tarveldy• 01 марта 2025

Світ змінився, моє суб´єктивне бачення

1) США йде не відкрито до зближення з РФ, аби мати це лайно у протистоянні з Китаєм

2) ЄС занепокоєне

3) Україна тримається, посилюється мобілізація

4) рф використовує тактичну яз
5) усунення діючого президента, проведення референдумів , репресії, депортація, Україна стає колонією типу білорашки
6) ЄС сильно занепокоєне
7) Польща готується до вторгнення
8) Краків за 3 дні
9) Балтія за 3 дні
10) ЄС дуже дуже занепокоєне
11) Тайвань новий плацдарм бойових дій
12) війна Корей
13) в США розвалена судова система, трамповенс на другий срок
14) депресія
Зло перемогло , на найближчі 50 років закат людства
Порадьте якесь бухло
Bilolena• 01 марта 2025
Хоч Нова Зеландія буде тримати нейтралітет в вашому сценарії? Просто розуміти для себе куди тікати.
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляЧаюри
Так а дієта? Бухати можна хіба? Найкраще екологічно чиста і природня для нашого регіону горілочка)
Ні, і бухати не можна, і їсти багато чого не можна , а з другої сторони може ну його ...
Grga• 01 марта 2025
Ответ дляcoch100
Адвенскалендарь))
О, згадала ще про порічковий домашній «компот»
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Краков за три дня мне понравилось
А мені ні
ProstoKoschka• 01 марта 2025
Ответ дляGrga
Шукаєте привід бухнути 🐒😜
Та мені здається, вона вже
Тетя Фрося• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
А мені ні
Депресанты зло. Осторожнее.
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляBilolena
Без сумнівів
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляBilolena
Це не мій сценарій, це моя істерика
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляProstoKoschka
Та мені здається, вона вже
Ще ні , йде внутрішня боротьба
kuskus• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Приводів багато .. вибираю що
90% негативних думок не здійснюються
ProstoKoschka• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Ще ні , йде внутрішня боротьба
А даремно. Я почала ще звечора, тільки прокинулася і думала каву зробити. А тепер думаю, а може краще коктейль?
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляkuskus
90% негативних думок не здійснюються
Якщо вірогідність чогось 1 до 1000000000000000, то воно станеться
kuskus• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Це який закон ви цитуєте?
gizzaGinora• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Ще ні , йде внутрішня боротьба
Вийдіть на вулицю пройтися.
Я зараз так і зроблю.

Вчора новини не читала, бо чоловік подзвонив, був у нього час поговорити

Зранку сіла пити каву, відкрила новини

А воно все як вискочить, як вистрибне на мене....

Поїду зараз на ринок.
За горіхами.

Бо інакше коньяк в шафці до свята не доживе)
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляkuskus
Це який закон ви цитуєте?
Підлості ж , звичайно
Реалістка• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
100%. Колись одна розумна людина мені казала: ’Якщо щось може бути погано, воно обов´язково буде’. Песимістично, але майже завжди так.
автор tarveldy • 01 марта 2025
Так, Жадан і собаки є, Харцизи є , Сіромаха тут ..
Seehund• 01 марта 2025
Рано или поздно все пройдет, главное дожить до этого.
Реалістка• 01 марта 2025
Авторе, ви в своєму сценарії зовсім не прописали роль Близького Сходу, а вона є і не мала. Допишіть, будь ласка, ваше бачення, перш ніж почнете випивати.
gizzaGinora• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Не вистачає Цвинтар Золото і Блаеить.)
Незламна• 01 марта 2025
Світ не змінився, світ йо@бнувся. Щодо бухла - count me in)
LudaSHS• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
15) таки прилітають рептилоїди
Да вже зачекалися)
Незламна• 01 марта 2025
Ответ дляkuskus
90% негативних думок не здійснюються
Та тут і 10% з головою
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляРеалістка
Турція моя надія. Ізраїль хз, бо з однієї сторони хамас який вбиває і знищує ізраїльтян , а з другої рф союзник хамасу, а США повністю підтримує Ізраїль ... Я не розумію .
Казахстан має підтримку Китаю, арабам пофігу, в них все чудово, Індія нейтральна . В Африці все без змін всі проти всіх
автор tarveldy • 01 марта 2025
Японія в доміку
Allemagne• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Я ще будучі студенткою читала історію війн, і не мала жодних ілюзій . І до вашого списку можу дописати ще дуже багато чого
З приводу властєй , то вони міняються і тті що сьогодні правлять, завтра висять на шибенеці.
Я чудово знаю вашу позицію, але не вважаю вас матрьохою . Більше того , вважаю вас розумною людиною. Але в нас різні погляди
Вы продемонстрировали редкий здесь образец цивилизованного диалога 🤝
Sova splushka• 01 марта 2025
Ответ дляIrusik-0874
А что, рептилоиды ещё не прилетали?
Це багато чого пояснило б, але на жаль, навряд.

Людство самостійно і за власною ініціативною влаштовує оцей весь трешачок.
Sova splushka• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Японія в доміку
Вони вже колись отримали ядерку на свою голову, тому сидять тихенько і не відсвічують.
автор tarveldy • 01 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Угу ..
diana32• 01 марта 2025
Китай наблюдает в сторонке. Потом на руинах , кто не здо&&&: хозяина дарить тебе мискарис, хозяина добрый