Аноним НаВсеГда• 25 февраля 2025

Зі святом вас. Сьогодні день української жінки

У сучасному світі українки відіграють вирішальну роль у всіх сферах життя. Так, жінки очолюють міжнародні організації та громадські рухи. Крім цього, українки досягають великих успіхів у науці, бізнесі, мистецтві та спорті. Особливо важливим стало вшанування внеску українських жінок у боротьбу проти росії під час повномасштабного вторгнення. Чимала кількість українок вступила до лав ЗСУ, стала волонтерками та лікарями, які працюють заради перемоги України.
Шикаю і викаю• 25 февраля 2025
Принимаю поздравления и подарки. Подарки в первую очередь
Мать драконов• 25 февраля 2025
Ага. Звісно
автор Аноним НаВсеГда • 25 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Квіточки для вас
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 февраля 2025
Вітаю, звісно. Але 8 березня це свято не замінить
Шикаю і викаю• 25 февраля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Квіточки для вас
спс
автор Аноним НаВсеГда • 25 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
спс
Не радують?(
ПриснитсяЖЕ• 25 февраля 2025
Не приживеться це свято без подарунків і вихідного дня. У бухгалтерів , у яких зараз гарячий період, визве тільки злість.
Козачка• 25 февраля 2025
Я не могу сприйняти це свято
По-перше наступного дня після річниці
По-друге це просто день народження Лесі Українки, яка була письменницею, але саме для жінок нічого особливого не зробила.
Шкідлива молекула• 25 февраля 2025
Дякую!
Ніколи не вважала, що маю відношення до 8 березня.
А це свято мені до душі. Як і день Матері
чаревна• 25 февраля 2025
Наверно 8 марта, единственный праздник с отменой которого я не согласна. Все таки международный женский день, весна, цветы...эх
чаревна• 25 февраля 2025
Или не отменили 8 марта, просто не празднуем из за войны?
Злюка бобер• 25 февраля 2025
Что за бред ?
Баба Йога• 25 февраля 2025
Хаха Интересно смотреть на метания наших борциц со всем подряд, лишь бы не как в рашке.
Тут отменяем, тут не отменяем, а тут рыбу заворачиваем (с).
Ку ка ку ка ку• 25 февраля 2025
Ответ длячаревна
не відмінили. трохи перейменували
8 березня - Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир
Мама Чели• 25 февраля 2025
Квіточок нам всім, ми точно заслужили