Viktoriia2024• Изменено 26 февраля 2025

Зеленський скоро зустрінеться з Трампом

Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Я дещо питала у темі посту і все таки я зрозуміла , що я знаю відповідь )) дякую , що нагадали , ЧОМУ Україна саме в цій ситуації…
Коли людина живе в своєму світі , вигадує якісь методички , дурню , то їй нічого не доведеш
Коли люди розвивались , то ви мабуть дивились телемарафон і як виявляється таких багато , якщо війна продовжується
Я ніколи в житті не писала іншим про марафон, бо просто не маю уявлення шо там транслюють. Зато такі експерДи в марафонах зазвичай і звинувачують інших в цьому.
Мадам, я в штатах. Я Трампа постійно в прямому ефірі дивлюсь. Як і американські новини. Мені не потрібно читати методички чи дивитись якийсь марахфон. Залишу це для тих, хто завдяки їм розвивався всі ці роки.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Треба було думати в 2022 році. Тепер маємо що маємо, правнуки будуть віддавати борги, якщо збережемо незалежність
Я теж так говорила … але все ж , це останній шанс , кращих умов точно вже не буде …. Ну ще є надія на Бога , бо я вже і не знаю що може статися щоб все було добре для України
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я теж у штатах , і?
То ви з тих , хто за продовження війни щоб Трамп не вигнав ?? От воно що ! Тут таких 99% , обмотуєтесь прапорами і хочете продовження , то їдьте і воюйте , чому сидите тут ?
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Я теж у штатах , і?
Не шановна автор, а шо ви маєте проти українського прапора?
Ваша думка про майдан вже зрозуміла.
Не маструбуйте так відверто на кацапів.
ЧарівнаЯ• 26 февраля 2025
Це срака дуже велика (
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ваша думка про майдан вже зрозуміла.
Не маструбуйте так відверто на кацапів.
Що я не так сказала ?? От час і показав їхнє справжнє обличчя !
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляЧарівнаЯ
Це срака дуже велика (
Так , бо вчора завезли грошиків і випросили щоб війна продовжувалася , а Трампу що ? Йому всеодно що за океаном , він так і сказав :то воюйте якщо хочете , але віддайте борг , а мир це не його проблема … воно так і є
Lisichka1307• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Тут ви не праві. Почалося все з тих хто кликав х*йла в 2014
ПЛЮС-МИНУС• 26 февраля 2025
Ответ дляЧарівнаЯ
Це срака дуже велика (
Для борьбы за свою страну нужно купить у США какое-то право?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ваша думка про майдан вже зрозуміла.
Не маструбуйте так відверто на кацапів.
Проти українського прапора нічого не маю точно , але важжаю що не кожен ,, українець ,, має право навіть в руках тримати його , особливо той , хто хоче жити за кордоном
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляLisichka1307
У кожного своя думка на це, але на сьогодні це вже не важливо …моя відрізняється від вашої ) але колись Трамп розкриє , надіюсь , всю правду і ви здивуєтесь
Lisichka1307• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Можливо. Але він це зробить тоді коли йому це буде вигідно
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляLisichka1307
Так … про інші майдани вони сказали , що США дуже багато грошей виділяли на це , от про нас промовчали , але це зрозуміло
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Цікаві у вас дописи автор.
Прям дуже. І про майдан, і про безвіз. Все як по кацапській методичці.
Ви, якщо не знаєте, то все це ми тут вже проходили в 14 році.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
А навіщо це продовжувати , от в чому питання
Виходить: продає залишки України щоб що ? За 3 роки не перемогли , що далі ?
In limbo• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Ці «вони» з вами в одному приміщенні?
ПЛЮС-МИНУС• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Вам что надо? Вы на мове пишете, но меня не покидает чувство, что я сижу на каком-то рашафоруме.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Цікаві у вас дописи автор.
Що ви вчепилися про якісь методички ? Ви ж живете в США , живіть собі , звідки ви взагалі про них знаєте ?
Я вам більше того скажу , мій міграційний адвокат сказав , що між Трампом і Зеленським має бути угода , він буде відправляти додому чоловіків українських , ви б краще за це хвилювалися
In limbo• 26 февраля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Або це 8 річна дитина пише (що канаєха навряд), або ботяра з гугл транслейтом. Міксер в очі.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Цікаві у вас дописи автор.
І до речі , я не відмовляюсь ні від жодного свого слова , і ви що думаєте що ви така розумна , що можете прочитати це ? Це може прочитати будь хто 😂
ПЛЮС-МИНУС• 26 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Про путинские амбиции Зеленского и альцгеймер с ядеркой. Трольчиха
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
100% …переклала у перекладачі
Светік• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Ну так, Зеленський з Байденом винний у всьому. Правда ж? І я так думаю.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляСветік
Ні , Байден + Зеленський + Путін = війна
Не окремо , а разом …
Зараз мене закидають тапками порохоботи , але я голосувала за Зеленського …. Якби повернути час назад ….
vasilisa-l• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Яку ще резолюцію про виведення військ ? Я такого не бачила
Ну так вы ж люди маленькие, в ей правды не знаете. От вас скрывают
ПЛЮС-МИНУС• 26 февраля 2025
Ответ дляСветік
Конечно только они. путина как всегда надули бедненького.
Автор так старательно Зелю дерьмом поливает, что пуйло уже почти ангел.
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Нашо мені за них хвилюватись? Це ви за свого хвилюйтесь. А мій в Україні, нікуди не ховався і не втікав.
ЧарівнаЯ• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Я з вами, що далі ким воювати? Україна і так вже майже без людей. Це капец. Думала, що вони до чогось толковішого домовляться.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я вам вірю )) гарного вечора … перейдіть у іншу тему чи ви ще щось на мене шукаєте ?
Светік• 26 февраля 2025
Ответ дляViktoriia2024
Не окремо , а разом …
І так, винний у цьому з них ОДИН!!!!!!!!!! Затяміть це собі в ті мізки. Решта вже, як склалось. Щоб не було війни повномасштабної взагалі, здати потрібно було відразу всю Україну.