Тасама• 28 февраля 2025

Почалося….

Ріжуть фінансування
Не пройшло й години
Renesmeе 16• 28 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Ви піарите цей аккаунт? Чи більше нікого не читаєте? Не вам скакати на Тавра, який служив з 2014 року.
Я цей акаунт взагалі не знаходжу, ви його бачите в інсті?
Чомучка• 28 февраля 2025
Ответ дляТасама
Зараз літо??
Ні, розпал зими
ReintTycha• 28 февраля 2025
Та задовбали подібні істерики. Армія і так трималася на простих українців і їх донатах.
А врізали- це до депутатів.бо вони шикують за рахунки США та єс
In limbo• 28 февраля 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Навіть не збираюсь шукати.
coch100• 28 февраля 2025
Шеф Пентагона приказал киберкомандованию США остановить всю деятельность против России, включая наступательные кибероперации — издание Record

Министр обороны США Пит Хегсет распорядился прекратить любое планирование против России, включая наступательные кибератаки, для Киберкомандования США. Приказ не затрагивает Агентство национальной безопасности и его разведывательную деятельность, направленную против России.

Решение связано с попытками Белого дома нормализовать отношения с Москвой на фоне продолжающегося конфликта в Украине. Оно может повлиять на текущие миссии, включая операции по укреплению цифровой обороны Украины в ответ на российские кибератаки.
DarkBlueSea• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Вот правильно! Ему надо было поставить жирную точку в этом диалоге, вломить
Ирина_Б_• 28 февраля 2025
Ответ для_Annyshka____
Польща їх проплатила на рік вперед
и что?) вернут им деньги в лучшем случае
alenka3108• 28 февраля 2025
Риже чмо веде себе як ображений гімнюк, якому не дали. Цей дід зламався, несіть нового.
Лина-7139• 28 февраля 2025
Юсейд 25 января приостановили просто помощь на 90 дней,и не только Украине но и другим странам,а именно окончательное прекращение финансирования произошло сегодня одной Украине, вроде так
Ирина_Б_• 28 февраля 2025
Ответ дляDarkBlueSea
с вертухи) тем более у него такие черевички мощные , сразу б Дони двинул кони
ReintTycha• 28 февраля 2025
Я он чекаю ту воовину тисячу. Місяць вже.))
DarkBlueSea• 28 февраля 2025
Ответ дляcoch100

Дурачки, москва им ещё покажет ху из ху
In limbo• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
І кому потрібні будуть старлінки, якщо це елемент шантажу та тиску. Знайдуть аналоги або інші форми звʼязку.
З закупівлею американської зброї так само. Тому що фактично купуючи зброю, ти ще купуєш обслуговування.
Renesmeе 16• 28 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Навіть не збираюсь шукати.
Тому що ця мадам тягає фейк, в інсті немає такого військового бусінки
Ирина_Б_• 28 февраля 2025
Ответ дляReintTycha
проценты крутятся, ждите , получите 5к
DarkBlueSea• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
О, я вижу, вы в теме!
Renesmeе 16• 28 февраля 2025
Ответ дляspart-5037
Удалено администрацией...
Такого аккаунту немає в інстаграм, де ви це взяли, рублі тут відробляєте?
Ирина_Б_• 28 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
да, но это не есть удобно и хорошо.
ReintTycha• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
проценты крутятся, ждите , получите 5к
Ото я заживу, твою м@%ь
In limbo• 28 февраля 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Значить це кацап. Їх акаунти нам не показують.
автор Тасама • 28 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Так може його заблочили через кількість скарг за той пост
In limbo• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
да, но это не есть удобно и хорошо.
Та я вас прошу. Все розвивається і вдосконалюється.
Renesmeе 16• 28 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
З впн теж шукала
Lisa_m• 28 февраля 2025
Ответ дляDarkBlueSea
Дурачки, москва им ещё покажет ху из ху
Вообще поразительно, как они уничтожают свою безопасность, прям структурировано и планомерно. Ладно на Украину им плевать, но на свою страну так нас**ть за месяц на троне. Я не конспиролог, но как тут не проверить рыжий дед таки кэгэбэшник?
Ирина_Б_• 28 февраля 2025
Ответ дляReintTycha
Ото я заживу, твою м@%ь
😂, ага, как накупите книжек…. топить будет чем
Renesmeе 16• 28 февраля 2025
Ответ дляТасама
Ні, ця мадам уже бусінку тягає тут не вперше і не вперше я його шукаю.
автор Тасама • 28 февраля 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Ааааа
In limbo• 28 февраля 2025
Ответ дляRenesmeе 16
З впн теж шукала
Ну, почекаємо spart-5037, амбасадорку довбограя, скріни якого вона постійно сюди таскає.
ReintTycha• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина_Б_
Єх. Якби газетки...комсомольської правди...
І є , що почитати
І, чим підітерти
Аж сльози на очах
Носталгія
Teonaa• 28 февраля 2025
Ответ дляАстроДок
И что?) Вы еще напишите что надо было надеть костюм и низко кланяться что разрешили полстраны отдать.
Блін, а краще іі зберегти (цікаво лише яким чином? Це питання. За які ресурси? Чиїми життями? Це все питання, прошу відповідь).
Він , трамп, пропонує «щось». Звідки відомо, що це »щось» - не ісходить взагалі від путіна?! Умовно путін сказав трампу «або так, або ніяк», бо сам трамп - посередник, амне учасник у війни. Зеленсткий відмовляється. Інший варіант «або ніяк»🤷‍♀️, і ми ще три роки возимся , ще й без різної допомоги. Ви про що взагалі?!