США перевірять готовність Росії до завершення війни в Україні. А для цього необхідно дізнатися вимоги російської сторони. Про це сказав держсекретар США Марко Рубіо в інтерв´ю Fox News в середу, 26 лютого."Ну, я думаю, ми збираємося це перевірити (готовність Росії до миру – ред.) перевірити. Ми сказали їм: хлопці, ви хочете закінчити війну чи хочете продовжувати? Якщо ви хочете покласти край війні, ми можемо поговорити про те, що знадобиться, щоб покласти край, з їхньої точки зору. Якщо ви хочете продовжувати війну, просто скажіть нам зараз. І вони погодилися на наступні дії, коли ми збираємося надіслати команди дипломатів, щоб зустрітися з їхніми, щоб начебто поговорити про те, що потрібно зробити, щоб припинити війну", - розповів Рубіо.Він зазначив, що якщо російські вимоги будуть нереалістичними, то це буде ознакою того, що Москва не прагне завершення війни.
"Але ми маємо перевірити цю пропозицію. Нам потрібно знати, і президент (Трамп - ред.) хоче знати на початку свого президентства, чи зацікавлені росіяни в припиненні цієї війни чи ні", - додав Рубіо.
Love_Love_Love_• 26 февраля в 20:55
Я думаю в нього біполярка. Бо дураком і піз….лом він бути не може.
Все рухається по сценарію, який розумним людям був зрозумілий від самого початку. Ні загравання Трампа перед Путіним, ні поступки в ООН, ні потенційний вивід американців з військових баз в Європі не є для Путіна цукеркою. Бо він хоче коробку цукерок і ще солодку вату.
Путін досі не відмовився від своїх стратегічних цілей - відновити геополітичний вплив на Європу, відновити свій міжнародний статус, затвердити «нові реалії» в документах нової «Ялти». І якісь подачки Трампа не задовольнять апетит Москви, бо вона прагне більшого.
Треба сподіватися, що рано чи пізно Путін все одно нарветься (для нас чим раніше, тим краще, звичайно).
Попереду - зустріч Трампа з президентом Зеленським. Потім - зустріч з Путіним. А далі буде водіння хороводів навколо нюансів «мирної угоди». Ви ж чули вчора, як і я, з двох сторін, що до неї ще навіть не приступали?
Але помітили, що вже якось не так впевнено в БД називають терміни?
Макака Джо• 26 февраля в 21:01
Ответ дляnennsi
Згадайте ,як він казав-або росія погоджується,або я дам Україні ВСЕ
Не дам, а візьму. Не все, а корисні копалини
Денис Казанский
5 год ·
А ось і план дій від РФ після зупинки війни.
1. Оголосити, що українці самі винні, що на них напали, бо «провокували Росію».
2. Перетворити Україну на підстилку РФ, типу сучасної Грузії, з оголошенням опозиції «іноагентами» та переслідуванням всіх проукраїнських політсил.
3. Фізичне знищення громадських діячів, журналістів, волонтерів, які активно допомагали ЗСУ і не погоджувалися з капітуляцією.
Власне, це все те саме, чого хотів домогтися Путін за 3 дні у 2022. Просто тепер він намагатиметься просувати це політично через маріонеток та ручних пропагандонів
5 год ·
Ответ дляnennsi
Денис Казанский
5 год ·
вам скучно? Больше нечем заняться как скринить с ФБ и сюда тащить