Украина и США достигли соглашения по вопросу природных ресурсов, сообщает Financial Times, ссылаясь на украинских чиновников. По информации издания, Вашингтон отказался от наиболее жестких условий, которые изначально предлагались в рамках сделки. В частности, США больше не требуют права на потенциальный доход в размере 500 миллиардов долларов от эксплуатации украинских ископаемых.
Источник FT отмечает, что Киеву удалось добиться более выгодных условий, а также представить соглашение как возможность укрепить и расширить партнерство с США.
moscowtimes.ru/2025/02/25/ukraina-soglasovala-sssha-sdelku-poprirodnim-resursam-a156302
Zvezdochkina• 25 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Назву теми змінили на согласовали
Да, весь смысл меняется сразу
Olivia -8871• 25 февраля 2025
Ответ дляnavariya
Читала годину назад, поки це домовлення. Але Трамп змінив підхід: мовляв гарантій безпеки не дасть(
Где почитать?
Ответ дляArgesha
Ну... Так. Просто.
Патамушта гладіолус.
Матіря на красной площаді бастуют, ванька дурак жить хочєт, в Лондоні молоді гетьмани, а у нас заводи рошен, нєдвіжимость даражаєт, а в Європі унітази
Патамушта гладіолус.
А ну так несомнеено. Думаю тут собраны все ключевые слова. Для оптимизации текста
олена олена• 25 февраля 2025
Ответ дляnennsi
мені всьо равно що там.це війні кінець.
Чому кінець? Пуйло в курсі?
олена олена• 25 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Не ну вот зачем вы опять. Сказано конец, значит конец
Да он знов виє сирена… рашисти видно не знають, що війна ж закінчилася
Ответ дляnennsi
мені всьо равно що там.це війні кінець.
Чому? Трамп не дав гарантіії безпеки. Десь читала, у путлера деклька заводів, кожний на пару кв. кілометрів, де виробляють камікадзе.
А нам - не можна давати ракети, балістику. То що, переповнити кладовища?
Я в політиці нуль.
Але взяти другу світову - всі зібрались і скинули Гітлера.
А зараз поцілунки...
Я в політиці нуль.
А зараз поцілунки...
олена олена• 25 февраля 2025
Я взагалі не дуже розумію, як хтось, навіть президент, може таємно від імені держави щось підписувати, не оголосивши ПЕРЕД підписанням всі умови. Тим більше те, що на десятиліття вплине на країну.
Але підписання ніяк на вплине на кінець війни, ось що найбільше засмучує.
А якщо не вплине, то який зміст в цих угодах..
Ответ дляолена олена
Головне, що надра за конституцією належать народу. Чи належали. Може все ще парламент хоч проголосує
Ответ дляолена олена
десь була інформація, що підписувать цей папірець буде міністр закордонних справ від України. це юридична профанація.
Ответ дляолена олена
Веточка сакуры67• 25 февраля 2025
Объясните , кто- нибудь, зачем мы будем отдавать 50% прибыли от этих ресурсов ? Если гарантий нет, денег мы столько не должны, как говорит Трамп или всетаки должны?
олена олена• 25 февраля 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
З цими боргами мутно все. Спочатку ніби просто давали, про те, що в борг, не оголошувалося. Навіть якщо і в борг, то чому саме зараз треба його повертати? Війна закінчилася? Економіка покращилася?чи це добивання лежачого?
Коли дають в борг, то обговорюють умови і терміни повернення . І не лише обговорюють , а і двобічно підписують
Веточка сакуры67• 25 февраля 2025
Ответ дляrybka21
ми не можемо обговорювати неіснуючі умови неіснуючого документа.
Чому неіснуючого? Только что ао марафону сказали что согласны отдавать 50%, но я не внимательно слушала. Вопрос зачем? Почему вообще ведём эти торги с США по поводу ресурсов ? Взамен на что или вдолг чего ?
олена олена• 25 февраля 2025
Чому ми не підписали цю угоду саме тоді, коли в борг брали? Це було б логічно
YOzhik v tumane• 25 февраля 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Потому что США могут без особых проблем надавить на ЕС, и Украина без оружия и денег станет... ну дальше сами догадайтесь.
олена олена• 25 февраля 2025
Ответ дляYOzhik v tumane
А коли ми підпишемо цю угоду, вони так зробити не можуть?
YOzhik v tumane• 25 февраля 2025
Ответ дляолена олена
Можуть, але є надія що не зроблять. Тому вибору немає, і змушені підписувати.
олена олена• 25 февраля 2025
Ответ дляYOzhik v tumane
Судячи з риторики Трампа, ця надія зовсім ненадійна(