Червона ікорка• 27 февраля в 13:54

Куди дівається сміття з мусоропроводу?)

Дійсно незнаю як все це працює в квартирах, все життя жила в приватному будинку. Цікаво хто відповідає за вивіз сміття і де воно там зберігається, якщо ззвовні будинку немає ніякого контейнеру на вулиці?)
автор Червона ікорка • 27 февраля в 14:25
Ответ дляГопница-Советчица
Гномики уносят ночью. Вы ни разу не видели мусоровозы?)
Та звідки, жила в приватному будинку все життя)
Гопница-Советчица• 27 февраля в 14:26
Ответ дляЧервона ікорка
А в частном доме как вывозили мусор? У нас рядом частный сектор, там в определенные дни приезжает машина. Так и тут, с мусоропровода попадает в бак, а из бака вывозит машина.
автор Червона ікорка • 27 февраля в 14:27
Ответ дляТочная копия плова
🤦🏼‍♀️
ЖЭК это жилищно эксплуатационная контора. Им платят за содержание дома: уборка подъездов, придомовой территории, сантехник, электрик, лифт и тд.
Ясно)
Сміття з мусоропроводу вони не виносять?)
автор Червона ікорка • 27 февраля в 14:28
Ответ дляГопница-Советчица
Так виносимо сміття в певний день, машина приїжає все забирає)
А тут щось не понятне))
Гопница-Советчица• 27 февраля в 14:28
Ответ дляЧервона ікорка
А тут щось не понятне))
В многоквартирном точно так же, из мусоропровода он волшебным образом никуда не транспортируется
Точная копия плова• 27 февраля в 14:57
Ответ дляЧервона ікорка
Ясно)
Кто - они?
Вывоз мусора это отдельно, по крайней мере у меня так. А убрать во дворе - это дворники, это ЖЭк.
Вам же написали, мусоропровод выведен в отдельное помещение, мусор падает в бак, оттуда - забирает мусоровоз. Что непонятного?
Точная копия плова• 27 февраля в 14:59
Ответ дляЧервона ікорка
А тут щось не понятне))
Ну так и тут каждый день приезжает мусоровоз.
Мусоропровод - это вертикальная труба, по которой мусор падает вниз. На первом этаже в отдельном помещении, под мусоропроводом, стоит бак. Который опустошают мусорщики, как и обычные мусорные баки.
Малая Налегке• 27 февраля в 15:02
Ви в туалет хоч самі ходите?
пані Солоха• 27 февраля в 15:16
Ответ дляНиколай-b526
крысы съедають)))
Свині. Там в підвалі свиноферма.
автор Червона ікорка • 27 февраля в 15:17
Ответ дляМалая Налегке
Ви в туалет хоч самі ходите?
До чого тут це?
пані Солоха• 27 февраля в 15:19
Ответ дляФедорино Горе
Зараз ніхто вже не викидає сміття в сміттєпровід.
Син знімав квартиру в Стокгольмі, то там був сміттєпровід.
Федорино Горе• 27 февраля в 15:27
Ответ дляпані Солоха
Ну ми ж про Україну говоримо.
Гопница-Советчица• 27 февраля в 17:09
Ответ дляФедорино Горе
Ну ми ж про Україну говоримо.
В Украине их ещё тоже достаточно. В старых домах.
Некомильфо• 27 февраля в 17:10
В нашому будинку, коли не був ще заварений сміттєпровід (в ковід жек позаварював), сміття попадало в окреме приміщення на 1 поверсі, біля входу. Баків ніяких там не було, вони стояли на вулиці. Двірники щодня підганяли баки до того приміщення і вручну (лопатою і виваркою) перекидали його в ті баки. Аромати були неймовірні, щури бігали вгодовані і наглі, прямо під ноги кидались. Особливо влітку, в сезон кавунів, весь район тхнув тими рідкими помиями з баків.
А деякі сусіди ще довго не могли змиритись, що сміттєпровід не працює, самі його відкривали якось і принципово кидали свої мішки туди.
Але ж наскільки краще стало без нього, нічого не смердить ні в будинку, ні на вулиці (баки подалі від під´їзду переставили), щурів вже не бачу.