Viktoriia2024• Изменено 26 февраля в 00:56

Зеленський скоро зустрінеться з Трампом

Я сьогодні задаюсь питанням : невже реально наші українці такі не розумні ? Чому багато хто хоче продовження війни ? Трамп був останньою надією на припинення , нехай хоч на не дуже гарних умовах ( всеодно вже кращих не буде )
Якщо Трамп не закінчить війну , то Європа буде підбурювати на продовження , бо чомусь їм це вигідно ..Боже , що вони зробили з України ((
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 05:57
Ответ дляnennsi
Якесь кіно.Сидіти за 15 тис км від дому і розказувати як мені жити.Сама труситься щоб не погрузили в транспортнік і не виперли як тих мігрантів-мексиканців і учить мене родіну любить
Ви хоч придумуйте щось цікавіше ,я ЗА мир , За повернення додому , якраз то мені страшніше за бусифікацію в Україні , аніж за транспортнік в США
nennsi• 26 февраля в 05:59
Удалено администрацией...
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:01
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
Коли я бачу що пишуть такі не адекватні, то і перестаю дивуватися ЧОМу війна продовжується … хто проти війни , вони спокійно відписують , коментують , співчувають , аргументують
Хто за - як пан президент , вискочки .. це жах .. 🤮
nennsi• 26 февраля в 06:02
Ответ дляViktoriia2024
То це вам така страшна бусифікація що втікли аж за океан?)Ви не хочете країну захищати .навіть підтримувати економіку то чого вам серце за неї болить
nennsi• 26 февраля в 06:02
Ответ дляViktoriia2024
та ні.просто вам правду не приємно чути.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:03
Ответ дляnennsi
Так , я поїхала від беззаконня , маю право ..
ви теж не хочете і не захищаєте країну , мені ж не цікаво де ви ) будьте де хочете
nennsi• 26 февраля в 06:03
ондо колібрі вже доспівалася. доцвірінькалась
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:04
Ответ дляnennsi
Так , від не вихованих людей , ви праві… від таких ні правди , ні ні правди не цікаво слухати , пустомолоти такі люди називаються
nennsi• 26 февраля в 06:04
Ответ дляViktoriia2024
А мене все влаштовує.Я вдома.
nennsi• 26 февраля в 06:05
Ответ дляViktoriia2024
Чому це я не вихована раптом.Людина сказала-я відповіла.а як правда очі коле ну то шо вже..
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:07
Ответ дляnennsi
А мене все влаштовує.Я вдома.
І що ви робите для захисту країни ? Я таке рідко запитую , але якщо вже ви запитали у мене ..пишете у порадниці?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:09
Ответ дляnennsi
А мене все влаштовує.Я вдома.
Влаштовує тільки тих хто
1. У них ніхто не воює
2. Має відкати
3. Має від цього прибуток
4. Диванні експерти ( не освічені люди)
5. Мені навіть страшно таке писати , нехай краще буде -зарплата
6.Чоловік сидить далеко , але числиться на передовій і отримують гарні гроші
7.тцк
І ще багато , але це головне
nennsi• 26 февраля в 06:14
Ответ дляViktoriia2024
Ви потратили тисячі дол на виїзд і облаштуватися там.А я тисячі задонатила.І як це читати хлопцям в ЗСУ які потребують допомоги а ви втікли і чоловіка забрали.бо вам страаашно бусифікація .От так у вас болить душа .такі двійні стандарти
nennsi• 26 февраля в 06:16
Ответ дляViktoriia2024
Влаштовує тільки тих хто
1. У них ніхто не воює
2. Має відкати
3. Має від цього прибуток
4. Диванні експерти ( не освічені люди)
7.тцк
І ще багато , але це головне
зараз немає тих у кого ніхто не воює.ну да уся країна на відкатах.усі не освічені дурбелики одна ви розумна
nennsi• 26 февраля в 06:17
Ответ дляEmm11117
Хоча Трамп і сказав що росію і США розділяє величезний океан) насправді там не дуже далеко)
Совладелица• 26 февраля в 06:20
Удалено администрацией...
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:20
Ответ дляnennsi
Ви не знаєте мене , звідки ви знаєте що я донатила , а що я не донатила ?
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:21
Ответ дляСовладелица
Удалено администрацией...
Совладелица• 26 февраля в 06:24
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
Не, это я про ту, которой вы сейчас пытаетесь мысли доносить.
Бесполезняк
Вы напрасно теряете время, пытаясь разговаривать с известным ботом.
Это Манька- персонаж широко известен в узких кругах.)))
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:40
Ответ дляСовладелица
Бесполезняк
Я просто тут не часто .Вибачте , я не знала
ЧарівнаЯ• 26 февраля в 06:43
Ответ дляViktoriia2024
Не відписуйте цим неадекватам, зрозуміло що за замовленням строчать.
nennsi• 26 февраля в 06:55
Ответ дляЧарівнаЯ
На замовлення строчать тролі кацапські
nennsi• 26 февраля в 06:56
Ответ дляСовладелица
Бесполезняк
сто проц.маньку ненавидят кацапские боты с сепаршами.
автор Viktoriia2024 • 26 февраля в 06:56
Ответ дляЧарівнаЯ
🫶
Шеллар• 26 февраля в 06:57
Ответ дляViktoriia2024
Удалено администрацией...
nennsi• 26 февраля в 06:59
Ответ дляViktoriia2024
То чому ж ви розкриваєте свого рота говорячи що країну ніби хтось продає вже і самі втікли з чоловіком.щоб він не пішов і не допомогав ЗСУ.
nennsi• 26 февраля в 06:59
Ответ дляСовладелица
Удалено администрацией...
nennsi• 26 февраля в 07:02
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Дивно чути це від людини,яка вважає диктатора і вбивцю Лукашенка найкращим президентом
Шеллар• 26 февраля в 07:04
Ответ дляViktoriia2024
Що ви вчепилися про якісь методички ? Ви ж живете в США , живіть собі , звідки ви взагалі про них знаєте ?
Я вам більше того скажу , мій міграційний адвокат сказав , що між Трампом і Зеленським має бути угода , він буде відправляти додому чоловіків українських , ви б краще за це хвилювалися
Ваша співрозмовниця топить за війну до останнього українця через чоловіка в штабі біля корита, їй переговори як ніж в серце. Наші закордоні патріотки такі войовничі)
nennsi• 26 февраля в 07:05
Якби вгодовані гетьмани -патріоти та з лондонів повернулись країну захищати і автора чоловік ,то справа пішла б швидше і мир би настав.а то сидіти закордонами і кричати мир якось стрьомно