Мавка• 27 февраля в 16:58

Украиноязычные, если к вам обращаются на русском

Ваша реакция? Как вы отвечаете, какие мысли, импульсы внутри?

Может я как-то негативно настроена и у меня бывают кто негативно относится, хочу понимать в целом, как происходит чаще, может я накрутила себя

Ответьте пожалуйста, как есть на самом деле
Результат:
вже голосів: 503
240 (47.71%) русскоязычный (ая)
202 (40.16%) Нормально зазвичай
39 (7.75%) Перепитую, не подобається
22 (4.37%) агресивно, не хочу розмовляти
Ирина_Б_• 27 февраля в 16:59
вы не знаете шо вам делать?)
Лінива, не каюсь• 27 февраля в 16:59
На каком ко мне обращаются, на том и отвечаю.
Лагшмивара• 27 февраля в 16:59
Как хорошо, что я русскоязычная, и всех понимаю, и ко всем толерантна.
Щось не спиться• 27 февраля в 17:00
кстати самые агрессивные тролли на советчице всегда на укр. языке злятся
Черговий по кухні• 27 февраля в 17:00
Ответ дляЩось не спиться
неправда, только взгляните на маньку!
Новопоштинская• 27 февраля в 17:01
Ответ дляИрина_Б_
вы не знаете шо вам делать?)
Ну да, автор ещё не определилась, как именно ей реагировать
Капитанша• 27 февраля в 17:01
Ответ дляЧерговий по кухні
неправда, только взгляните на маньку!
Манька не злится, она просто рогом бьет в дно.))
Вся така шо куди там• 27 февраля в 17:02
Відповідаю на українські мові. Емоції залежать від контексту звернення.
Ганцю в кєдах• 27 февраля в 17:02
Ответ дляЧерговий по кухні
неправда, только взгляните на маньку!
Это не считается. Будьте толерантны к человеку с диагнозом.
Ирина_Б_• 27 февраля в 17:02
Ответ дляЩось не спиться
не только на Советчице
Я пані прохана...• 27 февраля в 17:03
Дивлячись, хто. Чужі люди на вулиці підбішують, бо мали б трохи поваги і хоча б почали державною. А мої знайомі можуть спілкуватися якою завгодно мовою, бо раз вони знайомі, то я їх люблю незалежно від мови.
Про людей, які просто говорять на вулиці, навіть мова не йде - як їм зручно і як вони домовились.
автор Мавка • 27 февраля в 17:03
Ответ дляНовопоштинская
отстраняюсь от таких людей, это люди чаще с которыми я случайно встретилась ( звонок, продавец)
а так теряюсь конечно, вызывает в ответ негативные чувства, не понимание
Все возможно• 27 февраля в 17:03
Оскільки я україномовна родом з Херсонщини, то я навіть не помічаю якою мовою звертаються
В курсі діла• 27 февраля в 17:03
Всю жизнь разговариваю на русском, собеседники так же говорят на том какой им удобен. Ни разу за 36 лет не было стычек на языковую тему
impossibilia non sunt• 27 февраля в 17:04
я замечала, что когда отвечаю украиноязычным на русском, им это не нравится, у них предвзятое отношение, и дальше разговор не клеится
Так точно!• 27 февраля в 17:04
Нормально реагую. І не зазвичай, а завжди.
Я взагалі не звертаю уваги якою мовою зі мною спілкуються.
Тим паче що зазвичай це не чиста українська чи російська, а суржик.
Бойова• 27 февраля в 17:04
Відповідаю українською. Емоції? Мені бридко чути кацапську
Метелик• 27 февраля в 17:04
Не агресивна. Але відповідати не хочу. Подумки, що це не наші люди.
Вдома розмовляйте як хочете. До людей в суспільстві краще звертатися українською. Це ваша ідентифікація.
В курсі діла• 27 февраля в 17:05
Ответ дляЧерговий по кухні
неправда, только взгляните на маньку!
Так она разве злится?
Она в маразме, сама для себя темы создает, сама в них отвечает, часто из 2 аккаунтов своих строчит для поднятия актива. Человек тихо сам с собой ведёт беседу 😆🤡
Сосиска_Втесте• 27 февраля в 17:05
По ситуації. Якщо ’бикує’ - кажу, що не розумію. Якщо норм, то відповідаю норм
Ирина_Б_• 27 февраля в 17:05
Ответ дляНовопоштинская
без советчиц ни один вопрос решить не могут, во народ
Шкварочка• 27 февраля в 17:06
Не відповідаю
Йду
Але в мене рідко таке
Всі українською звертаються

Робота така в мене
Якби я хоч раз заговорила орківською - ніхто б до мене на заняття дітей вже б не привів наступного разу
Я таке знаю• 27 февраля в 17:06
Нормально отношусь.
В школе русский язык и литературу учила.
Не умереть же мне из-за этого.
Рубаю олівлє• 27 февраля в 17:06
якщо ввічливо питають ,то ввічливо і відповідаю (звісно що українською)
якщо -ееее ,а как прайти ?- то не відповідаю взагалі .Все залежить від людини
Из Кукуева я• 27 февраля в 17:06
Ответ дляМетелик
Тобто, якщо американець вивчить українську, то вже можна вважати, що він ідентифікується, як українець?
Сердючка• 27 февраля в 17:06
Ответ дляЩось не спиться
Не скажіть, єдине сподіваюсь що це мацкальки були, а не українки.
І проклинали і що тільки не писали
Все возможно• 27 февраля в 17:06
До речі автор. Цікаво. Я зараз вимушенно проживаю чи не в самому україномовному місті.
І до нас приїжджали родичі з Ізраїлю, вони або іврит або англійська або російська. Російська з акцентом.
Але вони молодці
Вивчили три слова
Добрий день
Дякую
До побачення
І в 95 відсотків ситуацій все було чудово
Був інцидент коли продавчиня відмовилась обслуговувати. Але то були її проблеми . Розвернулись купили у іншої продавчині
Добра, коли сита!• 27 февраля в 17:07
Нормально реагую, хоча можуть думати що я дивлюсь на них агресивно, але в мене просто погляд такий, не залежно від мови співбесідника. Відповідаю українською.
А я с Рио-де-Житомира!• 27 февраля в 17:07
Ответ дляШкварочка
Не відповідаю
Йду
Але в мене рідко таке
Всі українською звертаються

Робота така в мене
А я, наоборот, ищу курсы на русском. И себе, и ребёнку.
Заздрість то погано• 27 февраля в 17:07
Ну, я з тих, хто завжди переходив на мову співрозмовника. Зараз просто намагаюся продовжувати розмовляти українською, але іноді все-рівно здаюся і переходжу на російську, щоб не створювати гострих кутів у розмові. Так зазвичай зі старими друзями, які завжди були російськомовними.
Якщо ви про сферу обслуговування - бувало таке, що після відповіді російськю я просто йшла. Конфлікт точно не влаштовую, зауважень не роблю, але і коли періоди перебору негативних новин - обслуговуватися російською не хочу.