Робот Вертер• 27 февраля в 11:20

Ви використовуєте дитячі креми для догляду?

Вони підходять дорослій шкірі, чи їхня формула занадто проста?
Снегурочко• 27 февраля в 11:20
І дитині не використовую. Лише від морозу німецький
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 февраля в 11:22
а что для вас простая формула?))) типа вы что-то в этом понимаете
Лепетун• 27 февраля в 11:23
Куди ви їх хочете використовувати?
dulenok• 27 февраля в 11:24
да, красная шапочка
Файна пані• 27 февраля в 11:28
Бюбхен зимой хорошо. Но теперь такая зима
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 февраля в 11:50
Никогда не пользовалась. Ни детям ни себе.
Молчалка• 27 февраля в 12:04
Они не подходят взрослым (относительно могут подойти людям с себодифицытной кожей, но из меньшинство)
Крим мій• 27 февраля в 12:23
Як косметолог можу сказати що дитячий крем НЕ ПІДХОДИТЬ ДОРОСЛІЙ ШКІРІ. Чому? Бо дитячий крем розрахований на шкіру , яка сама себе ще не живить, має слабкі сальні залози. Такий крем створює плівку на шкірі. Доросла ж шкіра виділяє достатньо поту і жиру і під цією плівкою вона закупорюється, не дихає. Можна використати 1-2-3 р.такий крем. На постійній основі ні. Ще прикольніше коли 40 річна дама мажеться таким кремом і вважає що він їй допоможе. Потреби дитячої шкіри і 40 -річної ну геть протилежні.
KristinkaCute• 27 февраля в 13:17
Не пользуюсь кремом. Если руки сухие использую масло виноградных косточек или оливковое. Или пенку жирную из молока домашнего