Бува і таке• 25 февраля 2025
Зорієнтуйте по цінам на стоматологію. Напишіть з якого міста
Пломба звичайна
Лікування каналів ( розумію що ціна може плавати)
Протезування металокераміка
Протезування цирконій.
Протезування металокераміка
Протезування цирконій.
Добрая свекровь• 25 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Капець ви зашугана!
А раптом завтра прилетить в стоматологію?
Що ви мелете?? Капець це у вас.
Голодаю• 25 февраля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Очень дорого с моей точки зрения
Тому намагаюся за 1 рз кілька зубів зробити щоб хоч зекономити на одноразових штуках , а шо робить. Стоматологія дешевою не буває.
Йти в поліклініку з обдертим кріслом, де стирчить поролон і де від вигляду плювальниці ригати хочеть не хочу (1 раз сходила ледь не облювалася) і де мені наложили 1 пломбу на 2 зуба
Смайликівна• 25 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
Цікаво як пломба може коштувати 1000 грн , якщо година роботи асистента 150 грн, година роботи адміністратора 150 грн , бухгалтер , прибиральниця, комунальні послуги, податки лікаря, установка , компресор , автоклав розраховіні на 10 років , тільки мікроском коштує 20 тис евро, ремонт , приміщення, курси розвитку для лікарів . Все це коштує приблизно1200 грн/ год . . Це без матеріалів. . Якщо лікар поставить пломбу за 1500 грн , то він подарує вам їі безплатно
Не знаю. Я на аренді вже даю 200 грн асистенту, бо на декілька людей вона не приїде. Дешевше 2000 нема сенсу брати. Але в мене в цю ціну взодить анестезія, кофердам, знімки і т.д.
Забрызжу ядом• 25 февраля 2025
Ответ дляДивне створіння
Зуб болить Чи ні?
Пару років назад доглядала тата приїздила на родіну в райцентр, мені тоді так підфартило - зробились дві дірки в зубах (біля один одного). Пішла я в поліклініку то мені за 800 грн одразу ж і зробили, бо нерв не задітий, зуб не болів. То я така рада була.
Бо перед цим лікувала в Києві 2 зуба - 16-20 тис кожен обійшовся. З видаленням нервів, на одному пломба, на іншому кераміка. Хоча там дирки були не великі, і вважаю що мене розвели в клініці.
Что то дорого сильно 15-20 т
Забрызжу ядом• 25 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Так курс долара практично такий же
Нет , тогда 37 был
Недавно Киев цирконий 6500
Престидижитатор• 25 февраля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Гос клиника 700-850 пломба, частная 2000 грн.
Харьков.
Про коронку слышала 7000 грн частная
Харьков.
Про коронку слышала 7000 грн частная
Частная Харьков
Пломба 850-1200 грн
Лечение зуба с тремя каналами ( два визита) 3200
Пломба 850-1200 грн
Кава з адреналіном• 25 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
Та да
Бідолахи в мінус уходять
Забрызжу ядом• 25 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
1100 делала , но легкая
Киев , декабрь клиника
Кокосиха• 25 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Бо в моєму місті ціна в різних клініках різниться в 2-3 рази
Так вони у всі містах різняться
Ластовиння• 25 февраля 2025
Тиждень назад - знімок, видалення нерву, пломбування 3-х каналів та тимчасова пломба - 2800.
Кременчук. Але це не найдешевша стоматологія в місті
ТАЗератти• 25 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
Люди такие интересные. У нас до войны, мини производство было, работало 3 человека, плюс отправь на фотосессию изделие, упакуй, оплати рекламу и тд. Некоторые писали, дорого, стоимость материала, из которого изделие, копейки. При том, что покрытие было дорогущее, и качество отличное. У людей в голове картинка целиком, не складывается.
Цикавенная• 25 февраля 2025
Все це робила минулої весни, пломби без обезболюючого 1000 грн., чистка 800, чистка каналів +- 4000 тисячі (підготовка до коронок), коронки цирконій передні зуби по 120 євро, знімок 600. На все потратила біля 40 тисяч грн. Чернівці. Приватний кабінет.
Цикавенная• 25 февраля 2025
Ответ дляГолодаю
У вас крайнощі якісь. Не повезло вам.
Цикавенная• 25 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
В моєму теж.)
Голодаю• 25 февраля 2025
Ответ дляЦикавенная
У вас крайнощі якісь. Не повезло вам.
ну в нас поруч є ще стомат кабінет, де 1 лікар і швець і кравець і на дуді гравець - і пломби, і канали, і коронки - все 1 людина. Канали на глазок, без мікроскопа і замість слюневідсоса чи кофердама - ватка за щоку. Хоча ремонт гарний і дешевше ніж в клініці. ТОму повернулася в 1 клініку.
Цикавенная• 25 февраля 2025
Ответ дляГолодаю
Сумно.( Але головне що ви своє знайшли, і вам підходить.
Смайликівна• 25 февраля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
1100 делала , но легкая
Киев , декабрь клиника
Це може якийсь кабінет, але не клініка.
Пуки-куки• 25 февраля 2025
Дві пломби з анестезією 1500 , видалення каменів-800(Київ), одна пломба з анестезією 320 -400 злотих (Польща) Приватні лікарі.
Бува і таке
• 25 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
Дякую
Пригощаю кашею• 25 февраля 2025
Чисто пломба от 900грн. Без анестезии, лечебных прокладок и т.п.
Каналы дочке пломбировали в прошлом году. За зуб заплатила 5тыс грн, но сколько каналов пломбировали, не помню. Не один.
С остальным из Вашего списка не сталкивалась.
Харьков, частная. В гос мне делали так, что руки им поотбивать. А у дочки в гос на осмотре стоматолог даже пломб не увидела, похвалила зубы, говорит, круто, ни одной пломбы. А их там штук 10 тогда стояло.
Пригощаю кашею• 25 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
У меня еще врач втихую может поставить 2 пломбы по цене одной. Причем это не знакомая (не по блату в смысле) и я лично ей никогда ничего не платила. Клиника частная, но лечусь у этого врача почти 30 лет.
Пригощаю кашею• 25 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
В мене в Херсоні був досвід коли донька лікувала зуби в доволі скромній приватній клініці.
Пломба наче не дорого, але вони беруть гроші за кожен крок, то гігієнічний набір, то рентген, то анастезія. І виходила ціна до війни з 600 до 1500 звичайна пломба.
А я вирішила подякувати зуби в клініці ( поруч з роботою щоб далеко не іти) а вона така вся лухарі, страшно заходити.
Питаю скільки прослідкувати зуб з каналами 1200.
Кажу а додаткові платежі? Ні все включено.
І насправді, мені зробили рентген, пролікували, контрольний рентген - на кассі 1200
Тобто мені в крутій клініці зробили складнішу процедуру дешевше ніж в звичайній
Надо ж еще смотреть, как сделали. Я хожу к проверенному стоматологу уже даже не годами, а десятилетиями. И знаю, что у нее с совестью и руками все ок. За эти годы меняла только 2 пломбы, износились.
Пошла, по рекомендации даже, типа к хорошему стоматологу в другую клинику, она мне 3 пломбы ногой влепила, первая выпала в тот же год, остальные - в течении 2х лет.
Насчет все включено - а если рентген Вам не нужен и не сделан, все равно все включено?)
Бандитка Сью• 25 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Не болить. Але вже треба лікувати ще вчора
Треба міняти старі пломби, і потроху ставити протези
Автор, я лечила в декабре (Сумы) зубы и меняла мосты, вверху. Мосты из циркония, посчитали одну сумму, но лечение вышло почти, что и мосты. Каналы полечить, действительно дорого, я в первый день заплатила за 3 зуба почти 20 000 грн. Пломбы меняла и ставила мосты, перед этим ходила с их пластмассовыми, не понимаю для чего, один слетел через 2 дня, за это тоже платила 5 000 грн, а всего получилось 120 000 грн. Рассчитывала на 75 000 грн, но сняв старые мосты, заставили лечить каналы, т.к. по снимку показали, что каналы плохо пролечены, менять пломбы и т.д.
Зубы-это роскошь сейчас 😔