ЭмчЭндЭм• 27 февраля в 11:34

Де у Польщі можна зробити вакцину від ВПЛ та гепатиту B?

Або ще від інших поширених захворювань. Яка +- ціна?
Хочу в БАНю• 27 февраля в 11:35
Приватно, я делала в Люксмеде. Но у меня страховка покрывала все
Гербарія сушу• 27 февраля в 11:44
В люксмед. Сходите на рецепцию и вам выдадут прайс.
Или в свою пшиходню по nfz и узнайте может бесплатно.
Гербарія сушу• 27 февраля в 11:48
Для детей точно бесплатно с 9 до 14 лет

1 września 2024 roku weszły w życie kolejne zmiany w Powszechnym Programie Bezpłatnych Szczepień przeciwko HPV. Zostały nimi objęte inne grupy wiekowe, tj. dzieci między 9. a 14. rokiem życia, a nie jak dotychczas dziewczynki i chłopcy w wieku 12 i 13 lat. 100% refundacja dla dzieci obejmuje szczepienia w schemacie dwudawkowym.
Аноним ФЕЯ• 27 февраля в 11:59
https://www.gov.pl/web/zdrowie/hpv
Зверніться до свого сімейного і він дасть відповіді і скерування
-Ань-• 01 марта в 16:44
Ціна - ваше життя і здоров´я.
-Ань-• 01 марта в 16:47
Рішення “Вакцинного суду США”: 21-річну дівчину вбила вакцина від папілома-вірусу:
https://bezdoz.info/2018/04/11/рішення-вакцинного-...
-Ань-• 01 марта в 16:49
На Амазоні в травні 2019 вийшла чергова присвячена найсумнозвіснішій вакцині сучасності книга ’Розбиті мрії: Викрита вакцина ВПЛ’.
Анотація:
’Задокументованим фактом є те, що після запровадження вакцинації від вірусу папіломи людини (ВПЛ) у 2006 році було повідомлено про більшу кількість побічних реакцій, ніж з будь-якою іншою вакциною.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров´я (WHO) VigiAccess, станом на 13 серпня 2018 року було зареєстровано 84 986 повідомлень про побічні реакції.
Серед них 37 249 повідомлень про порушення нервової системи;
2514 - про серцеві порушення, включаючи 35 зупинок серця; 542 повідомлення про постуральний синдром ортостатичної тахікардії (POTS);
понад 3000 повідомлень про напади або епілепсію;
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Ці статистичні дані зростають з кожним днем, і саме після ознайомлення з ними, ми з Амандою Дью, дочка якої отримала пошкодження від цієї вакцини, вирішили написати книгу, в якій висвітлюється небезпека вакцини проти ВПЛ.
Однак, ми вважаємо, що наші голоси не є достатньо потужними, щоб поділитися нашим посланням, і з цієї причини ми вирішили зробити цю книгу дуже відмінною від будь-якої іншої книги.
Ми вирішили попросити фахівців з усього світу, щоб кожен з них написав розділ, що описує їх власний унікальний досвід вакцинації ВПЛ.’
https://www.amazon.com/dp/B07RYW44CZ/ref=rdr_kindl...
-Ань-• 01 марта в 16:49
https://www.facebook.com/groups/507782926298494/pe...
В Канаде подростки имеют право принимать решение относительно прививок самостоятельно, не советуясь с родителями.
Пример такой самостоятельности. 14-летняя Аннабел Морин согласилась на прививку Гардасилом, ничего не сказав родителям. Через 16 дней последовала тяжелая поствакцинальная реакция, о природе которой девушка также умолчала. Когда она выздоровела и пошла в школу, там отмахнулись от осложнения и привили ее Гардасилом во второй раз. Через 15 дней Аннабел скончалась, и только тогда родители обо всем узнали. Ее мать вообще была не в курсе, что подростки имеют такое право...
А тем временем, у соседей в штате Нью-Йорк предложен законопроект, согласно которому дети с 9 лет сами могут решать, прививаться им Гардасилом или нет.