Жертва интернета• 26 февраля 2025
Запаморочення, слабкість
35 років. Вже місяць супроводжують запаморочення, слабкість. Думала, що такий стан через зміни погоди, втому. Почала вимірювати тиск, температуру: тиск - нормальний, температура - постійно низька. Хочу піти до лікаря з готовими аналізами. Що ще варто здати окрім зак і цукру?
ХтоЯкщоНеЯ• 26 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Як зак покаже ?
первинно може показати, якщо треба лікар призначить дообстеження
ХтоЯкщоНеЯ• 27 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Я запитала ЯК покаже.
а які у вас думки? чи думаєте це не можливо по зак?)))