Снегурочко• 26 февраля 2025

Деякі чоловіки принижують коханок,зривають на них свою злість?

А дружин навпаки дуже люблять,цінують і нуль негативу на них.Чи таке часто зустрічається у житті?
Говорю-балакаю• 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А шлюб це просто рай і завжди добрим закінчується, як і стосунки з неодруженими... серйозно?
Якби було все так просто та однозначно, то не було б стільки 2-3 та навіть 4 шлюбів.
Вы любовница женатого, что так остро реагируете?
Нет, брак тоже по всякому заканчивается. Но это нечто другое, чем заведомо вступать в отношения с человеком у которого есть жена
Каждому свое, для меня- табу. На всякие плюшки я и сама могу заработать, для секса хорошего можно и не семейного найти.
КохайтесьЧорнобровi• 26 февраля 2025
Ответ дляСнегурочко
Если так рассуждать сейчас,как вы - то надо посылать даже тех,кто просто в плохом настроении и не в духе.Откуда я знала,думала может у человека проблемы,кризис в жизни,настроение не то.Но когда я обнаружила это на постоянной основе такое,завязала отношения эти.
Якщо цінність жінки (неважливо - дружина, коханка, тітка Клава з магазину ) висока то він буде боятися її втратити і не буде зриватися (ну може якийсь реальний супер пупер форс мажор).
Але якщо погане відношення на постоянке,то тут проблема з цінністю/значністю та адекватно не виставленими межами припустимого по відношенню до себе.
КохайтесьЧорнобровi• 26 февраля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Аналоігчне питання -що бігає до коханки?
Але якщо по темі - я колишня дружина одруженого котрий пішов до коханки. І в мене геть зовсім інший погляд на все це. На усілякі плюшки заробляти мені як раз шлюб і навчив, бо дитину годувати треба було. Тому я абсолютно впевнена, що немає різниці коханка не коханка дружина не дружина - нещасливою/щасливою можна бути в усіх випадках, від шлюбу не шлюбу точно залежності нема.
Ну а усілякі табу особисті - та то ж особиста справа кожного. Але оточуючому світу як правило накакати на чиїсь табу .
Парасюха• 26 февраля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Та попробуй найти не семейного- адекватного и чтоб член стоял.
И чтоб не блядовал с другими.

Не, адекватный женатик самое оно.
Полуничка• 26 февраля 2025
Я о таком ни разу не слышала. Обычно всё наоборот.
тяжкаялюдина• 26 февраля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Как сказала одна умная женщина
’Любовница,это то место, куда мужчина ходит справлять свою нужду!’
Так обычно говорят глупые советчица, которые называют себя ’мудрыми’.
тяжкаялюдина• 26 февраля 2025
Ответ дляСнегурочко
У меня было что жену любил , ценил , а меня ни грамма(
Ну так Вы и любовницей не были.
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Ну так Вы и любовницей не были.
Ну а кем тогда?Если со мной был секс тоже.
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ дляПолуничка
Не знаю,у меня вот так((((((((
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Если любовницу это устраивает, почему бы и нет.
Нет,не устраивает такое.
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Да,ви праві,не зовсім важливий її статус.
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так,тут ви праві.
Янгол в камуфляжі• 26 февраля 2025
Ответ дляВишня на торті
Якась у вас логіка крива. А що людина має потребу принижувати інших?
Це ж useruser, там немає логіки)
Говорю-балакаю• 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Нет, не бегает. Мне все равно, какое отношение оточуючому світу на мое табу. Мне с этим жить. Женатиков никогда не рассматривала и дело не в счастье
Благоуханочка• 26 февраля 2025
Ответ дляСнегурочко
Нет,не устраивает такое.
Не устраивало, не было бы и вопросов о таком любовнике.
КохайтесьЧорнобровi• 26 февраля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
І? Навіщо ви про це нам повідомляєте? Щоб що?
Полуничка• 26 февраля 2025
Ответ дляСнегурочко
Не знаю,у меня вот так((((((((
Так почему вы до сих пор с этим мужчиной? Мало того, что вы любовница, так он вас ещё и гнобит?
Говорю-балакаю• 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я ответила на ваш вопрос, не более
тяжкаялюдина• 26 февраля 2025
Ответ дляСнегурочко
Секс ещё не значит, что Вы любовница. Просто воспользовался тем, что само в руки шло.
КохайтесьЧорнобровi• 26 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
О, це теж правильно. Секс онлі та коханка то різне.
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Как не значит?То есть любовница - это как вторая жена типа?
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Без поняття,чесне слово.
автор Снегурочко • 26 февраля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Получається,що якщо у чоловіка секс-онлі,то це рятує його сімейне життя? :-)