Уходя дверю не хлопать• 28 февраля в 22:23
Куртки Columbia хороші?
На розпродажі приглянувся пуховик цієї фірми. Раніше не купляла в них собі нічого. Чи гарна ц них якість ?
Мадам Подлинник• 28 февраля в 22:26
У мене і чоловіка по кілька курток цієї фірми. В малих теж.
Нас влаштовують. Особливо з підкладкою omni heat.
Мадам Подлинник• 28 февраля в 22:27
Багато верхнього одягу в них більшомірить. При тому що зазвичай М ношу, цієї фірми беру S.
Душка-свекрушка)))• 01 марта в 00:20
Новорічна пальма• 01 марта в 00:24
У меня была ’Made in China’ - ну такое... Сама куртка тёплая, но из неё постоянно лезли перья - это реально трэш был!
Поддакиваю иногДА• 01 марта в 14:30
Моїй коламбії вже 10 років точно - виглядає, як нова, гадина. Стала носити її виключно під час вилазок на природу, бо вже набридла страшенно)