ta-ed5c• 27 февраля 2025

Надра належать народу України

Стаття 13 Конституції України.

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об´єктами права власності Українського народу.

[Усі дії з надрами, ресурсами можливі лише через референдум зі згоди усього народу. Не дамо пограбувати нас та наших нащадків]
Odetta Furs• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Один из них уже неживой. Два других ради денег и зависимостей предали и свои страны и свою кровь. Они просто пешки теперь.

Важно бороться. Пусть не молитвой (не все религиозны). Думать, говорить, писать о том что ’я не согласен/на’
или высказывать свое мнение.

Никакие амбиции не могут быть выше жизней, особенно жизней детей.
а кто не живой? я что проспала чьи-то похороны?
NatRad• 27 февраля 2025
Автор бредит