Миллениалка• 25 февраля 2025
Зачем люди хвалят грудное вскармливание, если это ад?
Потринділиця• 25 февраля 2025
Раньше думала иначе, сейчас думаю как автор. Если бы теперешние мозги, то не кормила бы. И поверьте это не только от эмоций сделаны выводы.
Вилами по воде• 25 февраля 2025
мне нравилось кормить, удобно. были нюансы поначалу, а потом все наладилось. но никого не осуждаю, личное дело каждого - хотите кормите, не хотите - не кормите
БолеИменее• 25 февраля 2025
У меня старший полностью ив, младший гв до двух лет. Это небо и земля. Гв намного удобнее, проще и вообще)
Столічна штучка• 25 февраля 2025
Ответ дляПускаю бісики
от тільки з ГВ іммунітет у дітей потім кращий по життю...
а так да. МОРОКИ Ж МЕНЬШЕ і діти сплять.
Нет. Это миф.
Will_Be...• 25 февраля 2025
А можно подробнее про ад? Я пятерых выкормила, в аду не побывала ни разу. Классно природа придумала с этим ГВ - всегда при себе,свежее, полезное - удобно же и не сложно.
Галябалована• 25 февраля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
всі фломастери різні на смак.
мені було б пекло вставати вночі по кілька раз, готувати і підігрівати суміш.
чомусь прочла всі фалоімітатори різні на смак))
Вельми шановна• 25 февраля 2025
Для меня один плюс дешево , про басни в святую сисю и дети не болеют не верю . Кормила обоих младший из болячек не вылазил маленький . Если б родила б еще раз то на искусственном был бы , для себя плюсов гв не нашла хоть сама и кормила
графиняВишенка• 25 февраля 2025
Не було свого молока майже то всерівно вставала робити суміш....не пам´ятаю втоми такої як зараз коли дитина вже школярик
Из Виа-гры• 25 февраля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Донька була на шв - банально не було молока, дві племінниці - на гв, вже всі дорослі. От абсолютно жодної різниці, це ще й при тому, що у доньки через важкі пологи було багато проблем, але за перший рік більшість переросла, слава Богу.
Мурзилка• 25 февраля 2025
Обожаю советчицу
. Рассказываешь про СВОЙ личный опыт, никому ничего не советуешь, говоришь, что нравилось лично тебе и все равно набегают рукомордые и давай себя по лицу лупить. Хворенькие, расскажете, что вас беспокоит?
Засомневаю• 25 февраля 2025
я кормила двух детей гв, это очень удобно, еда всегда с собой, не нужно греть ничего. Но считаю что каждый сам решает как кормить своего ребенка и остальным не должно быть до этого никакого дела
Меряю линейкой• 25 февраля 2025
Я зі свого досвіду погоджуся. Для мене це було справжнє випробування. Я маю дуже чутливі соски, а до вагітності то взагалі мене тіпало від будь-якого дотику до них. То ж усю вагітність я носила у бюстгальтері мішковину, щоб трохи звикнути до відчуттів. Та коли почала годувати, це було на стільки боляче, що я кожну можливу секунду знімала з себе будь-який одяг. Мої соски виглядали так, ніби їх гризли голодні монстри. Ще й молока не вистачало, все рівно годувала сумішшю. І хоч відчуття єднання з дитиною приємні, та у 2 місяці мій малюк сам вирішив згорнути ГВ, а я цьому зраділа.
Снідаю авокадо• 25 февраля 2025
Це важко, особливо на початку. Але це дарунок самої природи.
Уявіть тільки, дитинка смокче грудь, лишає слину на соску, вона вбирається організмом і мозок мами аналізує потреби і дефіцити дитини і тут же видає молоко наступне з цими дарунками. Хіба це не чудо?
Відмовлятись від цього така дурість.
Хоч пів року, поки маля таке беззахисне.
Відмовлятись від цього така дурість.
Ответ дляКоролеВешна
С первым ребенком для меня это был ад, со вторым это было легко и удобно
Аналогічно. Перша дитина не хотіла сама їсти - доводилось зціжувати та згодом припинити. З другою забула про ці баночки, скляночки, зцідила тільки перший раз і все. Плюс зручно - їжа завжди з собою. А крім цього це зближає з дитиною та підсилює імунітет. Так що все індивідуально. Зараз маса джерел де можна отримати інформацію. Шкода, що коли в мене народилась перша дитина, то не мала доступу до цієї інформації, а в лікарні з першого дня почали догодовувати з пляшки замість того, щоб допомогти налагодити вигодовування
ГендиреХтор• 25 февраля 2025
Ответ дляПускаю бісики
Якби ж менше.
Дитя оре, поки наколотиш. Пляшки мий, суши, стериілізуй. За собою тягати всю цю бакалею.
І на тобі, ще й ярлик-Іскуствєннік.Нє справілась.
Клептоманка• 25 февраля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
всі фломастери різні на смак.
Дитина на суміші з першого місяця,ніяких нічних годувань не було,спала всю ніч
Клептоманка• 25 февраля 2025
Ответ дляПускаю бісики
моя на суміші,перший раз захворіла в півтора роки,подруга кормить грудьми ,до року дитина тричі пила антибіотики.У всіх буде абсолютно по різному
Допоможіть знайти• 25 февраля 2025
На другу добу в пологовому прибуло молоко, груди з першого розміру стали 5, чоловік у шоці шукав ліфчик, груди як бідони, молоко прибувало від однієї думки про сина, постійно розминати, сціджувати хоч трохи, рік спала у ліфчику, я маленька, 158см, а цицьки на півметра уперед, весь одяг перестав сходитись на грудях, вся квартира у молочних бризках, бо воно хлестало у різні боки,коли я знімала ліфчик
Раздражевская• 25 февраля 2025
Ответ дляПарасюха
хвалят те, кто сам не кормит. как и против абортов топят те, кто сам не рожает
Ніфіга. У мене троє дітей, першого годувала до рік і вісім місяців, другу- рік і дев´ть, третю- без двох тижнів два роки.І мені це було клас. Ніяких пляшечок, підігрівання, ніяких сумішей колотити.
Ща как дам• 25 февраля 2025
Это ад первые пару месяцев. Дальше это удобно. Сначала всегда готовая под рукой еда нужной температуры. Ночью при совместном сне можно вообще толком не просыпаться.
После того как ребенок начинает хорошо есть прикорм и кормлений становится меньше - появляется и свобода и универсальный «успокоин» всегда рядом.
Самохвалова• 25 февраля 2025
Для меня это спасение и удобство. Молока очень много, троих детей кормила долго.
Не кую, не мелю• 25 февраля 2025
У мене ніякого пекла не було
лише позитивні емоції. Годуєш тоді, коли дитині треба, ніяких бутилочок, нагрівачів, стерилізаторів, сумішей... Дитина вночі спить, їсть у ві сні, я теж годувала майже у ві сні. Всі висипались. Ніяких негативних сторін гв я назвати не можу.
Потребую апгрейду• 25 февраля 2025
Я з вами. В мене звивисті протоки і застої буди до останнього дня ГВ.
Мене реально рятувала Поліна Фомінічна в Києві своїми золотими ручками. Без неї згорнула б ГВ одразу.
Але , як не крути, це зручно, стерильно, завжди під рукою їжа.
КоролеВешна• 26 февраля 2025
Ответ дляжень
У нас з Вами дуже схожі ситуації, я першу дитину в 1997р народила, і теж догодовувала з пляшки, бо моя мама сказала що дитина оре тому що голодна, класіка жанру). А з другою вже все по іншому було.