Завтра не пью• 27 января 2025

Чому жінки часто критикують одна одну, замість підтримки?

Пекельнi Борошна• 27 января 2025
например?
подруг всегда поддерживаю какую бы дичь не совершили
Аноним НаВсеГда• 27 января 2025
Бо бісить коли вий.. ться або тупі, але з претензією. Якось тупо підтримувати лише за статевою ознакою, ні?!
ПолБатона• 27 января 2025
Бо український менталітет такий
Милота• 27 января 2025
Ответ дляПолБатона
Бо український менталітет такий
Це не український менталітет, це особистий вибір кожного.
Марічка• 27 января 2025
Ну, справедливости ради, послушайте мужчин еще. Те еще базарные бабки. Пришлось работать в разных мужских коллективах. Ох. Кладезь знаний
ДваДваВісім• 27 января 2025
А должны поддерживать кого-то по половому признаку? Почему?
Мerida• 27 января 2025
Иногда люди не хотят признавать очевидные вещи, называя это обсером
Милота• 27 января 2025
Тому що коли вказуєш людині на її недоліки чи помилки, то відчуваєш себе святим і розумним на фоні когось іншого. Приємно потішити своє самолюбство.
Але більшість як ганять когось, то потім й допоможуть, не без цього.б
Сумчатая кошка• 27 января 2025
Десь написано що потрібно підтримувати жінок?
Своїх підтримуємо,чужі нащо нам зі своїми темами дурними, неадекватними?
Ви сама собі підтримка та опора.
Пекельнi Борошна• 27 января 2025
я жирная, толстая и страшная, во мне, страшно сказать аж 52 кг... девочки, как похудеть?

такую дичь не поддерживаю никогда
Милота• 27 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна

такую дичь не поддерживаю никогда
Сказати що з вами все ок і ви красуня - теж підтримка.
Пекельнi Борошна• 27 января 2025
Ответ дляМилота
в ответ посыпится - вам может и ок, а я слон, я же вижу себя в зеркале, бока висят.... и вооооой
Аnnеt• 27 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
например?
если творят дичь, то не поддерживаю. одна залетела от любовника и решила рожать типа это от мужа. сказала ей, что она идиотка и на этом общение прекратилось. зачем поддерживать тупые поступки?
Пекельнi Борошна• 27 января 2025
Ответ дляАnnеt
одна из моих родила от любовника
сыну уже 12 лет
он смысл ее жизни
больше мужчину так и не встретила
лучше так в 40 чем бы сама сидела
БершкомангоЗар• 27 января 2025
Ответ дляАnnеt
Даже не знаю, чей поступок тупее. Можно ж было не прекращать общение, а всю оставшуюся жизнь шантажировать её тем ребенком.
Аnnеt• 27 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
да нафиг мне надо хранить чужое грязное бельё? фу
БершкомангоЗар• 27 января 2025
Ответ дляАnnеt
Та шо ,,фу,,. Деньги не пахнут
Сумчатая кошка• 27 января 2025
Ответ дляМилота
Нащо лицемірити? Треба казати як є. Ви бачите людину що ви їй пишете «ти красуня»?
из желе я• 27 января 2025
Ответ дляМилота
Вспомнила Сергея с этого форума, который писал что он страшный и советчицы когда говорят ему что с ним все в порядке просто скрывают правду и не хотят помочь. Потом тоже писал что женщины все злые
Кумедна• 27 января 2025
Це відголоски патріархату. Коли за замовчуванням чоловік головний, чоловік правий, і живуть за правилами чоловіків.
Такі жінки ще не знають що права у чоловіків і жінок однакові.
Тому в них точка зору на те якою має бути жінка саме з чоловічої точки зору
Кумедна• 27 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
Коли дискримінація маме по половому признаку то як раз таки варил пілтрисуаати жінок
В нашому суспільстві виключно жінка відповідає за життя і здоров´я дитини. ( Скільки справ за неналежне виховання на жінках і скільки на чоловіках)
В нашому суспільстві саме жінці треба думати де коли і в якому одязі переміщуватись , щоб якщо що не бути винуватою
Гитта Ягг• 27 января 2025
Потому, что поддержка это не по признаку пола, а по общности убеждений.
Мы ж не негры, чтобы тупо и безоговорочно быть за людей своего цвета кожи, какую бы дичь они не творили.
Калинові вуста• 27 января 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3669954
Как в данном случае поддерживать?Написать ’не выделывайся и скажи спасибо,что всё это есть?’
ДваДваВісім• 27 января 2025
Ответ дляКумедна
В любом обществе каждый человек несёт ответственность за свои поступки.
А те, кто этого не понимает - постоянно ищет виноватых
Весела пiсенька• 27 января 2025
Підтримую, як просять. До чужих взагалі не лізу з підтримкою. Підтримка, це як дати пораду: не просять, то краще промовчати. Критика тут тому, ну це моя думка, бо автор питає щось, а потім сама собі доказує, що нєт же , все добре, коли їй пишуть, що в нормальних відносинах цього не повинно бути. Ну і починають їй казати, деякі, хто любить сперечатися:’ та нє, ти дура, видно ж , що ти не потрібна’. І це правда, але автор сприймпє вштики, бо не може прийняти правду. Це те, що я тут читаю.
Кумедна• 27 января 2025
Ответ дляДваДваВісім
А хто визначає відповідальність за ті чи інші поступки?
Недавно була історія.
Мама пішла по справам
Залишила дитину на рідного батька.
Батько не помітив як дитина вийшла на вулицю.
Перехожі викликали поліцію бо дитина сама була на вулиці.
Поліція знайшла маму і наклала штраф за неналежне виховання.
Весела пiсенька• 27 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
одна из моих родила от любовника
сыну уже 12 лет
он смысл ее жизни
больше мужчину так и не встретила
лучше так в 40 чем бы сама сидела
Краще не народжувати від чужих чоловіків, а в ці 12 років знайти гарну людину і прожите з нею в любові все життя, і дітей разом виховувати. Оце ’ краще так’, тільки вона створила. Могла б створити іншу долю, а не вештатися з коханцем.
Пекельнi Борошна• 27 января 2025
Ответ дляВесела пiсенька
в идеале, конечно лучше
но что есть то есть
Не будь КакСвета• 27 января 2025
Ответ дляПолБатона
Бо український менталітет такий
+100. Только хотела написать автору, что не женщины критикуют друг друга, а советчицы. Сижу тут три последних дня безвылазно и в шоке.