Неправдиша• 26 февраля 2025
Дівчата які проживають в селах Київс. обл. Зайдіть
Хочемо придбати якусь хатинку в селі київськ обл, щоб втекти подалі від цього смороду який кожен день вже в Києві, реально вже дихати нема чим. Просто цікаво, до сел теж доходить? Відпишіться прошу, у вас теж такий сморід в селах? Всим дякую.
Носки на подтяжках• 26 февраля 2025
Дякуючи підйомникам тарифів і вимикачам світла, люди в селах топлять дровима (а ми ще сміємося з росіян, що туалети на вулиці), запах гарі є, плюс весна і осінь палять бур´яни.
ОбережнаЯ• 26 февраля 2025
Село 100 км от Киева, не воняет. Вонять начинает в 30 км до Киева примерно. Белоцерковский рн
Неправдиша
• 26 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Дякую
ОбережнаЯ• 26 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну это немного не то. Дровами и раньше топили и норм было. Оно пол часа повоняло и норм, а вот такого как воняет в Киеве нетк
Маю рацію• 26 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Аби ж то були просто дрова (( Я виросла в будинку з пічним опаленням і розрізняю запах диму дрів, диму вугілля. Дрова пахнуть навіть трохи романтично
А зараз люди палять, по ходу, взагалі все що горить включно із всілякою синтетикою.
Носки на подтяжках• 26 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Раньше не було в такій кількості, а зараз майже кожна хата. Плюс ще ж і дровп дорогі і рубать їх треба, то палять шо є під руками. Мій сусід на фурах працює, то топить шинами старими
, другий кабелі краде, то випалює оболочку....
Крем для арбуза• 26 февраля 2025
Погреби - але це дуже близько від Києва. Смердить так само, ну може трішечки меньше - бо у місті ще додаєтся смог від машин.
Щодо дров - багато хто топлять дровами, і ще бозна чим, але це викликає маленький локальний сморід, бо які там об´єми від тої маленької топки? Воно не сильно впливає на загальну якість повітря, та точно вже не викликає той огидний туман - він повзе з міста. І нє, це не ТЕЦ - вона випускає пару, а не дим, доречі
Мій не такий• 26 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Дровами не так і дешево. Тільки коли пічка, то тоді без електрики працює.
Кашпо• 26 февраля 2025
Я переехала на дачу, тут тише ночами чем в Киеве. У меня дача в кооперативное,не в селе и кооператив газифицирован. Запах гари,точнее дров есть иногда когда бани,камины растапливают люди, но это приятный запах дуба. Мы тоже раз в неделю баню растапливаем, а обогрев домов зимой у многих кто именно на постоянке тут — газовые котлы/конвекторы,теплые полы и то это без запаха. А ветки и мусор у нас есть свалка,туда весной/осенью все отвозят мусор и листья/ветки.
Дача 50 км от Киева, сейчас вони нет
У меня рядом леса,озеро огромное и небо чистейшее эти дни
Могу позже сфоткать небо что нет смога (буду с собакой выходить когда)
Дача 50 км от Киева, сейчас вони нет
Перша скрипка• 26 февраля 2025
Авторе, а від чого в Київі такий сморід? чую люди скаржаться, шо воно?
ПодругаМужа• 26 февраля 2025
Я живу в высотке в 5км от Киева, а вокруг тауны , которые греются пелетами. Воняет сильно
Неправдиша
• 26 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Воно як дим якийсь, ще й туманна хмара над Київом
Безпорадна Кроко• 26 февраля 2025
Петрівці і Крюківщина, воняє.В Петрівцях трішечки легше біля лісу, але все рівно
Радикальная• 26 февраля 2025
Макарівський район, нічого не воняє
Повітря чисте, ліс і озеро поряд
70 км до Києва
Повітря чисте, ліс і озеро поряд
70 км до Києва
ПодругаМужа• 26 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Виглядає ось так
Перша скрипка• 26 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
так а що продукую цей сморід? природне явище (туман) та смог від вихлопів?
ПодругаМужа• 26 февраля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Все разом продукує
Перша скрипка• 26 февраля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Виглядає ось так
жах, як смог, на дніпрі теж таке є. коли їдеш на центр, принаймні раніше було, але воні не памятаю
ОбережнаЯ• 26 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Все равно это не то. Оно воняет локально, ветер подул и не воняет. У меня тоже соседи топят мохом и болотом, но у меня во дворе вони нет. В Киев ездили так 2 дня голова и горло болели
Леди_в_ночи• 26 февраля 2025
Залишайтеся, де ви є, це ж вас кожен димок з димаря і подвір´я буде корьобити... Будете гратися в поліціянтів і псувати людям життя?
Кашка-маняшка• 26 февраля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
І шо ж в них вдома за сморід..
Пупс• 26 февраля 2025
Неужели вы не понимаете,что каждый день сбивают по 200 дронов,каждый день идут выхлопы и гарь в воздух.Поэтому и вонет.
И еще ТЭЦ опалюють шинами и всякой дрянью,угла нет в стране.
Магиня• 26 февраля 2025
Ответ дляПупс
Жах, так і до онкології недалеко, постійно цим дихати.
Пупс• 26 февраля 2025
Ответ дляМагиня
Ну так у невестки у ее мамы уже рак легких.И много таких людей уже .
Всім шампаньського• 26 февраля 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А где это села белоцерковского района в 30 км, аж интересно стало. У меня дача в 60 км от Киева и это фастовский рн
Кишмишная Мая• 26 февраля 2025
В селах осенью вонь стоит, убирают огороды, листья, это все палят.
Носки на подтяжках• 26 февраля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
І шо ж в них вдома за сморід..
Котел не вхаті, то дома норм, і з труби попіл не пада вних, а вітер неса до сусідів. А так да, в них троє малих дітей, чим ті люди думають то хз