Злюсь до кипіння• 26 февраля 2025
Дала сину 16 років аугментин в 4 дня ,як далі давати
Прослухали запалення,тому вирішила дати одразу,чи можу дати ранком о 9,розумію що то перерва велика
Призначено 2 рази на день
4есотка• 26 февраля 2025
Утром дать, с самого утра, как проснется.
Ничего крошке 16 лет не будет, если выпить в 8 утра, а не в 4.
4есотка• 26 февраля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Нам на 8 на аналіз крові(,то получається тіки в 9
Ничего страшного.
Я вообще в больнице лежала и получала антибиотик в капельницах внутривенно.
Утренняя капельница гуляла во времени, 7-8-9 часов, вечерняя всегда в 20.00
Щедрик ведрик• 26 февраля 2025
Моєму аугментин не допоміг. Виписали при поганій крові, хрипів не чули. Три дні пив і поїхали в лікарню. там на рентгені пневмонія, лікували іншим АБ, цей, сказали, слабенький
Силиконочка• 26 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
+лікувала 7 днів аугментином,зараз виписали інший на 5 дн.Також пневмонія (
Щедрик ведрик• 26 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
а який? Моєму сину цефадоксим 8 днів капали. допомогло
Силиконочка• 26 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Левофлексоцин,лікусь вдома,бо нема місця в лікарні.Я так розумію,методом тика(
Щедрик ведрик• 26 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
це гарний антибіотик. його дорослим призначають. Може й добре, що вдома, бо ми в лікарні ще ротавірус підхопили всім відділенням. було весело))
Силиконочка• 26 февраля 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Жах,видужуйте)