Feel good• 27 февраля 2025

"Я дуже поважаю його." — Трамп про Зеленського. Нова риторика?

"Хіба я це казав?": Трамп не "може повірити", що назвав Зеленського диктатором.

Я дуже поважаю його. Ми дали їм багато обладнання. Перш за все, вони хоробро билися, — Трамп про Зеленського

Він заявив, що його запланована угода з Зеленським про видобуток корисних копалин фактично стане гарантійним "страховим механізмом" для України, пише The Guardian.

Дивна зміна риторики.
То йому радники нарадили?
Yuljwa• 28 февраля 2025
Ответ дляok1904
А на Канаду чого наїзжав? Про якийсь ще один штат блеяв , Канада входить в Королівстао Співдружністі, цього ніхто не відміняв .
Наехал на Канаду и Европу , все в шоке и ужасе, а потом ’всего лишь’ пошлины 25% и все такие фуууух.
viter33• 28 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
Ну давайте по правді. Без барахла ми б уже давно здулись. І енергетику б положили б набагато більше.
Без того барахла, можна вважати що ми і не воюємо.
Зупинити війну можуть або путін, або зеленський. Трамп може лише давити-заставляти-підлаштовувати щось із чимось, схиляти. Але не рішати. Тим більше зеленський тоже якось робить що хоче. Захотів, не погодився. Захотів погодився. У зеленьского своі інтереси, які теж не включають у себе той так званий «мир». Я думаю навіть якщо трамп, уявімо, дасть тупо все все все і багато, то щось буде переломне. Бо воно зеленському не треба.
Не ставлю під сумнів потрібність американської допомоги, лише про те, що американці давали технічно застаріле обладнання (в т.ч. артилерію з Другої Світової ) і при цьому безбожно накручували ціни.
Так, без того - було б ще гірше (особливо щодо систем ППО)
Вже не кажу, що американці дали аж 30 танків (з наявних у них 7500) і жодного літака (з наявних у них 14 000). Але ОК
Щодо ’зупинити війну’ - може лише хуйло
Зеленський може, але при наявності повного ’збройного безліміту’ від США та союзників, коли москалі (навіть попри повну перевагу в живій силі) тупо не зможуть ’доїхати до фронту’ - це зараз технічно можливо.
Але - станом на зараз нам такої військової допомоги не дадуть (Європа - не має, США - намагаються укласти ’швидкий мир за будь-яку ціну’ + своєрідне геополітичне бачення Трампа (принаймі, на сьогодні)
ok1904• 28 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Ну, клоун. Який новий амер штат з Канади?

Трамп не зміг згадати назву військового блоку AUKUS, куди США входять разом із Великою Британією та Австралією

На зустрічі з прем´єром Британії один із журналістів запитав у Трампа, чи буде блок AUKUS темою їхніх переговорів.

«А що це означає?» — перепитав журналіста президент США.

❗️ЧП Україна 🇺🇦
ok1904• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
Щодо ’зупинити війну’ - може лише хуйло
За авіацію, то окрема тема, окрім літаків треба технічна база, а це не один рік роботи. Могли б дати допустім те, що не експлуатується(торнадо), але наші вій ькові самі на початку не знали, що їм треба з західної авіації
viter33• 28 февраля 2025
Ответ дляok1904
Про американські літаки:У США є 2230 Ф-16. Найбільший авіапарк Ф-16 у світі.
Нам дали Ф-16 Данія, Голандія (всього ~ 70 шт.), США - жодного !!
+ США не дали розпізнавальної системи ’свій-чужий’, через що Україна збила свій же Ф-16 ((
trickywicky• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
Хто всравсь? Сша
trickywicky• 28 февраля 2025
Ответ дляеліт
73 к нас также, а сейчас Зеленский говорит рейтинг 100
Та не, за ночь под рос рейтинг
105 уже
viter33• 28 февраля 2025
Ответ дляtrickywicky
Хто всравсь? Сша
Логічно
Бо якщо США кажуть ’ми вам дамо все необхідне’, то на те й розраховується
А не прийшов Трамп і ’я вам нічого не обіцяв, хуйло - молодець і мій кращий друг’
П.С. так, розумую, що розраховувати треба лише на себе
ok1904• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
При чому тут авіапарк коли ні законодавчо, ні технічно в нас немає бази. Ви юрист, а я авіаінженер, і знаю що совкові стандарти експлуатації на 180 градусів відрізняються від експлуатації техніки західного зразка. В мирний час авіакомпанії цивільної авіації переходили на західний стандарт , на це пішло мінімум 6 років . А військовий стандарт вимагає ще більшого об´єму робіт. Єдиний аеродром під стандарт нато це Старкон.
ok1904• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
То теж не все помилка Америки, систему свій чужий демонтовано на наших літаках перед війною, окрім літакової ча тини, ще треба розгорнути наземну, а це покриття має бути по всій території
країни. Зараз на літаках це питання вирішене частково.
viter33• 28 февраля 2025
Ответ дляok1904
Чому Данія та Нідерланди змогли передати Україні свої Ф-16, а США (найбільший їх експлуатант) - не зміг ?
Тільки не треба розповідати про ’перехідний період в 100 років’ - якось же літають Ф-16 Данії та Нідерландів . Йдеться про те, що США - не дали жодного літака
Вже навіть не кажу про те, що війна за 3 роки дуже змінилася - якщо на початку війни Байрактари могли ’накривати’ цілі колони москалів, то зараз РЕБ та ППО дуже змінили використання авіації, безпілотників
WomAnn• 28 февраля 2025
Ответ дляTeonaa
Я кажу про те, що на мою думку, точніше підозру - те, що заявляє трамп, це і є заходи для досягнення умов, прийнятних для росіі. Тобто південь (увесь). Ну і НЕнато.
Зброю думаю не даватимуть. Просто зараз качелі: та да, то ні.
Так не може бути, бо підписують угоду, де це прописано, що саме отримає Україна від америки. Було б так, я ви пишите, то вчора зустріч в Стамбулі закінчилась би інакше. Поки що все залишається як є. І як мінімум Зеленський не підпише угоду про повну здачу. Будемо без зброї але не підпише
ok1904• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
Бо Данії і Нідерладнам оновили авіапарк.
Міражі теж планувалося передати в Алжир, а зараз вони у нас.
ok1904• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
Літаки дають під відповідну кількість авіаторів (логістів, техніків, льотчиків, наземних працівників). По суті на майбутнє в Україні треба створити три військові авіакомпанії, такі як МАУ,
це 5-10 тисяч персоналу лише для військової авіації.
Тому генерали змінили вектор на
виробництво та експлуатацвю власних
ударних бпла, бо сучасна авіація
виявилася досить складною і на це треба багато часу, а в нас часу не ає в плані побудови структури
соняшка• 28 февраля 2025
У Трампа біполярка
Teonaa• 28 февраля 2025
Ответ дляWomAnn
А що наступне, після «посидимо без зброї»? Як це без зброї, ми залишимося «як є»??

Аааа! Знленський здасть Україну шляхом аля окупаціі? Чи що?
WomAnn• 28 февраля 2025
Ответ дляTeonaa

Ви про що? Я вам кажу, що не може так бути, що зброю не дадуть, якщо зараз в угоді буде прописано, що її дають. Це ви пишите що ми будемо без зброї. То пояснімо свою думку нормально.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Не моде бути 69 мілліонів
Міліардів