Шмоточницаца• 28 февраля в 16:27
У знакомой умер муж, но причина меня шокировала.
Я не сильна в анатомии, разве такое может быть? Она сказала, что он простите, просто выкакал свою печень. У него был цирроз. Это не шутка, я переспросила про " выкакать" Разве может печень попасть в кишечник?
Шмоточницаца
• 28 февраля в 17:02
Ответ дляПоліцейський патруль
Удалено администрацией...
ЄвгеніяЕвгения• 28 февраля в 17:05
Ответ длякультУра
Цироз це не первинна хвороба, а наслідок
якщо людина не робить регулярно печінкові проби, то до гастроентеролога може дійти вже на термінальній стадії. Насправді, дуже страшно
Olivia -8871• 28 февраля в 17:06
Ответ дляШмоточницаца
Удалено администрацией...
Вы же эту тему создали не для того чтобы поржать?
західний_діалект• 28 февраля в 17:06
Ответ дляВиннипуховна
Алкоголь , гепатит , аутоиммунное
100%, у моєї мами первинний біліарний цироз (це аутоїмнне), не палить, не п´є взагалі, харчується нормально. А ось таке. І печінкові не були підвищені сильно, так злегка.
Забобонний фрукт• 28 февраля в 17:13
Ответ дляЯкось так і живу
Класна керівник доньки, от таке теж казала, що воші через стрес з під шкіри голови вилазять. І ніби освідчена не дурна жінка.
Батьки були в шоці таке почути
Вона не так виразилось, в даному випадку воші - це психосоматика і у вагітних вони часто на стресі виникають
Белочкой зови• 28 февраля в 17:13
Какая разница что там перед смертью, печень выкакать, ёжика родить. Умирает человек, плохо ему. Умер, всё. Или вы теперь боитесь в туалет ходить?
БезникаяЯ• 28 февраля в 17:16
Ответ дляСкокоМнеДадите
Автор, Вы тролль или того, этого, школу прокурили?
Автор любит всякие физиологические темы. Они его заводят. А еще его заводит, когда ему начинают отвечать на максимально конченые вопросы.
sunshine0610• 28 февраля в 17:21
При циррозе может быть только кровотечение с заднего прохода, не воспринимайте слова так буквально
Якось так і живу• 28 февраля в 17:49
Ответ дляЗабобонний фрукт
Психосоматика ? Цікаво як виникають?
Ответ дляsunshine0610
Именно так, у меня мама три года назад умерла от кишечного кровотечения от цирроза , вообще тема не для обсуждения, не верю что настолько зацепило что аж сюда
Ответ дляКумедний ґудзик
В мене батько помирав так-теж рвав згустками кровяними ,але що то ,я навіть не цікавилась,теж цироз((
То звичайна кров, яка при потраплянні в шлунок трохи згортається. Виникає крововилив внаслідок портальної гіпертензії - все це вина печінки, яка ’відмовляє’
Ответ дляsunshine0610
Не тільки з заднього. Кроволив може бути і через розширені вени шлунка/стравоходу, і взагалі всюди: печінка відповідає за згортання крові (в неї дуже багато функцій).
Швидкоруч• 28 февраля в 18:17
Ответ длязахідний_діалект
Який аналіз виявив це захворювання?
західний_діалект• 28 февраля в 18:20
Ответ дляШвидкоруч
Який аналіз виявив це захворювання?
Пішла через підвищені печінкові до гастроентеролога, призначив узд, гастроскопію, комплекс аналізів на гепатити, на цей вид цирозу, потім мрт, і тоді вже діагноз із стадією (хвала богам, початкова).
Бегущаяпо• 28 февраля в 18:21
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мне родственница доказывала, что цирроз - это рак
Дуже часто при онкології метастази з´являються в печинці. Що технічно і є цирозом печінки.
Куколка-мяуколка• 28 февраля в 19:00
Ответ дляЗабобонний фрукт
Рівень мислення дикого середньовіччя. Воші - комахи і ’виникнути’ вони можуть тільки в результаті розмноження собі подібних, а не від стресу в людському організмі. І це ж ви закінчили школу, а може і вищий навчальний заклад...
ПлюшкамиБалуюсь• 28 февраля в 19:39
Ответ дляБегущаяпо
А кариес технично есть коленный ревматизм
Забобонний фрукт• 28 февраля в 22:56
Ответ дляКуколка-мяуколка
Розкажіть це моїй подрузі, яка працює вже 15 років акушером-гінекологом і доволі часто з цим зустрічається. Працює в достойному роддомі, це відповідь на випередження
Куколка-мяуколка• 28 февраля в 23:44
Ответ дляЗабобонний фрукт
Якщо медик вважає, що комахи (воші) утворюються в людському організмі, то такий медик повинен бути позбавлений диплому.
Забобонний фрукт• 01 марта в 08:41
Ответ дляКуколка-мяуколка
Де я писала про утворення в людському організмі? Перечитайте уважно я писала про психосоматику
Куколка-мяуколка• 01 марта в 15:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вошами можна тільки заразитися, психосоматика тут абсолютно ні до чого.
Забобонний фрукт• 01 марта в 15:43
Ответ дляКуколка-мяуколка
Почитайте, нарешті, що таке психосоматика, для загального розвитку, щоб могли в майбутньому підтримати розмову
Куколка-мяуколка• 01 марта в 15:48
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я вам раджу також почитати про психосоматику. Навіть найважча депресія чи стрес не буде супроводжуватися вошами,якщо поруч немає джерела зараження.
Куколка-мяуколка• 01 марта в 15:51
Ответ дляЗабобонний фрукт
Навіть в цій невеличкій темі 11 осіб в шоці від вашого висловлювання і жодного однодумця. Але ви можете себе і далі вважати найрозумнішою.