Околовита• 25 февраля в 08:52

Дитячий табір в Болгарії

Підкажіть, будь ласка, чи є сенс заздалегідь купувати тур? Ціни весною чи влітку збільшуються чи такі ж і будуть? На сайті просто вказано, що зараз раннє бронювання ще. Але ж і не хотілось би за пів року купувати, можуть змінитися обставини. Можливо, хтось може порадити гарного туроператора. А також цікавить, чиї діти їздили: 2 доби дороги це дуже довго. Їжу якусь з собою беруть чи на заправках перекуси? Вперше відправляю так далеко, дуже багато питань
мадам Везувий• 25 февраля в 08:58
Мій їздив в Болгарію разом з групою по карате з тренерами і то погано за ними дивилися. Діти самі по собі, тренери на гульки. Просто з незнайомими супроводжуючими я би дитину одну за кордон не відправила. Краще у своєму батьківському чаті спитайте, може однокласники їздили й так знайдете компанію та перевірені відгуки.
Бараболька• 25 февраля в 08:58
Ездил в прошлом году, но возил тренер, дорога не утомила, интересно было, переправлялись на пароме. Еду давала, все ок, на заправке ели 1 раз полноценный обед
Бараболька• 25 февраля в 08:59
Кстати да, смотрели за ними никак. Мой ездил с тренером по плаванию, он плавает очень хорошо, то я хоть за это не переживала
ПуГоФФка• 25 февраля в 09:05
А чому дві доби? Малий минулого року їздив з тренерами. Виїхали о сьомій ранку і о першій дня наступного дня приїхали.
З собою був перекус. Два рази зупинялися на заправках, аби поїсти нормально.
З собою в автобус обов´язково брали плед і дорожню подушку.
Дитина була дуже задоволена табором.
Вам телефонограмма• 25 февраля в 09:11
Сестра мужа ездила с детьми: своей и второго брата малого брала. Мой не ездил т к переболел пневмоние только.
Так вот: она сказала, что больше не поедет - очень утомительная дорога. Потом двое суток в себя приходишь
Смайликівна• 25 февраля в 09:11
Не ризикнула в тому році відправити. Хоча табір перевірений: син відпочивав в Карпатах з цими ж організаторами і все Ок; не вперше їдемо до них. Але за кордон - не ризикнула в тому році і в цьому, напевно, також не поїде. В Карпати так, хоч на 2 зміни, а в Болгарію - ні.
Вам телефонограмма• 25 февраля в 09:12
В лагере никто за детьми не смотрит - что хотят, то и делают
Вам телефонограмма• 25 февраля в 09:12
Ответ дляСмайликівна
А какой лагерь в Карпатах?
Смайликівна• 25 февраля в 09:13
Ответ дляВам телефонограмма
А какой лагерь в Карпатах?
Yo! Smart Camp та Forest Camp.
Вам телефонограмма• 25 февраля в 09:14
Ответ дляСмайликівна
Yo! Smart Camp та Forest Camp.
Спасибо. Присмотрюсь к нему
Смайликівна• 25 февраля в 09:14
Ответ дляВам телефонограмма
Спасибо. Присмотрюсь к нему
Це два різних.
Вам телефонограмма• 25 февраля в 09:19
Ответ дляСмайликівна
Це два різних.
Поняла
автор Околовита • 25 февраля в 09:20
Ответ длямадам Везувий
Та компанія є, і діти вже не такі маленькі - по 15 років дівчатка, досить самостійні, в таборах були, але не за кордоном
автор Околовита • 25 февраля в 09:21
Ответ дляПуГоФФка
Дитина була дуже задоволена табором.
ну так вказано на сайті - 2 доби туди та 2 назад, це мабуть з запасом.
Чарівна патика• 25 февраля в 09:41
Ответ дляБараболька
Сина теж з відпочинку в Болгарії вразив пором Орлівка - Ісакча.Більше ні чого не сподобалось
Незламна Україна• 25 февраля в 09:50
Мой ездил в прошлом году с академией IT step, посмотрите - у них нормальные летние предложения, не только Болгария
ПоЗиТиВнАя• 25 февраля в 09:56
В 2022 відправляла сина в Болгарію, на той момент йому було 14 років. Їхав сам. Табір Мандарин від тур.оператора Сакумс.
Доба в дорозі. Табір на базі готелю, люди різні, діти прежоставлені самі собі. Такоє.
ДелайКак_Я• 25 февраля в 09:57
дочка 15 років їздила минулого року. В Мандарин. Дорогу нормально перенесли. Їм все дуже сподобалось. Але за ними там ніхто не дивився. Вони спокійно йшли з території пішки в інше місто по трасі. Я випадково побачила на локаторі це. Вломила звісно, але ж.... сам факт! Алкоголь в сусідньому барі теж наливали мовчки. В цому році не поїде) добре, що все добре, але щось мені стрьомно все одно.
ПоЗиТиВнАя• 25 февраля в 10:31
Ответ дляДелайКак_Я
Аналогічні враження про Мандарин!
Турагенція Tourdream• 25 февраля в 10:50
Автор, я особисто 2 рази їздила з дітьми до табору у Болгарії, минулого року та в 2022р. Ми їздили своєї невеликою компаніє, мій син та його друзі, однокласники. Та й за останні 3 роки багато дітей туристів до таборів бронювали.
Бронювати заздалегідь не тільки вигідно по вартості, а ще й по наявності місць. Бо коли батьки у кінці травня згадують, що дитині треба до табору, а виявляється, що вільних місць вже не має на потрібні дати, чи у бажані табори (зазвичай залишаються не самі популярні варіанти).
Дорога до Болгарії цього літа повинна бути швидше, бо скасовано кордон між Румунією та Болгарією, а це по часу економія від 2 годин та більше. Минулі роки у середньому десь за 28 годин доїжджали.
З мого досвіду, діти якось легше переносят дорогу. Особливо на звороті, коли вже вертаються відпочившим, дружнім колективом. У них свої спогади, ігри, ’приколи’ )) Головне, шоб дитину не захитувало у автобусі, бо це реально проблема, особливо, коли дитина не має з собою відповідних засобів.
автор Околовита • 25 февраля в 11:33
Ответ дляДелайКак_Я
Ми, доречі , теж на ньому зупинилися. Розумію, що предоставлені самі собі, я до цього готова. Переживаю тільки, що якщо не дай боже захворіє, як вирішуються питання? Ликі з собою видам звичайно.
автор Околовита • 25 февраля в 11:36
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за інформацію. Напевне, зараз тоді непогана ціна і варто бронювати. Обрали Мандарин, це, на скільки я знаю, популярний табір і може не бути місць. А скажіть, будь ласка, в дорогу їжу з собою якусь варто брати чи на заправках їдять? На кордоні не примушують викидати продукти? Бо десь таке бачила, чи то Польша...? Ліки з собою теж можна взяти, не заборонено? Яка сума коштів з собою приблизно потрібна? Чи можна картою нашою розрахуватися?
Mariia_touragent• 25 февраля в 11:48
Можна дочекатися літа, але вибирати будете із залишків, ’краще з гіршого’. На деякі табори і зміни вже є стопи. Тому, якщо хороший табір, є сенс заздалегідь.
Як переносять дорогу: з власного досвіду і туристів- батьки хвилюються більше).
Щодо їжі в автобусі: зазвичай батьки ’снаряджають’ дітей (ті ще й до табора привозять залишки), на зупинках за потреби також можна щось купити. Да, якщо заздалегідь чи в автобусі збираться весела компанія, починається ’пир горой’- пригощання, спілкування- дітям це дуже подобається, плюс час в дорозі швидше минає.
Аптечку з собою обов´язково! +Мед.страховка. Зв´язок з керівником. Всі питання вирішуються- в залежності від ситуації.
Щодо Мандарину : пляж- специфічний, умови розміщення гарні, за кухнею і чистотою- слідкують, по анімації- кому як, більше всього вражень з відгуків чула про вечірні шоу. Тарабарова любить там виступати, Бужинська була, самі діти номери готували. Є групи, які в Мандарин з року в рік. Якось так).
Маю рацію• 25 февраля в 12:16
яка вартість в цей Мандарин з доїздом?
Турагенція Tourdream• 25 февраля в 12:30
Ответ дляОколовита
Так, Мандарин табір популярний, особливо у підлітків. По вартості точно зараз по ранньому бронюванню дешевше вийде.
З приводу харчування у дорозі, то на шляху туди можуть запропонувати комплексний обід у кафе (перше, друге, салат). Можете уточнити це питання там, де будете бронювати.
На зупинках на заправках теж можна щось купити, але зазвичай час обмежений, а черги великі. Більше часу дають вже перед кордоном.
З собою давати щось з їжі обов´язково, але звичайно те, шо не псується. Печево, горіхи, сирний лаваш, наприклад. Звичайно, воду. На кордоні нічого не забирають, це ж для особистого користування продукти.
Ліки обов´язково з собою беріть, на усі можливі випадки. Медичне страхування діє, перевірено особисто ). Але ж може щось і у дорозі трапитися. Та й ще я помітила минулого разу, що на болгарських курортах не так багато аптек. Наприклад минулого року у Єленіте, де ми відпочивали, не було жодної. Так що краще все необхідне мати з собою.
Картою можно розраховуватися, але й поміняти трохи валюти на леви теж раджу, якщо планує дитина щось купляти. Бо не завжди працюють термінали. Можливо діти, на якусь екскурсію поїдуть, на сувеніри, якийсь смаколики зазвичай витрачають )
Турагенція Tourdream• 25 февраля в 12:37
Ответ дляМаю рацію
яка вартість в цей Мандарин з доїздом?
Вартість залежить від дат та тривалості відпочинку.
До Мандарину є зміни на 9, 10, 12 ночей у таборі.
Найдешевше, це початок червня, 9 ночей, 450 євро за дитину до 17 років включно.
автор Околовита • 25 февраля в 12:45
Ответ дляМаю рацію
яка вартість в цей Мандарин з доїздом?
на 9 ночей 500-550 евро в залежності від дат, на 12 - 550-600 евро
автор Околовита • 25 февраля в 12:48
Ответ дляТурагенція Tourdream
Тобто євро готівкою розрахуватися не можна? Екскурсії окремо оплачуються? А яка приблизно їх вартість? З собою краще долари чи євро брати? Хоч приблизно яку суму готівки? 100 евро досить + на карті?
Турагенція Tourdream• 25 февраля в 13:48
Ответ дляОколовита
Взагалі у крамницях, кафе, аптеках можна місцевою валютою розрахуватися. У обмінниках міняють й євро, й долари, курс приблизно пропорційний, як у нас міняти. Так що не має різниці, яка буде валюта.
Екскурсії то вже по місту запропонують організатори табору.
Найближча локація - це Старе місто у Несебрі. Ми минулого літа їздили з Єленіте 15 євро була вартість.
100 євро повинно вистачити, особливо не має на що витрачати. Може щось на території табору будуть купувати у крамничках.
Ще депозит у готелі, 10 євро.
Невгамовна сила• 25 февраля в 17:08
Ответ дляВам телефонограмма
Дорога в Болгарию показалась лёгкой, в Черногорию ехали,то очень устали