Святатабожа• 28 февраля в 16:05
Майстер по ремонту холодильника
Дівчата , порадьте майстра по ремонту холодильників. Соломянський район
english book• 28 февраля в 16:29
В сервісній книжці,або гарантійному талоні є адреси.
В крайньому випадку офіційний представник виробника в Україні,має на сайті адреси ремонтних майстерень.
Різниці немає який район,ви ж не будете холодильник везти до них,вони їздять по всьому Києву.
Перевага фірмових сервісних центрів в тому,що вони знають як ремонтувати свою технику,мають власні склади запчастин,і дають гарантійний термін на свій ремонт..Мінус-ціна.
Святатабожа
• 28 февраля в 16:40
Ответ дляenglish book
Треба майстер для ремонту старого хооолильника у студентів
english book• 28 февраля в 16:42
Ответ дляСвятатабожа
Зрозуміло.Тоді так,треба шукати якогось звичайного.