Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
sunshine0610• 01 марта 2025
Ответ дляQuietude
Ну и в чем цирк зеленского? Короткое видео.
Спасибо европе, они пока вменяемы и на нашей стороне
Удалено администрацией...
Ответ дляTerramiss
Так в тому то і причина сварки що Америка ніякі гарантії давати не схотіла
Тобто Украіна давай підписуй швидко договор бо ви нам винні на 10 поколінь вперед, зе закрий рота ти взагалі не маєш права тут балакати ти маєш бути вдячний американцям і не варнякати
А ми за це вам нічого… ну це треш хіба ні?
маск там уже собрался проверять куда пошли деньги Украине
конченные просто, ка унизительно и как мерзко они себя ведут в своем желании сдать нашу страну хуйлу
Шматочок хмарки• 01 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
Я б назвала його штани шортами. Його шкарпетки з шортами вас не так збентежили, як одяг Зе?
Де там шорти? Якщо Ви про фото, яке вище викладали, то штани.
sunshine0610• 01 марта 2025
Неужели не понятно что за нас все уже давным давно решили, а сейчас просто разыгрывают спектакль для народа)
Всі вже скрізь пишуть, що американці саме такого скандалу і хотіли. Щоб показати, що це не пуйло не хоче домовлятися, а Зе.
Єдине, наш президент не дуже дипломатичний, тож з ним таку штуку легко вийшло провернути.
Цікаво, щоб вони робили, з більш виваженим переговорником? - мабуть, би просто не запросили до Вашингтону.
Бо мета була: саме ось це шоу! Показати, що винні ми.
Макака Джо• 01 марта 2025
Ответ дляQuietude
Трам неадекват? Йому кажуть: війна почалася в 2014. Він виправляє: в 2015. Він може не в курсі, що взагалі відбувається?
Missis Виктория• 01 марта 2025
Ответ дляunser
Скорее всего Зе извинится и пойдет на сделку с Трампом
А может у него инсульт случится после таких передряг и напрягов
Шматочок хмарки• 01 марта 2025
Ответ дляПавела
Тут немає про що говорити. Його одяг не свідчить про неповагу, цьому є пояснення. Зауваження Трампа якраз показують про відсутність етики і намагання показати своє презирство. Я не думаю, що цю тему варто продовжувати. Вона другорядна.
Звісно не тільки одяг показує його неповагу, а й поведінка, що він говорить. Не тільки Трамп йому робив зауваження наскільки я пам´ятаю) Але дійсно сьогодні тема обговорення не його домашній одяг, тому погоджусь, що сенсу немає про це далі розмовляти.
Ответ дляsunshine0610
Это такой смех, приехал чел на переговоры давить на эмоции, абсолютно без какой либо дипломатии и плана. Только вот забыл что перед ним не Байден.
Мир не возможен тогда, когда его не хотят и кормятся за счёт войны.
У вас в слове Капитуляция слишком много ошибок
vasilisa-l• 01 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
А акцентувати на одязі гостя - це американська традиція?
Особливо знаючи стійку позицію людини, щодо цього одягу. Врешті він не гавайській сорочці прийшов.
Цікаво, якби до них прийшов президент гей, або той який ідентифікує себе як жінку, одягнений відповідним чином. Чи робили б йому зауваження? ⚖️ Толерастія чи протокол?🤔
Renesmeе 16• 01 марта 2025
Ответ дляШматочок хмарки
Ой, як смішно) Давайте Вам по аплодую. Вам вже виділили місце в 95-му кварталі? Коли перший вихід на сцену?
Чому смішно, це був короткий переказ ваших постів
Макака Джо• 01 марта 2025
Ответ дляШматочок хмарки
Я рада, що вони відповідають вашому смаку) ви ж не бидло, так?)
Ответ дляNatka A.
ага ’всі ці рішення про зупинку підримки у відновленні енергетики і т.д. - вони ж бюрократично мали ж заздалегідь готуватися?’
Ответ дляPinkMa
І зразу всі програми допомоги заявили що закриватимуть
Здається їм просто потрібний був привід «красиво» все звернути
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляsunholder
Не здивуюсь, якщо вже завтра деменційний дід №2 завтра забуде про сьогоднішню перепалку
Венс нагадає, як і синАчка олігофрен- Дональд ІІ.
Я взагалі в шоці культа рудого. В сім’ї є і Дональд ІІІ 🤦🏻♀️
Макака Джо• 01 марта 2025
Ответ дляЛина-7139
Главное чтобы не оказалось что это также безуспешно как лизание сша ((
Шкода, що ви Ліна, а не Ліза
Ответ дляPinkMa
зплюсов нету, вы разве не понимаете и не видите что это была унизительная и мерзкая ситуация?
его крутость — он не сломался, не прогнулся и не дал им удовольствия увидеть слабость. Они пытались унизить его, но в итоге сами опозорились, а Зеленский остался тем, кто продолжает бороться, даже в таких условиях. Несмотря на то что трамп и венс несли свой понос 80%, Зеленский успел показать фото наших военных из плена, сказать на весь мир про 20 тыс украдленных детей и тд, важные вещи
Эта встреча позор для США. и об этом говорит весь мир
Удалено администрацией...
Ответ дляNatka A.
Уже и Трамп выступил:
Путин хочет мира, а Зеленский хочет продолжать войну, заявил Трамп.
Он также сказал, что Зеленский не выглядел как человек, который стремится заключить мир с Россией.