Неваляшкина• 25 февраля в 13:06
Гурток для дитина біля метро Дарниця/Чернігівська
Порадьте гурток для дитини. Може розвиваючі заняття, танці, футбол, акторська майстерність, будь що. Будемо шукати своє, що підійде. Вік дитини 4 роки. Завчасно дякую усім хто поділиться відгуком і рекомендаціями
Неваляшкина
• 25 февраля в 13:09
Ответ дляХуАнита
Ринок Юність, льодова Арена, вам далеко?
Не дуже далеко Юність
Неваляшкина
• 25 февраля в 13:11
Ответ дляХуАнита
Дякую. Які там заняття? Хокей?
Мира всем• 25 февраля в 13:19
Шахи. ДЮСШ 3 поруч. Сергія Набоки, 3 (раніше це була Бажова).
Знаю, що групу найменших цього року набирав Віктор Геннадійович Березин. Чудовий тренер.
Неваляшкина
• 25 февраля в 13:31
Ответ дляlisa2101
Краковская, 20. ,’Зміна’. Кружки на любой вкус. И спортивные, и танцевальные, шахматы, актерское мастерство и т.д. Ещё карате на Малышко. Тоже пару лет была классная секция. Сейчас не знаю.
А там з якого віку можна? Підкажіть, будь ласка
ХуАнита• 25 февраля в 13:32
Ответ дляНеваляшкина
Дякую. Які там заняття? Хокей?
Хокей, фігурне катання, шорт-трек. Останнє найдешевше, на початку принаймні. Моя дитина з 4,5 займається
Неваляшкина
• 25 февраля в 13:33
Ответ дляХуАнита
Дякую, цікавий варіант. Про таке навіть не думала
ХуАнита• 25 февраля в 13:34
Ответ дляНеваляшкина
Пробуйте, будемо вам раді, у нас зараз багато новеньких)
Неваляшкина
• 25 февраля в 14:26
Ответ дляlisa2101
С пяти точно. А Вы их сайт откройте и посмотрите. Здание с новым ремонтом. Охрана. Рядом с метро Черниговская.
Я знаю де це знаходиться, ми зовсім поруч. Але сину 4, напевно ще не візьмуть. Я вже дивилася їх сайт, але віку не знайшла, зателефоную, дякую