Эт вернячОк• 25 февраля 2025

Ви б образились?

Як би дівчина вашого брата подарувала вам бальзам для губ на дн
Трусиковед• 25 февраля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Не від себе ,це разом
К брату неь претензий, что не упаковал бальзам в бардачок Ламборгини?
Аристократка-тунеядка• 25 февраля 2025
Автор, вам сколько лет вообще? Вы ДР ждете, чтоб получить что-то, что не можете себе позволить? Так претензии к себе предъявляйте тогда. Студентка не подарила ей Дайсон на др🤦🏻‍♀️ и к брату нет вопросов, конечно
Allein74999• 25 февраля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Ні,200 гривень коштує
Вы прям как моя бывшая напарница, стоимость подарков сразу в интернете выискивать, не обделил ли кто)))
Мандолина Бу• 25 февраля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Так
А ну тогда она дрлжна была как минимум 500уе вам подарить
Мандолина Бу• 25 февраля 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
В смислі разом? Тоді питання до брата. Це він зажлобився на нормальний подарунок
Так брату может тоже 20
Зоя Жорівна• 25 февраля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Взагалі це я до того пишу!
Що може краще не потрібно було нічого взагалі дарувати, аніж таку фігню по суті трохи дорожчу за косметику із єви
вы убогое неблагодарное чмо. человек не имея материальных возможностей пожелал сделать вам приятно. но не на ту напала. в вашем зажопинске не принято дарить дешевле люкса
Сусідка знизу• 25 февраля 2025
Ответ дляБілий Лосик
А он со своей девушкой разделил подарок))
Или автор придумала историю
Сусідка знизу• 25 февраля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Не від себе ,це разом
А вы ему что прошлый раз дарили?
Бавовнятий Пупс• 25 февраля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Взагалі це я до того пишу!
Оце було б прикольно і сміливо, якби вона це зробила. Мало того , що ваш брат наплював на вас з великої колокольні, так і вона б не стала рятувати ситуацію, з вашою то ’вдячністю’, теж би нічого б не стала купувати, прийшли б без подарунка. Нехай би ваш брат вчився відповідальності
БлинчикБезСметанки• 25 февраля 2025
Якщо не троль, то питання:чому дівчина брата повинна вам, щось дарувати на ДН?
автор Эт вернячОк • 26 февраля 2025
Ответ дляСусідка знизу
А вы ему что прошлый раз дарили?
Нічого йому сестра ніколи не дарувала ніколи