Кукусик• 26 февраля в 13:24
Нейросонографія
У кого у діток на нейросонографіі було виявлено розришення лікварного простору ? Що казали лікарі ? Наскільки це небезпечно ? До лікаря йду через тиждень місця собі не знаходжу
За півтора місяця збільшився на 0,5 мм
Перловая Кашка• 26 февраля в 13:28
У мого ще і кісти були, і набряк мозку.
Після важких пологів.
Треба шукати хорошого невролога.
Після важких пологів.
Треба шукати хорошого невролога.
Кукусик
• 26 февраля в 13:30
Ответ дляSo_so
Вам нужен хороший невролог, у сына моей подруги был гидроцефальный синдром (собирался ликвор). Это лечится, но нужно своевременно.
Ну пока незначне збільшення
Невролога знайшли
Просто страшно що не вийде лікувати медикаментозно і треба бути робити щось страшніше
Невролога знайшли
Кукусик
• 26 февраля в 13:31
Ответ дляПерловая Кашка
У мого ще і кісти були, і набряк мозку.
Після важких пологів.
Треба шукати хорошого невролога.
Після важких пологів.
Треба шукати хорошого невролога.
У мого теж кісти є
Але вони зменшуються на щастя
Вам вдалося вилікувати ? Наслідків не було ?
Але вони зменшуються на щастя
Кукусик
• 26 февраля в 13:32
Ответ дляSo_so
Шунт? Я думаю это при других обстоятельствах, Вы бы знали, что всё так серьезно.
Сына подруги лечили медикаментозно.
Так (
У мене була важка вагітність і пологи
Сподівалася що обійдеться але ні
Ви мене трохи заспокоїли , дякую
У мене була важка вагітність і пологи
Сподівалася що обійдеться але ні
Ви мене трохи заспокоїли , дякую
Перловая Кашка• 26 февраля в 16:58
Ответ дляКукусик
У мого теж кісти є
Але вони зменшуються на щастя
Одна кіста залишилася того ж розміру, три з часом зникли.
Був букет діагнозів, син був на обліку в центрі реабілітації для дітей з органічними порушеннями ЦНС декілька років.
Це у Києві на Богатирській.
Пройшов там два курси реабілітації, мене навчили робити вправи, я тричі на день робила (Войта-терапія), раз на місяць їздили корегувати.
Чим раніше почати лікування, тим більше шансів. Ми почали у 4 місяці.
У мого був синдром рухових порушень у пірамідній формі. Лівою половиною тіла майже не міг керувати.
Але завдяки вправам він почав перевертатися, поповз, пішов.
Займалися з логопедом. До школи більшість діагнозів зняли. Залишилися СДУГ і дислексія.
В принципі, вже після третього класу стало легше.
Зараз він у 8, вчиться на 8-11, низькі оцінки з мов, дислексія не лікується в принципі. А так і не сказати вже, що були такі проблеми.
Це у Києві на Богатирській.