ta-ed5c• 27 февраля 2025

Надра належать народу України

Стаття 13 Конституції України.

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об´єктами права власності Українського народу.

[Усі дії з надрами, ресурсами можливі лише через референдум зі згоди усього народу. Не дамо пограбувати нас та наших нащадків]
begovelik• 27 февраля 2025
В цьому році буде вже 34 роки, як від народу України нічого не залежить
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляNathalie27
Що Ви далі збираєтесь робити з цим знанням?
Свою частину не віддавати Трампу. Він ще не знає, як сусіди за межу воюють.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Конституція на паузі, і коли це народ про щось питали. Вони собі порішали.
В Тр-па взагалі провали пам´яті.
Пока мы не согласимся, их договоренности до одного места, они незаконны.
Nathalie27• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Отстаивать то что есть.
У нас уже многое отняли.
Если вы думаете, что когда у них отнимут все, с нами будут больше считаться... это глупо. Со слабыми никто не считается и их жизни никому не нужны.
Будуть якісь дії, а не лозунги?
begovelik• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Отстаивать то что есть.
У нас уже многое отняли.
Кто с рабами в Африке когда считался? Их садили на Каравеллы и везли в Америку.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Нова ера шизанутих дідів.
Им все равно, они уже жизнь прожили. Судьба украинцев, их детей и внуков их не волнует.
Sova splushka• 27 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Тюю
Ми тут в з надр видобуток наладити можемо
І за годину порішаємо
Само собою.
Зараз експерти з геополітики та ядерної фізики швидко перекваліфікуються в геологів та інженерів, і вперед.
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Аж відлягло. Не погоджуйтесь в жодному разі, ми в вас віримо.
Nathalie27• 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Трампу потрібні гроші від видобутку корисних копалин, а не Ваша частина
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Отстаивать то что есть.
У нас уже многое отняли.
Согласна полностью!
Кто и как будет отстаивать? Есть механизм?
Seehund• 27 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
фото
Правы были советчицы, что Мелания недостаточно красива и умна, наша Безуглая гораздо больше подойдёт.)
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Не везли, а вони самі гребли
LudaSHS• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Ну , можливо їх внуки будуть стикатися з наслідками в майбутньому. Хто знає.
Бо мілітарізація, розроблення ядерної, укріплення диктатур, вже в дослідження вийшли ...веде ризиків всій планеті, і навіть десь в Флориді чи на островах все що хоч може бути, новий порядок не настав, ера хаосу
TAM-rico• 27 февраля 2025
Всі захисниці надрів вже в окопах, на захисті своїх надр?
Sova splushka• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Ласкаво просимо в новий чудовий світ, в якому сильним та жадібним глибоко насрати на закони і все таке інше.
alla1985m• 27 февраля 2025
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Можемо влаштувати референдум прямо на форумі
Без шуток. Каждый пусть делает что может. Комменты, возмущение, информирование адекватных иностранцев и своих, петиции, митинги, политические реформы, референдумы...молитвы чтоб Украина и украинцы выстояли, молиться чтоб нашим врагам и недругам не досталось и пяди нашей земли, ни одной больше жизни наших людей и ни кубометра больше наших ресурсов.

Я люблю всех украинцев и украинок, щиро люблю усіх, нехай у вас всіх все буде добре.
Разом ми сила. Я вірю в нас, в нашу силу, в силу наших дій та думок. Ми не дамо знищити нас та наше майбутнє та майбутнє наших дітей.
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляNathalie27
Невже гроші? А я вже думала, що тачкою вугілля обмежиться.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Вже продано ( віддано). Нам дулю.
Ще ні. Їм дуля, нам усе.
annac• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c

за такое обычно платят
TAM-rico• 27 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
А 36 років тому залежало?
LudaSHS• 27 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Там тих бурʼян навколо нього - огого, не всі риженькі, тай не всі жінки - але безуглі
TayanaTan• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
К чему эта агрессия? может вы хамить будете путлеру или трампу что вас грабят?
Лол, я так розумію, ви з ними щодня спілкуєтесь по телефону, як Макрон? То дайте їхні номери, я подзвоню, нахамлю їм.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Возле Мариуполя залежи цезия вроде. Если он ей позарез нужен.)
Мне не нужно. Я хочу чтоб и через 30 лет здесь жили живые здоровые и счастливые украинцы и украинки.
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Щоб Трамп просив політичний притулок на раші? Бо ж від неї ніде не сховаєшся
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляNathalie27
Планую не здаватись 😁
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
А що в старому світі було якось по-іншому?
Seehund• 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Бывают в жизни огорчения.)
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
Боюсь.что первыми от новой реальности мира сильных охренеют засебяки
LudaSHS• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c

Автор, час такий, без гумору нікуди)
А щодо Угоди про Інвестиційний фонд, чи Фонд розвитку, в Європейсткій правді почитайте пару статей, поки той фонд запрацює, поки почнуть розробку плану видобутку. Це багато років