Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
Фрау Донна Роза• 01 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
Ваша відповідь яскравий приклад вашого рівня розвитку. Подсекать на входе - це шедевр.
Я вам описала в пределах частного дома, перенесите это на страну и тогда не придётся свою глупость так явно демонстрировать
Фрау Донна Роза• 01 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Кого позвать на помощь?)))
Чужих мужчин? За Ваш дом?)))
С чего это вдруг так? ))))
Вы же за отдать и ’никакие дома не стоят ничьих жизней’))))
Охтыж))
Чужих мужчин? За Ваш дом?)))
С чего это вдруг так? ))))
Охтыж))
Удалено администрацией...
Макака Джо• 01 марта 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
А чому чужі чоловіки мають впрягатися за ваш дім? З якого переляку вам хтось має допомагати? Домовляйтесь з нападником, якщо він сильніший. Це ж ваша позиція? Чому б і не домовитися? Ви що не хочете жити в мирі? Чи ви проти мирних перемовин?
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляNoel
Не має деменції і маразма у трампа, в тому сенсі, що ми думаємо. Це дуже свідомо робиться. Про путіна він висловлюється стабільно однаково
Є. Но в нього свої кукловоди, які постійно його ведуть «правильною» дорогою.
Я з літа за цого виступами спостерігаю. І давно кажу, щас беніфіциари Доні зруйнують систему державності США і відправлять рудого на смітник історії. Всядеться відвертий нацист і куклусклановець Венс на престол.
На одне розраховую, що голодні і хворі діти і пенсіонери, всеж таки переможуть телевізор з лозунгами. І в 26 р демократи заберуть важелі влади в свої руки.
Доречі, там вже на дострокових виборах чи то в Аризоні, чи то в Алабамі ( не пам’ятаю) переміг демократ. Тож в сенати на 1 місце у респів стало меньше. При тому, що перевага у них в пару голосів.
Ирина-bbd0• 01 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
Вот так вот))))
Засебяки при этом не против если за их дом впрягутся чужие полицейские.чужие пожарные.спасатели.доктора))))
marydgayne• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
У вас серед близького оточення ( рідні, друзі , знайомі) багато воює чоловіків?
Да, воюют., и много. А мой ответ на ваш вопрос изменит пропорции масштаба россии и Украины на той картинке?
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляElinaH
Зеленский сам себя хорошо сливает, ему помогать не нужно.
Вибачте, но ви маєте великі проблеми з критичним мисленням.
Під Зеленський, всі мають на указі Україну? Травм відверто зливає Україну. Відаючи її повністю хуйлові.
marydgayne• 01 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Класно як 😡
Ви переїхали ,а наших чоловіків відправили на схід воювати .А скільки їх звідти не повернулось 😢 Чи то інше ?
Сиділи б краще мовчки .
Каждый человек имеет право на жизнь! Вы так не считаете? Не она же отправила ’ваших’ мужчин воевать. Или, если бы у вас был выбор, то вы бы не хотели видеть их живыми дома????
marydgayne• 01 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Знаєш в чому різниця? Ті панянки пізніше привезуть сюди дітей і приїдуть самі. Проукраїнські налаштовані, працездатні.
А такі баришні як ти що чекають тут на Парашку, даром нікому не потрібні ані зараз, ані після війни. Працює воно
Ти бодай копійку на ЗСУ задонатила?
Весь твій патріотизм зводиться до того щоб вірно чекати поки прийде твоя улюблена Параша, за яку потім тій яйценюх піде воювати проти Польщі чи Балтики.
Ти бодай копійку на ЗСУ задонатила? Весь твій патріотизм зводиться до того щоб вірно чекати поки прийде твоя улюблена Параша, за яку потім тій яйценюх піде воювати проти Польщі чи Балтики.
вот она единая страна во всей красе.... Украинку, которая из оккупации выехала в Украину тут шпыняют, что не поехала в рашку и не осталась в оккупации
олена олена• 01 марта 2025
Ответ дляmarydgayne
Зразу скажу, що я не відправляю всіх воювати. Але ваша маніпуляція, що всі воюють і чоловіків не залишиться- неправда.
У мене в оточенні багато чоловіків - друзі, знайомі, колеги, 35 батьків в класі дитини і тд. Але ЖОДЕН з них не воює. Хтось виїхав ( законно і ні), хтось має відстрочки, хтось ховається, у багатьох я не знаю підстав. Але це факт.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Вони не планували нічого підписувати, це була звичайна пастка, щоб позбутись Зеленського. Їм нахрін не цікаві наші копалини. Коли вони погодились на ’рамкову угоду’, я зрозумів, що щось тут не те.
Сенатор Грем - це гачок, який сюди закинули.
Двотижневе повторення мантри про ’350 мільярдів’ і про ’важливу угоду’ - це приманка.
Сьогодняшня зустріч - це капкан.
Тепер вони почнуть створювати проблеми і відсікати виходи, тобто допомогу. А далі або ти сам ідеш на ’мир’, тобто приймаєш умови, які озвучив Лавров, або ми дотиснемо вибори і потім оформимо капітуляцію.
Сьогодняшня зустріч - це капкан.
Вони тупі, такі ж як і кацапська верхівка. Не знають і не хочуть знати історії.
При таких умовах у Зе немає жодного конкурента.
І шо вони будуть робити з тим, що матимуть Зе на другий термін?
Піде риторика, що вибори незаконні під час війни?
marydgayne• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
манипуляция? вы уверены? ну. ок.... Это же все ипсо, как тцк на улицах орудует и сколько воинов на щитах возвращается домой.
олена олена• 01 марта 2025
Ответ дляmarydgayne
Це все є. Але говорити про те, що це торкнулося всіх і і воювати фізично нема кому - це перебільшення
Макака Джо• 01 марта 2025
Ответ дляmarydgayne
Так їй же тут диктатура жити не дає? Навіщо бігти туди, де війна і диктатура? Може ви тоді за неї скажете?
Ответ дляFlower Girl23
Я думаю, что у Зе была изначальная цель сорвать переговоры... Иначе это не назвать...
Це не переговори взагалі , а публічне закатуванн і пресинг виключно з власних інтересів. Переговори так не проводять. Колись мій шеф, казав, це не діалог, а монолог, приблизно ось так і тут.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляТруп нареченої
в шоці стільки тут жіночок не дивилося в оригіналі конференцію але аж піна з рота щось доказують
доречі всі пропустили слова Трампа що в нас чоловіків на вулицях ловлять ви не можете набрати людей, на що Зеленський а ви були в Україні ?
в зе риторика що треба воювати вічно а ви тільки давайте
А ви дивились? Точно?
Ну якщо б дивились, то 100% знали б, що про чоловіків чирикав Венс, розказуючи про те, що він дивиться сторіз.
Сторіз, блд. Жаль що в сторіз не показують, як наші військови сидять під безперестанку вогнем. Як кацапні застосовувала фосфорні бомби.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
А за что извиняться?
Мабуть за те, що Україна досі існує. І чинить певні незручності його « хАрошему парню, влАдіміру»
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляTerramiss
Ну о каком шантаже вы говорите?
Зе 350 раз говорил что он благодарен… и каждый раз он это говорит
Вы что не поняли что на этих «переговорах» цель была дое…ся до зе и выставить его идиотом который не хочет мира?
Самое смешное что даже тут люди это сьели
И теперь плохой уже не пуйло оказывается, ведь он хочет мира
А зе который пытается получить хоть какие то гарантии кроме пафосных слов трампа
Гарантии от трампа звучали так» путин не уважал обаму, не уважал байдена, а меня вот уважает!»
Мы сейчас локти кусаем из за недолугого будапештского меморандума
Хотите так же кусать после того что склоняют подписать зелю?
Вона хоче вивезти чоловіка. Все інше її не стосується, і не цікавить.
Яка така Україна? В її світогляді її не має. Як і у їй подібних.
marydgayne• 01 марта 2025
Ответ дляолена олена
так я и не писала .что некому воевать! я написала ,что если еще война продолжиться год-два, то мы останемся без большей части мужчин в стране. или кто вы думаете этот год будет воевать на фронте? вы?
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
А вы думаете за чей счет воюем, платим зарплаты и пенсии еще и воровать умудряются?
Такие все смелые, ждут транши
Невже за ті 31 млд, що штати дали за 3 роки?
Яка економна війна Да і країна взагалі
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Не все наш с кастрюлями, слава богу, понимают причинно-следственные связи
Осталось еще с Европой посраться. потужно
Методички з каструлями були актуальні в 14 році. А щас кацапня тікі палиться ними.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
В цій темі у її чоловіка вже бронь з´явилась.
Фантазії, вони такі …
Ответ дляМама Никитки-2
Да, им Зеленский правильно сказал - вы хоть знаете причину войны? эти дауны не знают, они сторис смотрят. Походу сторис такого же дауна медведева.
они будут пытаться дальше давить, но уже сорри момент упущен. Никто уже не будет воспринимать после этого США всерьез. Мне жалко людей в США, кроме тех 77 миллионов кто голосовал за трампа. надеюсь идиоты убедятся что такое голосовать за популиста
Ответ дляellllena.ua
А за что извиняться?
ну это чисто до..бка, но если отвечать то типа за то что не дал Трампу аки мешку с говном показать всему миру что он ’миротворец’ и ’спаситель от войны’ (а по факту капитуляция Украины).
Корону ему Зеленский с ноги поправил и не дал порисоваться на фоне трупа жертвы.
Ответ дляAesonne
Какие вопросы у вас к тем, кто воевал добровольно? Вон Зеленский ухилился 3 раза и ниче, президентом стал, значит можно было не воевать. А кто денег хотел заработать, то какие вопросы к моему мужу?
Добровольно это не насильно. Вы разницу не видите?)
Це ж треба як зручно, да? Бути патріотом допоки є добровольці прикривати твою дупу.
Ну а коли з´ясовується що і ти щось винний власній країні, яка тебе захищала з 14го року - вона одраху стає погана, випустіть мене звідси, я тут жити більше не хочу!
Ответ дляКролик с моноклем
Я так понимаю уже. Это был наш шанс. Увы. Народ ничего не решает. У него закрытая поза и ничего обсуждать он по сути не хочет. Трамп хоть и клоун но правду говорит, что мы не на тех условиях чтобы ее продолжать. Да и по сути она не может длиться вечно. Почему он тогда не выдвигает свои условия?
А яка поза була б у вас?
Він один серед гопніків у костюмах. Всі напали на одного. По протоколу він мав поводити себе інакше? А вони поводили себе по протоколу? Думали принизити його на очах у всього світу, втюхати невигідні умови про копалини, змусити здатися. А він такий « о дякую, давайте я вам взуття витру в знак вдячності». Нашу краіну завжди опускали, а наші лідери посміхалися і пресмикалися перед всіма. А зеля перший, хто знає, що нас імєють, і не збирається робити вигляд , що ми не маємо своєї думки і своїх інтересів.
Ответ дляLudaSHS
Читала що з 85 року він з мінусом закінчував 5-7 фінансових років, бо манечка deals . Тоді він втратив 1 млд, і мусив шоу вести
Як ви вважаєте, чи піде перепалка між Зе і отими торгашами нам на користь?
Мені здається, що вони після відмови підписати угоду про копалини , показали своє обличчя-бажання нажитись на країні, яку колись обіцями захистити. Тобто скористатися ситуацією. Тобто вони грали роль задля цієї угоди. І якби підписали, то навряд чи відношення до Зе і нашої країни загалом було б кращим.
Який сенс нам підписувати угоду без гарантій, якщо американці всеодно вказуватимуть куди можна цілити, а куди ні.
А зараз вони може почнуть хоч підбирати слова і брати до уваги вже наші інтереси.
Чи це неможливо взагалі?
Ответ длявсем надо
Разве бы Порошенко или кто то еще бы так себя вел. Это только Зе может так.
Так, порох би посміхавс і підписував би все, що підсовували. І кланявся. А потім приїхавши назад, сказав би, що привір нам мир і гроші. Подумаєш, шо пів країни він подарував руським. А і ще копалини.