ta-ed5c• 27 февраля 2025

Надра належать народу України

Стаття 13 Конституції України.

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об´єктами права власності Українського народу.

[Усі дії з надрами, ресурсами можливі лише через референдум зі згоди усього народу. Не дамо пограбувати нас та наших нащадків]
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Смотрите. Расклад такой. Идет передел мира. Как в гоп стоп подворотне. Кто дал слабину, того забили скопом, и гудбай. Думаете вывернуть все карманы гопнику и он будет вас уважать/жалеть? это смешно.
Ни в коем случае. Гопники уважают только силу. Не обязательно физическую, моральную тоже.
Sova splushka• 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
А що в старому світі було якось по-іншому?
Ні, але хоча б робили вигляд, що граються в ці ігри.
А не аж так нахабно.
LudaSHS• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Так , пуйло розуміє мову сили
Американці думають можна домовитися і не кине їх? Що рф відлипне від китаю? Наврячи
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
В цьому році буде вже 34 роки, як від народу України нічого не залежить
Від нас залежить геть усе. Повірте.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Свою частину не віддавати Трампу. Він ще не знає, як сусіди за межу воюють.
отож. Хай читає Кайдашеву сім´ю для початку)
Odetta Furs• 27 февраля 2025
меня больше удивляет тот факт что эти редкоземельные еще никто не выкопал за 30 годиков независимости? а может и выкопали и давно продали уже а никто не в курсе
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляNathalie27
Будуть якісь дії, а не лозунги?
Я роблю все що я можу. Але нас таких, мільйони.

Вода камінь точить. Чули?

Гуртом легше батька бити.

і тд
begovelik• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Від нас залежить геть усе. Повірте.
Добре
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Кто с рабами в Африке когда считался? Их садили на Каравеллы и везли в Америку.
Ми не раби.
В нас споконвіку навіть жінки давали чулувікам просрацця :)
begovelik• 27 февраля 2025
Ответ дляTAM-rico
А 36 років тому залежало?
Тоді ще не було свята незалежності
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляNathalie27
Трампу потрібні гроші від видобутку корисних копалин, а не Ваша частина
Хай той рудий лягає вже в дурку і робимо вигляд що він ніц не говорив)
Ирина-bbd0• 27 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Добре
Австрии не предполагаются доли
Австрия может у себя копать
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляOdetta Furs
Теж так думаю. Може, ми так надуримо Трампа: глибше копай, ой, не там, лівіше. Що нема? та не може того бути.Ще вчора було.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляOdetta Furs
Я думаю под нашими ногами еще полно всего, хватит и правнукам. А если подпишут сейчас договор с Рыжим, то и мы и дети будем за свой газ и свет платить в долларах Трампу. Или никто тут не понимает это? 🤔
Аноним ФЕЯ• 27 февраля 2025
Тобто те що на сьогоднішній день вони всі у руках приватних олігархів- пінчуків, фірташів, ахмєток, вас не турбує????
alex-3f3c• 27 февраля 2025
Та не вопрос, готов с государством подписать сделку, всю мою долю в гос активах, надрах, пенсионный фонд, социалку, все пускай забирают себе, а от меня отстанут, и не рассказывают что я им что-то должен, какой-то долг отдать, налоги платить, как говорил класик - я вам ничего не должен...
Стрекоза любви• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c

Вода камінь точить. Чули?

Гуртом легше батька бити.

і тд
А де ж «Разом нас багато, нас не подолати»?
Автор, скажіть чесно, тема, щоб трохи обстановку розрядити чи ви, як то кажуть «на серйозних щах»?
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мене турбує. За що їм таке в житті випало - взяти і все Трампу віддати.
Сахарная свечка• 27 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Там тих бурʼян навколо нього - огого, не всі риженькі, тай не всі жінки - але безуглі
Что?
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Добре
В договоре що Трампон предлагает четко указано что мы отдаем все ресурсы и источники дохода.
То есть у страны не будет дохода и мы ему должны будем платить ту же коммуналку. В уе по тарифам что трамп с маском в пьяном угаре придумают.
Мы ничего не отдадим и не отдаем. Пусть сосут писос. Это наши ресурсы и наших детей. Наша земля.
Договоры незаконны. Вся помощь что давали Штаты - грантовая. Мы не должны ничего отдавать.
Сахарная свечка• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Ми не раби.
Вы сами верите в то, что пишете?
Lv1107• 27 февраля 2025
Візьмемо лопати і будемо добувати. Цікаво чого ми,наприклад, Фірташу не казали, що то наше все .
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Капець. Ще й комуналку Трампу платити. А хто буде лампочки в під´їзді міняти?
Сахарная свечка• 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Маск
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Фактически, нас хотят ни за что, снова загнать в крепостное право.
Но мы не согласны, мы свободны, наши ресурсы принадлежат нам, народу Украины.Точка.
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
А что вы предполагали под передачей газа, света, АЭС и тд Трампу и штатам?
Что все будет по старому и электричество тыща грн в мес?
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляСахарная свечка
Маск
Ок. Піду на нього в Твіттері підпишусь
автор ta-ed5c • 27 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Если те лампочки даже местным жэкам и осбб не всрались, то амер.жуликам тем более 🤷
Аноним ФЕЯ• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Ого, це не ваші ресурси, а ахмєтова! Це він вам тариф на електрику підіймає до захмар. , в той час коли за три копійки купає у атомної станцї. Те ж і з газом і доставкою. Коли видобувають українське, а продають під виглядом європейського імпорту.
Макака Джо• 27 февраля 2025
Ответ дляta-ed5c
Це все рідкісноземельні копалини?