства, установи, організації, його керівників, крім випадків додержання загального порядку, допускається за наявності попередньої згоди виборного органу, членами якого вони є, а також вищого виборного органу цієї професійної спілки (об´єднання професійних спілок). Не допускається звільнення з ініціативи власника або уповноваженого ним органу працівників, які обиралися до складу профспілкових органів підприємства, установи, організації, протягом року після закінчення строку, на який обирався цей склад.
Законодавством України це передбачено.
kanni• 25 февраля в 09:24
Ответ дляёжовые рукавицы
Ні, 1 середня зп вихідна допомога
автор Mede • 25 февраля в 09:59
Ответ дляcoloritka
Ви плануєте на біржу ставати?
Ні, не планую
автор Mede • 25 февраля в 10:00
Ответ дляTaFo
Моє питання полягало не в тому, який з варіантів вибрати. Вибір тут очевидний
автор Mede • 25 февраля в 10:04
Ответ дляИва Купальская
Щодо окладів, то так сказала мені керівник відділу. Можливо вона помилилася. Зараз вивчаю інформацію щодо скорочення працівників і скрізь пишуть про середню ЗП
inneska-85• 25 февраля в 10:05
а почему это после 2 мес увольнение по соглашению сторон? должны писать - по скороченню. очень они хитрые.
Апель-синка• 25 февраля в 10:54
Ответ дляSantander
А які привілеї у члена профкома?
профком будет против увольнения )))
Santander• 25 февраля в 10:55
Ответ дляАпель-синка
профком будет против увольнения )))
Хіба що)