lilu1990• 28 февраля в 21:16

Висновки із усього цього цирку

Ніколи не вір американцям. У них тільки гроші на умі

Старих дідів після 60 років не можна допускати до влади

У трампа немає плану, він не знає як закінчити війну, тому шукає винних

Якшо європейці не вступлять у війну зараз на нашому боці, то вони будуть наступні - але вже в гірших умовах і проти набагато більшої армії
nata.ant• 28 февраля в 21:47
Ответ дляlilu1990
Саме тому європейцям треба вступити у війну

Зеля йде у неправильному напрямку. Треба вимагати від них цього
Нащо,ви про це пишите постійно на советчіці,ви думаєте форум читають парнерии в Англії.Переливаєте з пустого в порожнє
Графиня Шезвездицкая• 28 февраля в 21:50
Ну вот и все..
Трамп і Венс оголосили, що вони на боці рф в цій війні, – екс-радник Трампа Джон Болтон.
Манула• 28 февраля в 21:51
Держдеп припиняє підтримку США у відновленні енергомережі України, — NBC News.
автор lilu1990 • 28 февраля в 21:54
Ответ дляМанула
Дитячий садок
Манула• 28 февраля в 21:55
Ответ дляlilu1990
Дитячий садок
Нова реальність
Mussja• 28 февраля в 21:57
Ответ дляАnnеt
они там хотят принять закон, который позволит Трампу идти на 3-й срок
Він щойно 2 термін розпочав, то треба ще дожити старичку
Olivia 666• 28 февраля в 22:06
Думаєте тРамп париться що пообіцяв закінчити і не виходить? Йому все рівно,це не та політика що була колись,зараз це відверта брехня,маніпуляція. Раніше хоча б трохи боялися народу ,зараз всі країни зрозуміли-можна робити що завгодно і нічо їм за це не буде. І вони всі знають що можна обіцяти,потім сказати»ну що ж,не вийшло» До всього йому на інші народи,тим паче на українців чхати,а американцям тим більше,вони взагалі слабо розуміють що то за Україна та що відбувається,вони в своєму світі,можуть подивитися ті трансляції за банкою пива з чіпсами,як ток шоу.
GarnoKvit• 28 февраля в 22:27
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Просто нас ограбить во время войны. Позорище
Тож англійська мова це вже мова агресора чи як?
Лина-7139• 28 февраля в 22:50
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну вот и все..
А можете скинути скрін цієї новини?
Anna-08e7• 28 февраля в 22:54
Ответ длямимозка
Нехай вже скоріше валить на Марс.
Та хай би, тільки хай ще оте все кодло: хуйла, трампа, зе, сі і кіма з собою прихопить.
Манула• 28 февраля в 23:01
Повідомляють, що на фоні суперечки в Білому домі міністр оборони США Піт Хегсет наказав Кіберкомандуванню США припинити будь-яку діяльність проти Росії, включно з активними кіберопераціями.

Зрозуміло, це стосується і взаємодії американців з українськими колегами.
Ніж в спину встромляють ще глибше?
(с.)
Sk-kik-mango-tesco• 28 февраля в 23:07
Ответ дляАnnеt
а аутист уже высказался?
Да, конечно
Sk-kik-mango-tesco• 28 февраля в 23:11
Ответ дляМанула

Ніж в спину встромляють ще глибше?
(с.)
Написали, что это недельной давности новости
Графиня Шезвездицкая• 28 февраля в 23:21
Ответ дляЛина-7139
А можете скинути скрін цієї новини?
Попробую найти..
Я в каком то тг канале увидела
Pole• 28 февраля в 23:22
Ответ дляАnnеt
закончить войну за 24 часа обещал.
’я це не казав’)))
Лина-7139• 28 февраля в 23:27
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Попробую найти..
Я в каком то тг канале увидела
Я тоже такое именно в тг прочитала, просто там не было указано кто именно это сказал,что это экс-радник,и подумала что может это сам админ написал чтобы рейтинг своего сайта поднять,если сможете найти буду очень благодарна потому что если это не фейк то это просто капец((((
Графиня Шезвездицкая• 28 февраля в 23:31
Ответ дляЛина-7139
Ищу(
Графиня Шезвездицкая• 28 февраля в 23:33
Нашла
Лина-7139• 28 февраля в 23:48
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Нашла
Огромное спасибо Вам)).Я в шоке с этого,раз это вот так в открытую ими сказано то теперь страшно представить что может быть,будут ли сша только словесно их поддерживать или станут ещё и реально как-то помогать им(( против нас
meatlug• 01 марта в 00:19
Ответ дляИрина-bbd0
Я Вам по секрету
Тут есть два вида трампоманов
Одни-ольгинские (и совокупность))их мечта проигрыш Украины и быстрая победа кремля наконец-то))))
Вторые-за лучшие Условия для Украины и безопасность на года для жизни тут.
Смотря кого Вы зовёте сейча
Забавно, что такие разные группы хотят одного и того же.
Это бросится в глаза всем, кроме секты #надоперестатьстрелять
Только они верят в то, что кому-то, кроме украинцев, нужны лучшие условия для Украины. Это уже вам по секрету.
@dres Odessa• 01 марта в 02:32
Как в анекдоте про невестку. Свекровь- не знаю як, но не так! Так и с Трампом- чтобы там Зеля не говорил, результат был бы такой же.
@dres Odessa• 01 марта в 02:38
Ответ для-Инга-
хм, то какое живое участие принимают оба сына в процессе - поверю... Старший лезет во все щели, младшим умиляются сми.
Нуну.
Верю что весь этот шабаш проект гебни
У старшего завязан бизнес с рашей, поэтому другого варианта не будет.