Ріжуть фінансування
Не пройшло й години
Renesmeе 16• 28 февраля в 22:29
Ответ дляIn limbo
Ви піарите цей аккаунт? Чи більше нікого не читаєте? Не вам скакати на Тавра, який служив з 2014 року.
Я цей акаунт взагалі не знаходжу, ви його бачите в інсті?
ReintTycha• 28 февраля в 22:29
Та задовбали подібні істерики. Армія і так трималася на простих українців і їх донатах.
А врізали- це до депутатів.бо вони шикують за рахунки США та єс
Шеф Пентагона приказал киберкомандованию США остановить всю деятельность против России, включая наступательные кибероперации — издание Record
Министр обороны США Пит Хегсет распорядился прекратить любое планирование против России, включая наступательные кибератаки, для Киберкомандования США. Приказ не затрагивает Агентство национальной безопасности и его разведывательную деятельность, направленную против России.
Решение связано с попытками Белого дома нормализовать отношения с Москвой на фоне продолжающегося конфликта в Украине. Оно может повлиять на текущие миссии, включая операции по укреплению цифровой обороны Украины в ответ на российские кибератаки.
DarkBlueSea• 28 февраля в 22:30
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Вот правильно! Ему надо было поставить жирную точку в этом диалоге, вломить
alenka3108• 28 февраля в 22:31
Риже чмо веде себе як ображений гімнюк, якому не дали. Цей дід зламався, несіть нового.
DarkBlueSea• 28 февраля в 22:33
Ответ дляcoch100
Дурачки, москва им ещё покажет ху из ху
Ответ дляИрина_Б_
и что?) вернут им деньги в лучшем случае
І кому потрібні будуть старлінки, якщо це елемент шантажу та тиску. Знайдуть аналоги або інші форми звʼязку.
З закупівлею американської зброї так само. Тому що фактично купуючи зброю, ти ще купуєш обслуговування.
Renesmeе 16• 28 февраля в 22:34
Ответ дляIn limbo
Навіть не збираюсь шукати.
Тому що ця мадам тягає фейк, в інсті немає такого військового бусінки
DarkBlueSea• 28 февраля в 22:34
Ответ дляИрина_Б_
с вертухи) тем более у него такие черевички мощные , сразу б Дони двинул кони
О, я вижу, вы в теме!
Renesmeе 16• 28 февраля в 22:34
Ответ дляspart-5037
Удалено администрацией...
Такого аккаунту немає в інстаграм, де ви це взяли, рублі тут відробляєте?
ReintTycha• 28 февраля в 22:35
Ответ дляИрина_Б_
проценты крутятся, ждите , получите 5к
Renesmeе 16• 28 февраля в 22:36
Ответ дляIn limbo
Значить це кацап. Їх акаунти нам не показують.
З впн теж шукала
Ответ дляDarkBlueSea
Дурачки, москва им ещё покажет ху из ху
Вообще поразительно, как они уничтожают свою безопасность, прям структурировано и планомерно. Ладно на Украину им плевать, но на свою страну так нас**ть за месяц на троне. Я не конспиролог, но как тут не проверить рыжий дед таки кэгэбэшник?
Renesmeе 16• 28 февраля в 22:37
Ответ дляТасама
Так може його заблочили через кількість скарг за той пост
Ні, ця мадам уже бусінку тягає тут не вперше і не вперше я його шукаю.
ReintTycha• 28 февраля в 22:40
Ответ дляИрина_Б_
😂, ага, как накупите книжек…. топить будет чем
Єх. Якби газетки...комсомольської правди...
І є , що почитати
І, чим підітерти
Аж сльози на очах
Носталгія
І є , що почитати
І, чим підітерти
Аж сльози на очах
Носталгія
Ответ дляАстроДок
И что?) Вы еще напишите что надо было надеть костюм и низко кланяться что разрешили полстраны отдать.
Блін, а краще іі зберегти (цікаво лише яким чином? Це питання. За які ресурси? Чиїми життями? Це все питання, прошу відповідь).
Він , трамп, пропонує «щось». Звідки відомо, що це »щось» - не ісходить взагалі від путіна?! Умовно путін сказав трампу «або так, або ніяк», бо сам трамп - посередник, амне учасник у війни. Зеленсткий відмовляється. Інший варіант «або ніяк»🤷♀️, і ми ще три роки возимся , ще й без різної допомоги. Ви про що взагалі?!