sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Общество, Политика, СМИ - Новости
noavatar
Viktoriia2024• Изменено 26 февраля в 00:56

Зеленський скоро зустрінеться з Трампом

Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
показать весь текст
face_with_tears_of_joy 1 dislike 4 clown_face 4 heart 9 like 29 crying_face 45 woman_facepalming 103
367 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
|« «
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
noavatar
JannyMoney• 26 февраля в 09:41
361
Ответ дляViktoriia2024
Ви ніби з іншої планети
и все же. Когда?
face_with_tears_of_joy 1
noavatar
АлександраА• 26 февраля в 09:42
362
Ответ дляOlvia1987
Без понятия. Мне от этих ресурсов не холодно не жарко.Пусть олигархат и приближённые беспокоятся.
Там же, наскільки я чула, питання не тільки в надрах. Там ще про те, що Україна визнає борг в 500 мільярдів перед США. І це все. Без якихось гарантій безпекових для України.
Трамп потім висказався, що гарантіями, типу, за замовчуванням, буде виступати американський бізнес. Але тут вже в мене питання: в лютому 22 в Україні також був американський бізнес і це не убезпечило Україну. То чому, на думку Трампа, це має спрацювати цього разу? Ну і, загалом, угода на те і угода, що там мають бути прописані всі нюанси. А, поки, беручи до уваги слова самого Трампа, я роблю висновок, що угода тхнула підставою.
Прим. нюансів, звісно, я не знаю. Тому нічого не стверджую.
like 2
noavatar
Olvia1987• 26 февраля в 09:42
363
Ответ дляViktoriia2024
Ви ніби з іншої планети
Если быть точнее,то с немецкой
like 2 woman_facepalming 2
noavatar
Фрау Донна Роза• 26 февраля в 09:42
364
Ответ дляOlenenka_Ter
❗️Тендери на відновлення України будуть оголошувати вже в травні, Київ передав Туреччині досьє з проектами для відновлення країни, — газета Türkiye

Сигнал, що війна закінчиться до травня? 🤔

Україна Online | Підписатись
Щас как прольётся золотой дождь из миллиардов, построим новый Дубай, расцвет Украины, а все благодаря преЗеденту! Ах, молодец, какой, всех сделал!! Рукоплещем стоя
Сделал и пуйло и трампа!! Моща, стальные яйца видно из за спинв
clown_face 1
noavatar
JannyMoney• 26 февраля в 09:42
365
Ответ дляЕкатерина27
На условиях рашки они были готовы переговариваться все эти 3 года.
нет. когда была создана переговорная группа, проект мирного договора и на когда была назначена дата переговоров и в какой стране и в каком городе?
woman_facepalming 1 like 2
noavatar
Фрау Донна Роза• 26 февраля в 09:43
366
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Та у меня дома алтарь, молюсь на него ежедневно 3 раза, дай бог ему здоровья и вечного правления
Без него нас не будет
face_vomiting 1
noavatar
Kidstaff Bot• 26 февраля в 09:44
367
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff
|« «
  • 1
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff