Кумася• 25 февраля в 13:52

Новини Чернівців. Мати одиначка 13 дітей

12-ті пологи у переселенки, яка самотужки виховує всіх дітей

Жінка, втекла від війни та самостійно виховує дванадцятьох дітей. Попри всі труднощі вона знайшла сили подарувати світові ще одне життя. Дитя народилось в пологовому відділенні в м.Чернівці. Волонтери іноді допомагають, але більшість викликів вона долає самотужки.

*Джерело: ЦМКЛ м.Чернівці
P.s я вражена звідки вона ці сили бере)
бибизяна• 25 февраля в 14:27
Ответ дляКиця-бриця
Ага, 12 раз
ото Ви завидюща
Виниловая пластинка• 25 февраля в 14:28
Ответ дляИванка Бур
И в таких семьях максимально раскрывается потенциал достойных, на самом деле, естественный отбор и конкуренция .
Есть один-два ребенка в семье, дурашки, например, но родители упорно лепят из них экономистов-юристов. И сидят потом такие пень-колоды в офисах. А из этой семьи пара детей точно выйдут в люди , исходя из своих данных и потенциала.
Ні.
Постійна депривація сну, надмірна відповідальність за молодших сиблінгів, тотальна бідність, відсутність глибокого контакту з батьками, жорстока конкуренція за ресурси - це дуже сильно знижує якість життя і призводить до сильного виснаження. І, відповідно, не допомагає в реалізації свого потенціалу.
автор Кумася • 25 февраля в 14:29
Ответ дляМорковку дай
Мы должны восхититься маткой на ножках или что?
Ее многие оправдывают, вот это для меня дико
Виниловая пластинка• 25 февраля в 14:30
Ответ дляФиктивная
Да ладно😳
Пологи омолоджують
Блондинка в Законе• 25 февраля в 14:30
Ответ длябибизяна
і що з тої медалі?
Не только медаль, деньги тоже дают
Физрукая• 25 февраля в 14:32
Ответ дляФиктивная
Никто не приглянулся?
Да как бы ей постоянно кто-то приглядается, у неё с пригляданием проблем не было, даже при живом муже, только в загс она не спешит идти
Яжемать Мне можно• 25 февраля в 14:32
Ответ дляНе прохожу мимо
І що ті діти будуть бачити в житті. Нащо плодити ніщету, жалко тільки дітей. А лікарі після хочаб 3-4 пологів хоч би запропонували труби перевʼязати, якщо мати головою не думає
100% пропонували, але вона відмовилась.
Я в студентські роки (медвуз) була присутня на пологах, де жінка народжувала 4-ту дитину. Їй запропонували перев´язати труби, але вона відмовилась.
Потринділиця• 25 февраля в 14:32
Молодец женщина. А всем кто ядом брызжет - вам в Европу на курсы толерантности. Выплатили бы штраф и поработали на благо общества и поменьше бы писали гадости и своими бабочками занимались.
Котя_люлю• 25 февраля в 14:32
Ответ дляИванка Бур
А от кого она каждый год беременеет?
Самотужки ли или просто статус матери-одиночки выгоднее?
Ну, дурне діло - не хитре.
Особливо, якщо Бог відібрав мізки, проте нагородив високою фертильністю.
При цьому, жінка явно не циганка і не релігійна сектантка. В них неможливі ситуації, коли так поводяться поза шлюбом.
Просто якась слабка на передок дурочка. І так, я не відчуваю взагалі ніяких сентиментів, читаючи про цю історію. По-хорошому, дітей в неї треба відібрати, а труби - перев´язати. Тому, що це не жінка. Це тварина. З тваринними інстинктами.
бибизяна• 25 февраля в 14:34
Ответ дляБлондинка в Законе
Не только медаль, деньги тоже дают
які? одноразово 10 прожиткових мінімумів? тим більше, що там ще й відповідні критерії повинні бути, не тільки наявність 5 і більше дітей. Знаю про що кажу, бо у самої є та ’кругляшка’ на лєнточці єдиний плюс - пенсія в 50, але у мене й стаж трудовий є непоганий, і зарплата відповідна
Котя_люлю• 25 февраля в 14:35
Ответ дляКаркуша Клара
У нас в селе полно многодетных,конечно не по 12 детей.
Так вот ,все они матери одиночки,хотя живут с мужиками,получают выплаты, бухают,те дети голодные,грязные,капец..
Те службы,которые их якобы должны контролировать,перед приездом их предупреждают сами,чтобы в доме поубирали и не пьяные были.
Хотя чему удивляться,в нашей стране те дети никому не нужны.
Где находится эта черная дыра, о которой вы живописует? И в какой семье из этого села вы выросли?
Блондинка в Законе• 25 февраля в 14:36
Ответ длябибизяна
Не знаю зараз які, але моя мама отримала гарну суму
Фиктивная• 25 февраля в 14:38
Ответ дляБлондинка в Законе
Не только медаль, деньги тоже дают
На сколько их хватает?
Котя_люлю• 25 февраля в 14:39
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні.
Сто відсоткова правда. Моя знайома - друга з 11 дітей. Коли народила дитину, чоловіку сказала - всі інші діти,якщо захочеш, будуть в тебе з іншими жінками, адже я навіть двох не хочу після того, що пережила в дитинстві.
бибизяна• 25 февраля в 14:40
Ответ дляБлондинка в Законе
і раніше такі самі були. Втім, розумію, що для багатьох 10 прожиткових мінімумів одноразово - це таки гарна сума. але явно не настільки, щоб заради неї народжувати багато дітей
Блондинка в Законе• 25 февраля в 14:40
Ответ дляФиктивная
На сколько их хватает?
Ну так ви в неї спитайте, я звідки знаю- пишу що моя мама отримала велику суму, але в моєї мами не 13 дітей
Блондинка в Законе• 25 февраля в 14:45
Ответ длябибизяна
Моя мама отримала за 5 дітей медаль і на той момент 3 тисячі доларів, але моя мама ніколи не була одинокою матірʼю,тому скільки ця жіночка отримує як « одинока мати» щомісяця це вже інше питання.
Не заздріть тьоті• 25 февраля в 14:49
Ответ дляПотринділиця
А в Европе есть выплаты многодетным и самоопыляющимся? Надо тогда героине поста предложить туда. И доход, и толерантность.
бибизяна• 25 февраля в 14:49
Ответ дляБлондинка в Законе
до чого тут одинока мати? а ще більше до чого тут долари? Курс тоді був не такий як зараз, скоріш за все. А закон не мінявся вже років з 15 точно і там чітко прописано: при присвоєнні жінці звання ’Мати-героїня’ одноразова виплата становить 10 прожиткових мінімумів, котрий визначений Законом України ’Про Державний бюджет’ на момент присвоєння.
І з чого Ви вяли, що ця жіночка взагалі має статус матері-героїні? Він автоматично не присвоюється)))
18 мнеУЖЕ• 25 февраля в 14:50
маленькие рабы, особенно старшие - воспитывают и няньчат младших
ни детства не видят, ни радости
мамаша свиноматка доброго слова не заслуживает
Латексне альтер ЕГО• 25 февраля в 14:52
Мені на таких притрушених пофіг.
Фісташкова кава• 25 февраля в 14:53
Ответ дляВиниловая пластинка
Партеногенез
Слабо верится, что она смогла хотя бы произнести это слово.
Блондинка в Законе• 25 февраля в 14:53
Ответ длябибизяна
До того що вона не одноразово отримує, а кожного місяця як одинока мати , а не тільки як мати героїня.
бибизяна• 25 февраля в 14:55
Ответ дляБлондинка в Законе
ще раз, по складах: ми ведемо мову за статус мати-героїня. Яким боком статус матері-одиначки до нього? Де взагалі написано, що особа з з репортажу має статус матері-героїні?І яким боком ви до нього приплели свою маму? Ви не розумієте, що ці два статуси взагалі не взаємозалежні?
Аристократка-тунеядка• 25 февраля в 14:56
Ответ дляФизрукая
Завидная невеста, муж гарантировано в армию не пойдет
там вистачить на 4ьох мужей))) прям може собі гарем мати))
Блондинка в Законе• 25 февраля в 15:01
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
бибизяна• 25 февраля в 15:03
Ответ дляБлондинка в Законе
Удалено администрацией...
Блондинка в Законе• 25 февраля в 15:08
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
В сенсі? То не ви пишете що « що з тої медалі» а коли я наводжу аргументи що не тільки медаль а ще й гроші то ви починаєте доказувати що там мало грошей, що в неї немає статусу матері героїні , ще скажіть що вана соцвиплати не отримує як мати одиночка😂😂😂😂😂і не за гроші народжує😂
Марафетчица• 25 февраля в 15:08
Ответ дляФиктивная
Кто ставит фейспалмы на все комменты?
Неужели, эта мамочка в теме?
Навряд чи в неї є час тут сидіти, 13-та дитина сама себе не народить
Физрукая• 25 февраля в 15:09
Ответ дляАристократка-тунеядка
Альфа самка, гиена